خورشید چلپ چلوپ باز شنبه در کیپ کرال پس از بسته شدن با توجه به COVID-19. در اینجا چیزی است که انتظار می رود

خورشید چلپ چلوپ خانواده Waterpark دوباره باز می شود شنبه پس از توقیف از مارس. اسکودوی کیپ مرجان پارک را به کار گیرند و در 50 درصد ظرفیت آن را اعلام کرد در انتشار اخبار پنج شنبه.

این بخشی از فاز دو در فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ بازگشایی فلوریدا اقتصاد در طول coronavirus بیماری همه گیر.

DeSantis چهارشنبه اعلام کرد که فلوریدا پارک می تواند دوباره باز شروع جمعه همراه با میله های سینما و سالنهای ماساژ, تا تو, مغازه ها و سالن های برنزه. محدودیت هایی وجود دارد هر چند, از جمله بسیاری از کسانی که در مکان های عامل در نیمی از ظرفیت.

“ما یک فرصت برای حرکت رو به جلو در امن و هوشمند گام به گام رویکرد” DeSantis گفت. او افزود که این مکان باید به دنبال “مناسب اجتماعی فاصله و فاضلاب پروتکل.”

رژیم صهیونیستی. DeSantis: فلوریدا, کافه سینما می تواند بازگشایی در 50 درصد ظرفیت در روز جمعه

خورشید چلپ چلوپ را دوباره باز کنید در ساعت 10 صبح روز شنبه. آموزش شنا شروع ژوئن 13, پس, تابستان اردوگاه شروع ژوئن 15.

با توجه به انتشار اخبار جدید اجتماعی فاصله و فاضلاب اقدامات گرفته خواهد شد از جمله:

  • بیشتر فاصله در غرفه بلیط, جاذبه خطوط و رستوران مناطق که مشخص می شود توسط نوار کاست
  • یک راه ترافیک در فروشگاه هدیه
  • بهداشت عمومی و زندگی بین استفاده از کت
  • مکرر چک و تمیز کردن دستشویی
  • و به طور منظم اطلاعیه در پارک بلندگو یادآوری مهمانان اجتماعی فاصله.

انتشار اخبار تا به حال این را می گویند در مورد کوروناویروس و پارک های آب: “CDC نیز با صدور بیانیه ای اعلام کرد که هیچ شواهدی وجود ندارد که COVID-19 را می توان به انسان از طریق استفاده از استخر و وان داغ یا چشمه های معدنی و یا آب زمین های بازی با تعمیر و نگهداری مناسب و ضد عفونی.”

در ذغال سنگ شهرستان خورشید-N-Fun تالاب در شمال ناپل باقی مانده تا اطلاع ثانوی بسته با هیچ جدول زمانی برای بازگشایی گفت: Daniel Christenbury اطلاعات عمومی و هماهنگ کننده برای ذغال سنگ شهرستان خدمات عمومی است.

“ما لازم نیست که به روز رسانی نشده است,” او گفت: “از زمانی که محبوب ترین ها پارک آبی دوباره باز خواهد شد. “کارکنان است که هنوز هم به دنبال که و هنوز هم بدانند چگونه برای رفتن در مورد آن است.”

خورشید چلپ چلوپ است که توسط کیپ پارک و تفریح و سرگرمی بخش. 14 هکتار پارک ویژگی های اسلاید آب استخرهای شنا و flumes یک مرور والیبال و بیشتر.

“خورشید چلپ چلوپ کارکنان خوشحال بود بازگشایی” گفت: مدیر پارک Sandie Greiner در انتشار اخبار. “ما هیجان زده در مورد داشتن مهمان در پارک دوباره و نگاه به جلو به میزبانی جوانان اردوهای تابستانی و شنا درس.”

خورشید چلپ چلوپ باز خواهد شد ساعت 10 صبح-5 بعد از ظهر روزانه از طریق Aug. 9 و پس از آن تعطیلات آخر هفته-تنها از طریق سپتامبر. 27. به طور منظم پذیرش $16.95 برای کیپ کرال ساکنان $19.95 برای افراد غیر مقیم. کودکان بلیط ها $14.95-$17.95. گذر فصل ها $84-$109.

خورشید چلپ چلوپ واقع شده است و در 400 سانتا باربارا Blvd. درست در جنوب جزیره کاج جاده ها است. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 574-0558 و یا بازدید SunSplashWaterpark.com.

— دیو Osborn کمک به این داستان.

اتصال با این خبرنگار: چارلز Runnells (Facebook), @charlesrunnells (توییتر) @crunnells1 (Instagram)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im