پایدار آشپزخانه گیاه باغبانی و مزایای آن را

خود را کوچک انتخاب شروع یک آشپزخانه باغ گیاه یا پرورش باغبانی عادت می تواند منجر شما به پیوستن به مبارزه با گرم شدن کره زمین. خبر خوب این است که خود را به بالکن و حیاط خلوت و یا باغ آشپزخانه می تواند کمک به کنترل شهری درجه حرارت کاهش اثرات شدید گرما و سرما با توجه به تغییر آب و هوا.

باغ شهری همچنین حمایت از سلامت ما با کاهش استرس و ارائه یک فرصت برای انجام برخی از ورزش امروز سبک زندگی فعال.

Follow us on Instagram برای بیشتر اخبار از ما!!

ترکیب ایده یک آشپزخانه باغ گیاه و محیط زیست با مواد غذایی و آیورودا می تواند شگفتی به شیوه زندگی خود و سلامت. با این آسان به رشد می کنند تعجب می کنم که گیاهان شما می تواند منجر به به طور طبیعی سالم و شیوه زندگی خود را شروع مبارزه برای تغییر آب و هوا با آشپزخانه خود را باغ می گوید: دکتر Abhishek گوپتا NirogStreet.

استویا

کاشت و مراقبت: استویا گیاهان انجام بهترین در غنی خاک لومی � همان نوع که در آن رایج آشپزخانه یا بالکن و باغ انواع گیاهان رشد. استویا یک مناقصه چندساله که عاشق خورشید گرم. در فراست-مناطق آزاد شما می توانید لذت بردن از در حال رشد استویا سال-دور اجازه می دهد آن را به رشد به یک درختچه. استویا ندارد خیس خاک, بنابراین مطمئن شوید که آن را زهکشی خوب است.

با استفاده از: استویا به شدت ظهور به عنوان امن ترین و طبیعی ترین پاسخ به خطرات مرتبط با قند و شکر-معتاد شیوه زندگی است. حدود 3 برگ استویا می تواند جایگزین 25 درصد از قند موجود در یک قوطی نوشابه با استفاده از حداقل 92 درصد آب کمتر از سایر شیرین کننده های طبیعی آن شیرین ترکیبات 200 الی 350 بار شیرین تر از ساکارز (قند), 30�80 درصد کربن کمتر نسبت به سایر شیرین کننده های طبیعی با استفاده از 1/5th سرزمین نیشکر و می افزاید: خوشمزه طعم شیرین بدون اضافه کردن کالری است.

نعناع

کاشت و مراقبت از: نعناع یکی از ساده ترین گیاهان برای رشد در باغ آشپزخانه و می تواند به خوبی نگهداری در ظروف به عنوان به خوبی. بهترین راه برای گیاه آن است که به برش یک شاخه کوچک از یک موجود گیاه نعناع یا نعناع دانه و بذر آن را در یک قابلمه ترجیحا 12 تا 16 اینچ گسترده. بهار زمان ایده آل برای آنها به رشد است. نعناع کافی نیاز به نور خورشید و آب بیشتر است.

Benefits of kitchen herb garden.
نعناع یکی از ساده ترین گیاهان برای رشد در باغ آشپزخانه. Pixabay

با استفاده از: نعناع عالی بازدارنده برای بسیاری از انواع آفات از جمله جوندگان و مورچه و عنکبوت. این یک آرام بخش و تسکین دهنده گیاهان دارویی است که استفاده شده است برای هزاران سال برای کمک به ناراحتی معده یا سوء هاضمه. این یک منبع خوب از ویتامین های محلول در چربی ویتامین بسیار مهم است که برای سلامت چشم و دید در شب. یک منبع قوی از آنتی اکسیدان پویا اجازه می دهد تا عطر و طعم نعنا را به همراه های مختلف مزه ی دستور غذاها.

گشنیز

کاشت و مراقبت از: رشد گشنیز توسط کاشت بذر به طور مستقیم در خارج از منزل در طول بهار و تابستان است. آن رشد می کند بهترین در به خوبی زهکشی شده خاک مرطوب. دانه می تواند جوانه زده در عرض دو یا سه هفته و به سرعت تولید و رشد برگ. گیاهان باید با فاصله حدود 6 تا 8 اینچ از هم جدا.

با استفاده از: این طراوت گیاه است که به طور گسترده استفاده می شود در سراسر جهان به عنوان چاشنی چاشنی و یا دکوراسیون در ظروف آشپزی. گشنیز نیز استفاده می شود برای مشکلات هضم از جمله ناراحتی معده و از دست دادن اشتها و تهوع و اسهال و گاز روده. آن است که لود شده با فیبر منیزیم, منگنز و پروتئین و آهن است.

جعفری

کاشت و مراقبت: برای بهتر جوانه زنی شما می توانید با خیس کردن دانه های یک شبه. گیاه دانه در گلدان های فردی در داخل خانه 10 تا 12 هفته و سپس تغییر آن به آشپزخانه خود را و یا بالکن و باغ. گیاه دانه های مرطوب و غنی از خاک حدود 6 تا 8 اینچ از هم جدا. آب دانه ها اغلب در حالی که آنها جوانه زده به طوری که آنها نمی خشک کردن. در طول تابستان حتما به آب گیاهان به طور مساوی.

همچنین بخوانید: شرکت استخدام احساسات برای دانش آموزان میان همه گیر

استفاده می کند: این گیاه سبز منبع غنی از ویتامین های A, B, C, K و مواد معدنی آهن و پتاسیم است. آن را نیز کمک می کند به کاهش احتباس آب و نفخ. جعفری حاوی سطوح بالایی از یک فلاونوئید به نام آپی که می تواند کمک به کاهش خطر ابتلا به انواع مختلف سرطان است.

Benefits of kitchen herb garden.
ریحان یک گیاه فوق العاده با استفاده های متعدد در پخت و پز, طب طبیعی, و بیشتر. Pixabay

ریحان

کاشت و مراقبت: گیاه دانه و یا پس از پیوند تمام خطر يخبندان گذشته و خاک گرم ریحان است که آسان به رشد می کنند اما این تنها رشد می کند در خارج از منزل در تابستان. ریحان را بهترین رشد را در یک محل است که می شود 6 تا 8 ساعت کامل خورشید هر روز آن را می تواند انجام به خوبی در جزئی خورشید بیش از حد. خاک باید مرطوب باشد اما به خوبی زهکشی شده. ریحان با این نسخهها کار بزرگ در ظروف به عنوان این اجازه می دهد تا برای زهکشی بهتر.

با استفاده از: ریحان یک گیاه فوق العاده با استفاده های متعدد در پخت و پز, طب طبیعی, و بیشتر. آن است که برای استفاده اسپاسم معده و از دست دادن اشتها گاز روده و کلیه شرایط, سر, سرماخوردگی و عفونت worm. آن نیز استفاده می شود برای درمان مار و نیش حشرات. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im