Sustainable سفر به دست آوردن است و از محبوبیت زیادی در سالهای اخیر و تبلیغ است به آینده سفر عنوان جدید “عادی” با Covid-19 همه گیر اقدام به عنوان یک کاتالیزور برای این تغییر برای آمدن دیر.

سوئیس بوده و یکی از کشورهای پیشگام در جهت ارائه به مسافران در این مسیر است. وجود مجموعهای از طرح های گرفته شده توسط آلپ کشور برای جذب توریست است که به دنبال به جلو به بهره گیری پایدار و احساس گناه و تعطیلات.

دنبال NewsGram در Facebook به ماندن بگیرید به روز شد.

آگاهانه مسافران خواهد شد بسیاری از فعالیت های در سوئیس است که طراحی شده برای محافظت از محیط زیست و استفاده از منابع کشور عاقلانه. برای مثال یک 450m خورشیدی بالابر اسکی در دره شور استفاده می شود به حمل و نقل و برف علاقه مندان به ورزش به و وپیش از قله کوه و به طور همزمان مورد استفاده برای تولید انرژی خورشیدی است. با استفاده از قدرت مورد نیاز برای بهره برداری از پیست اسکی بالابر, تولید بیش از حد قدرت است فروخته شده به محیط زیست اهمیت احزاب در منطقه است.

یک دلیل عمده برای کاهش انتشار کربن است که به سوئیس سفر سیستم. این موثر ترین در جهان سیستم حمل و نقل عمومی — به طور کامل یکپارچه هوایی قطار و اتوبوس سیستم — طراحی و شیرین با پاک برق آبی منابع. کشور فعال است حمایت از حمل و نقل عمومی برای شهروندان و همچنین گردشگران نه تنها به دلیل آن است که سریع و قابل اعتماد, اما همچنین برای به حداقل رساندن تاثیر منفی در مناطق کوهستانی.

یک قطار تولید 20 برابر کمتر CO2 از یک ماشین سفر در مقایسه با مسیر. و با لترپرس است (1) سازگار با محیط زیست حمل و نقل و راه حل های آن درایو را به حرکت عمده ترافیک بر روی راه آهن سوئیس موجب صرفه جویی پنج میلیون تن CO2 تولید گازهای گلخانه ای در هر سال معادل 10 درصد از این کشور را به طور کلی تولید گازهای گلخانه ای.

به عنوان سازگار با محیط زیست-گردشگری تقدم سوئیس شده است ترویج کسب و کار, طرح های دانشگاهی و همچنین شرکت های دیگر مصمم به ایجاد زیستی دوستانه استفاده از منابع برای کل جهان بهره مند شوند.

switzerland travel plans
سوئیس بوده و یکی از کشورهای پیشگام در جهت ارائه به مسافران در این مسیر است. Pixabay

آلپ کشور تعدادی از سبز “اقامت” است که شامل مزرعه باقی می ماند هتل و کمپ مجهز با مقدار زیادی از محیط زیست صدا امکانات مناسب بازیافت زباله های استفاده از سیستم گرمایش عاری از روغن و یا چوب و بهینه سازی برنامه ریزی منابع بیشتر افزایش رتبه خود را از محیط زیست و آگاهی است.

همچنین بخوانید: 95% Covid-19 بيمار در گوا همراه نشان می دهد آمار سلامت

با توجه به فدرال جنگل قانون جنگل باید اشغال حداقل سی درصد از زمین کشور. به عنوان یک نتیجه سوئیس مکان های متعدد پر شده با پاک کردن هوای تازه که از جنگل است که در انواع مختلفی از گیاهان و جانوران اگر سفر شما وجود دارد.

نظرسنجی مانند عملکرد زیست محیطی شاخص رتبه سوئیس به عنوان پایدار کشور است. آنها به استناد به هر دو کیفیت هوا و کیفیت آب به عنوان بهترین در جهان و سوئیس رتبه فوق العاده بالا در تنوع زیستی و اکوسیستم انرژی و زنده دلی. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو