دولت آب منطقه آسانسور آبیاری محدودیت در لی شهرستان

نزدیک به دو ماه به جنوب غربی فلوریدا فصل بارانی, دولت, مدیران آب برداشته شدن برخی از محدودیت در استفاده از آب در لی شهرستان.

جنوب فلوریدا مدیریت آب منطقه لغو جمعه محدودیت های آن در جای خود قرار داده و در اواخر ماه آوریل است. ساکنان لی شهرستان داده شد یک روز در هفته برنامه آبیاری پس از یک خشکسالی متوسط تخلیه سفره های آب زیرزمینی به اندازه کافی به حکم محدود استفاده کنید.

“هر فصل خشک تضمین نمی کند این. این واقعا بستگی دارد در مورد مسائل است که مادر طبیعت ارائه” گفت: منطقه سخنگوی Randy Smith.

Lee County ساکنان می افتد به طور منظم آبیاری روز در حال حاضر. برای آدرس با پسوند عجیب و غریب اعداد ساعت 5 بعد از ظهر – 9.m پنج شنبه, چهار شنبه و پنج شنبه. حتی شماره و آدرس و ساعت 5 p. m. – 9.m.پنج شنبه و جمعه.

منطقه می شود اطلاعات در زمان واقعی از عمق نظارت بر چاه های سراسر لی. چاه های پاسخ سریع به تغییرات در سطح آب های زیرزمینی بنابراین مدیران آب می دانم که چگونه به پاسخ.

بین آوریل 25 و 18 ژوئن در منطقه ثبت بیش از 12 اینچ باران در Lee County, بهبود سطح و سطح آب های زیرزمینی با توجه به انتشار اخبار صادر شده توسط منطقه است.

حدود 70 درصد از دسترس نوشیدن آب در فلوریدا می آید از فصل مرطوب گفت: Marisa Carrozzo اورگلیدز و آب مدیر سیاست در محافظت از جنوب غربی فلوریدا. اما فصل خشک در ارتباط با این منطقه اوج جمعیت به عنوان شمالی آمده جنوبی برای زمستان قرار دادن استرس در تامین آب است.

نود درصد از فلوریدا نوشیدن آب از سفره های آب زیرزمینی Carrozzo گفت. آب در فلوریدا سفره های آب منابع محدود است و نیاز به پر.

خشکسالی تنها دلیل جنوب غربی فلوریدا مشاهده می کنید سطح آب های زیرزمینی کاهش دهد. از دست دادن آب است تشدید آب با استفاده از نرخ از دست دادن تالاب طبیعی و پوشش زمین است که به طور معمول کمک به پر کردن سفره های آب, او گفت:.

برای کمک به ساکنان در طول آبیاری محدودیت کارکنان در لی شهرستان ایجاد شده یک ویدیو را برای ساکنان در راه مناسب برای تنظیم آبیاری تایمر به طوری که آنها می تواند به دنبال آبیاری محدودیت شهرستان سخنگوی تیم Engstrøm نوشت: در یک ایمیل. سوالات بیشتر به این شهرستان خطاب شد نه قبل از انتشار.

اخبار مطبوعات به خارج از شهر کیپ کرال و شهر بونیتا اسپرینگز به درخواست اجرای داده ها در طول محدودیت اما نه پاسخ داد: قبل از انتشار.

ذغال سنگ شهرستان آبخوان است کمی متفاوت اسمیت گفت و نه رسیدن به این معیار است که حکم آب با استفاده از محدودیت.

“تامین آب و پایداری آینده برای جمعیت در حال رشد است و چیزی است که به پنجه شود نه فقط توسط افراد, اما دولت و استراتژی های محلی و همچنین” Carrozzo گفت.

برای اطلاعات بیشتر از این منطقه در راه شما می توانید صرفه جویی در مصرف آب, بازدید sfwmd.gov/conserve.

هنگامی که آن را OK به آب ؟

Unincorporated Lee County

  • فرد شماره آدرس: چهارشنبه و یا شنبه ها از 5 p. m. – 9 صبح
  • حتی شماره آدرس: پنج شنبه ها و/یا روزهای یکشنبه از 5 p. m. – 9 صبح
  • معافیت می توان در شهرستان وب سایت: leegov.com/utilities/customer-resource-center/water-restrictions

Unincorporated ذغال سنگ شهرستان

  • فرد شماره آدرس: سه شنبه, چهار شنبه و پنج شنبه از 4 p. m. – ساعت 10 صبح
  • حتی شماره آدرس: سه شنبه, پنج شنبه و جمعه از 4 p. m. – ساعت 10 صبح
  • اطلاعات بیشتر را می توان در بخش وب سایت: colliercountyfl.gov/your-government/divisions-s-z/utility-billing-customer-service/

برخی از شهرستانها ممکن است دستورالعمل های مختلف از شهرستان برای آبیاری برنامه. چک کردن شهرستان خود را از وب سایت برای اطلاعات بیشتر.

محدودیت های قرار دادن در محل: Lee دولت قطع آبیاری در روز به یک هفته برای کمک به مبارزه با شرایط خشکسالی

بیشتر: آب و انتقال به عنوان فصل بارانی در جنوب غربی فلوریدا

بیشتر: ‘خشک ترین بهار ما دیده ایم در 50 سال یا بیشتر’: فلوریدا در حد متوسط خشکسالی به عنوان فصل خشک همچنان ادامه دارد

کارل اشنایدر یک محیط خبرنگار. او را دنبال کنید در Facebook و Twitter: @karlstartswithk ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im