به تازگی برخی از هوستون سالن های موسیقی — ویژه انبار زنده و راز گروه — بازگشایی اجتماعی-فاصله گرفتن از سیاست های در محل. در حالی که ما هیجان زده برای دیدن کسب و کارهای محلی شروع به بازگشت به حالت عادی ما می دانیم که هر کس راحت است حضور در کنسرت زنده است. بنابراین ما وارد یک لیست دیگر از بهترین live-گزینه های جریان این هفته و ابتدای هفته آینده لیست ما را تبدیل به یک هیبرید نمایشگاه هر دو در فرد و زندگی-گزینه های جریان. مثل همیشه ما را دعوت منطقه ای عمل می کند برای رسیدن به ما در Facebook یا Twitter در مورد هر کنسرت آنها برنامه ریزی شده بین ماه های ژوئن 10 و 16.

کلینت سیاه
8 p. m. EDT – ژوئن 3

در سال گذشته Clint Black جشن 30 سالگرد خود را دستیابی به موفقیت اولین Killin’ زمان. پس از reveling در سابق خود افتخارات با یک یادبود زنده رکورد برنده جایزه گرمی موسیقی کشور نماد بازگشت به استودیو کار 13th آلبوم از عاقلاست که تخته سنگ برای 19 ژوئن انتشار. در ازای حمایت از تور که می تواند امری دشوار است با توجه به COVID-19 گیر هوستون بومی را زنده جریان اجرای برنامه از استودیو به خانه. برای اولین بار از بسیاری از برنامه ریزی برای امشب.

Rhett میلر
11 p. m. EDT – ژوئن 3

بیش از 30 سال گذشته Rhett میلر منتشر کرده است هشت آلبوم, افتخار یک دوجین ارائه شده از alt-کشور لباس های قدیمی 97 است. تگزاس بومی برش دندان های خود را تور مقدس کمربند در نهایت تبدیل شدن به یک فن های مورد علاقه خود را در اتخاذ وطن دالاس قبل از شکستن به عنوان یک خبرگزاری مستقل مورد علاقه در سراسر کشور. موسیقی خود را ارائه می دهد یک چیزی کمی برای همه یکپارچه ترکیب مستقل احساس می کنم با فقط به اندازه کافی صدای تودماغی به همه ما یادآوری است که میلر است که در واقع از حالت ستاره تنها. طرفداران می توانند سازمان دیده بان جریان زنده امشب.

The Wonder Years
5 p. m. EDT – ژوئن 5

در دهه گذشته و نیم تعجب کرده است که قرار دادن برخی از مهمترین و جدی قلبی پاپ-پانک در کسب و کار. تغییر بین زمزمه آواز و فریاد تیز جلو مرد دن “ابکی” کمپبل سهام صمیمی ترین جزئیات زندگی خود را با طرفداران این امید که دیگران ممکن است پیدا کردن آرامش در اشعار او. در طی شش آلبوم استودیویی فیلادلفیا راک کاوش تم از تنهایی در جاده ها احساس بی کفایتی و کلی ناآرامی ها در مورد این چیزی که تمام زندگی ترکیب عناصر ایمو emo پانک و alt-سنگ برای برخی بسیار anthemic آهنگ. گروه زندگی می کنند جریان تمدید مجموعه در روز جمعه.

افسانه ای Ingramettes
1 p. m. EDT – ژوئن 6

برای بیش از نیم قرن Ingramettes شد یکی از مشهور ترین امریکا انجیل گروه. اما در سال 2015 عضو موسس مگی Ingram – عشق به عنوان “مادر” با او جفت باند – گذشت در سن 84 منجر به نامحدود وقفه برای مشهور لباس. به تازگی Ingram دختر Almeta Ingram-میلر دوباره تشکیل شده (و کمی تغییر نام داد) افسانه ای Ingramettes در تلاش برای حفظ او و مادرش حافظه و به اشتراک گذاری الهام بخش هنر با جهان است. در همکاری با وزارت امور خارجه ایالات متحده انجیل آیکون زندگی می کنند جریان یک عملکرد از خیمه کلیسای باپتیست در پترزبورگ, ویرجینیا در روز شنبه.

این کت Edmonson نشان می دهد
7 p. m. EDT – ژوئن 7

کت Edmonson ساخته شده است کاملا یک نام برای خود در موسیقی جاز محافل بیش از 10 سال گذشته است. هوستون — مادری که دارای یک صدا است که باعث می شود موسیقی صدا مانند چیزی است که شما ممکن است پیدا کردن خود را پدربزرگ و مادربزرگ’ مجموعه رکورد است — اثیری در راه است که صدا نیست مجبور منحصر به فرد صفت که فرود آمد چند از آلبوم در بیلبورد Heatseekers و معاصر جاز نمودار. Coronavirus شیوع برش های کوتاه تور خود را در حمایت از او و پنجم انفرادی تفرج اما طرفداران می توانید ببینید او انجام از طریق Facebook در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

آموزش سئو