استروئید دارو ممکن است کمک کند به طور جدی بیمار COVID-19 بيمار: محققان

یک ارزان و به طور گسترده ای در دسترس استروئید مواد مخدر نشان داده شده است, آن می تواند صرفه جویی در زندگی از مهمترین و به طور جدی بیمار COVID-19 بيمار محققان بریتانیایی روز سه شنبه گفت.

دانشمندان به نام استفاده از دگزامتازون به طور معمول استفاده می شود برای کاهش التهاب در بیماران مبتلا به ورم مفاصل و دیگر بیماری های “دستیابی به موفقیت بزرگ” در درمان بیماران آلوده به ویروس coronavirus که در بیمارستان بستری شده است و نیاز به استفاده از دستگاه تنفس مصنوعی یا اکسیژن اضافی.

دنبال NewsGram در Instagram برای خودتان نگه دارید به روز شد.

محققان در دانشگاه آکسفورد گفت که یک مطالعه از بیش از 6400 بیماران — یک سوم از آنها در تجویز دارو و دو سوم از آنها بودند — نشان داد که استفاده از مواد مخدر به خصوص مفید برای اکثر بیماران به طور جدی بیمار است اما به نظر نمی رسد برای کمک به کمتر بیمار بیماران.

Cheap Steroid Can Help Seriously Ill COVID-19 Patients
یک داروساز دارای یک جعبه قرص دگزامتازون در داروخانه ها فروشگاه در لندن ژوئن 16 سال 2020 است. فردا

آنها گفتند: این دارو یا تجویز خوراکی و یا از طریق یک چهارم کاهش مرگ و میر 35 درصد در بیمارانی که نیاز به درمان با ونتيلاتور و 20 درصد در کسانی که تنها نیاز به اکسیژن اضافی.

“این بسیار خوش آمدید نتیجه” پژوهشگر پیتر Horby در بیانیه ای گفت. “بقا بهره مند است روشن و بزرگ در آن دسته از بیماران که بیمار به اندازه کافی به نیاز به اکسیژن درمانی پس از دگزامتازون در حال حاضر باید تبدیل به استاندارد مراقبت در این بیماران است. دگزامتازون ارزان است در قفسه و می تواند مورد استفاده قرار گیرد بلافاصله برای نجات جان انسان ها در سراسر جهان است.”

بریتانیا, وزیر بهداشت گفت: دولت-اجرای خدمات بهداشت بلافاصله شروع به استفاده از این دارو به صورت شدید ترین COVID-19 بيمار بود و انبار 200,000 دوره از درمان است.

“این (trial) که نتیجه نشان می دهد که اگر بیمارانی که COVID-19 و هواکش و یا اکسیژن داده می شود دگزامتازون آن را به صرفه جویی در زندگی می کند و آن را انجام خواهد داد به طوری که در یک قابل ملاحظه ای کم هزینه” مارتین گفت: Landray یک دانشگاه آکسفورد استاد که co-led پژوهش.

“این خواهد بود بسیار سخت برای هر دارو واقعا به جای این که برای کمتر از 50 پوند ($63.26) شما می توانید درمان هشت بیماران و صرفه جویی در زندگی” گفت: در جلسه.

Cheap Steroid Can Help Seriously Ill COVID-19 Patients
محققان گفتند که تا به حال مواد مخدر استفاده شده است از همان ابتدا از این بیماری همه گیر کوروناویروس در ماه مارس است. (بازنمودی تصویر). Pixabay

همچنین بخوانید: Facebook راه اندازی فرزند جدید به اتصال پدر و مادر جدا شده

محققان گفتند که تا به حال مواد مخدر استفاده شده است از همان ابتدا از این بیماری همه گیر کوروناویروس در ماه مارس نزدیک به 5000 زندگی در انگلستان می تواند ذخیره شده اند.

پژوهش در دگزامتازون بخشی از مطالعه مشابه که در اوایل این ماه نشان داد که ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین کار نمی شد در برابر coronavirus همان نتیجه آزمایشات نشان داده اند. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای هفته ها تبلیغ استفاده از هیدروکسی کلروکین به عنوان یک coronavirus پیشگیری و درمان گفت: مواد مخدر در زمان قبل در بیماری همه گیر.

محققان در آمریکا و جاهای دیگر در یک کوره در رفته با عجله به توسعه یک واکسن برای coronavirus اما کارشناسان می گویند این می تواند در سال آینده و یا فراتر از قبل از جمله درمان یافت می شود. (VOA)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im