جریان کنسرت تماشای 4/22: Nathan سریع و بیشتر

در حالی که هوستون همچنان پیوستن به اجتماعی فاصله دستورالعمل های هوستون مطبوعات ادامه خواهد داد به انجام بهترین خود را به نگه داشتن خوانندگان پهلو به پهلو از بهترین جریان کنسرت در ازای اجرای زنده. با آغاز این هفته پست من تصمیم به تمرکز بر روی محلی و منطقه ای عمل می کند که بسیاری از آنان تکیه رزرو نشان می دهد به پایان می رسد دیدار.

اگر شما ارزش خود را در موسیقی من امیدوارم که آن را به یک اولویت برای حمایت از آنها از نظر مالی با فرض اینکه شما قادر به انجام این کار. همچنین از آنجا که من نمی خدیجه, شانس خوب وجود دارد که من غافل از بسیاری از بزرگ زندگی می کنند گزینه های جریان. بنابراین اگر شما یک موسیقیدان مستقر در یا در اطراف هوستون که می خواهم می شود در ما خلاصه هفته, لطفا تماس با من در Facebook و یا توییتر. و نگه داشتن شستن دست های خود را.

ناتان سریع
6:30 p. m. EDT – آوریل 22

برای بیش از یک دهه در حال حاضر ناتان سریع شده است به یک جزء اصلی از فرعی رودخانه در شهرستان صحنه موسیقی. این مردمی بلوزی راک اند رول خواننده های اخیر انتشار جنوبی “مایل” ترکیبی از فقط در مورد همه چیز هوستون بومی به خوبی انجام می دهد. ساخته شده بر روی یک حس حسرت, ورزشی خود را امضا ناهنجار خواننده و منجر چشمگیر گیتار در نزدیکی پایان آن را در مسیر دیگری برای اضافه کردن به خود را در حال رشد فروشگاه های کلاسیک. گرفتن جریان زندگی در زوم امشب در 6:30 p. m.

Fat Tony
11 p. m. EDT – آوریل 23

آنتونی عفونت نهفته هپاتیت b – better known by his stage name, Fat Tony – شده است شعار زادگاه خود را پس از اولین آلبوم خود را. 2010 RABDARGAB – یک مرجع به یک ’90s در دوران مبارزات انتخاباتی که پاداش دانش آموزان با یک دلار برای خواندن یک کتاب – معرفی عمومی به سبک منحصر به فرد خود یکی که شده بود یک ضربه با مردم محلی ، از آن زمان به بعد تونی منتشر کرده است بیش از نیمی از آلبوم همکاری با امثال A$AP Rocky Asher Roth, کول A. D. و مستی B. دیدن او انجام Instagram فردا شب.

بزرگ Freedia
8 p. m. EDT – مارس 24

بزرگ Freedia ساخته “گزاف گویی موسیقی” جریان اصلی. نیواورلئان بومی موعظه بدن مثبت قبل از آن در رواج و ارائه شده است پر جنب و جوش, خوش بین نمایندگی برای جامعه تجاوز از اواخر ’90s. با وجود وزن او انجام داده برای این همه سال Freedia موسیقی و پیام های باقی مانده به شدت خوش بین و سرگرم کننده است. درآمد حاصل از عملکرد او در شب جمعه بهره مند خواهد شد, New Orleans, امداد رسانی صندوق.

DJ Dayta
8 p. m. EDT – مارس 24

این Kracker Nuttz برای اولین بار معرفی شد به جامعه هوستون در سال 1998 زمانی که دو برادر’ مشترک شور و شوق برای turntables در نهایت فرود آمد و آنها را تکرار فرفره در 97.9 جعبه. برای بیش از 20 سال جمعی – که در حال حاضر شامل بیش از یک دوجین از کاربران شده است نگه داشتن سر bobbing تاپ انداختن و تنه ضربه زدن در سراسر شهرستان. DJ Dayta عضو Nuttz برای بخشی بهتر از یک دهه خواهد بود زنده جریان در حرکت یا کشش ناگهانی این جمعه. لحن در ترکیب التقاطی از هوستون هیپ هاپ Afrobeat ریمیکس ریتم های لاتین و بیشتر.

کام فرانکلین
8 p. m. EDT – مارس 25

رنج می برد به خوبی شناخته شده برای اینکه تحت اللفظی گروه بزرگ است. متاسفانه با توجه به اجتماعی فاصله دستورالعمل گروه هشت عضو در حال حاضر قادر به جسمی به اشتراک گذاشتن فضا در حال حاضر. اما این نه نگه داشته و جلوی زن Kam فرانکلین از آوردن طرفداران او یک دوز سالم از روح خواننده و تشویق از آلبوم. اگر شما نیاز به روحیه خود را برداشته کام خود را ، شما می توانید هفته زندگی می کنند جریان این شنبه در Facebook و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو

ایندکسر