Stadia Pro اعضا به دریافت شش جایزه بازی در ماه ژوئن نشان می دهد گوگل

google
گوگل راه اندازی رشد با گوگل OnAir برای کمک به افراد با مهارت های دیجیتال. Pixabay

Search موتور گوگل از روز دوشنبه راه اندازی شد رشد با گوگل OnAir است که کمک خواهد کرد که انتقال رایگان مهارت های دیجیتال آموزش برای همه در آمریکا و کانادا برای اولین بار.

در فرد رشد با گوگل راه اندازی شد در سال 2017 برای کمک به آمریکایی ها دریافت دیجیتال مهارت های آنها نیاز به موفقیت.

به تاریخ رشد با گوگل برنامه آموزش بیش از 4 میلیون آمریکایی در مهارت های دیجیتال.

“هر چند ما دیگر قادر به جمع آوری در فرد نیست که به معنای یادگیری است متوقف شود. بنابراین ما اعلام مجازی برنامه از رشد با گوگل است که می تواند کمک به” جسی هینز مدیر با رشد گوگل در بیانیه ای گفت.

seo
“هر چند ما دیگر قادر به جمع آوری در فرد نیست که به معنای یادگیری است متوقف شود. بنابراین ما اعلام مجازی برنامه از رشد با گوگل است که می تواند کمک کند گفت:”جسی هینز مدیر, رشد با گوگل در یک بیانیه است. Pixabay

هدف این است که برای توانمند سازی مردم — به ویژه افراد جویای کار و کسب و کارهای کوچک — که در مواجهه با عدم قطعیت و به دنبال دیجیتال آموزش مهارت برای کمک به آنها را افزایش پتانسیل های اقتصادی است.

گوگل گفت: آن را ارائه دیجیتال آموزش مهارت های مصاحبه با کارشناسان حرفه ای و برنامه نویسی از همکاران از جمله شایستگی آمریکا و کنگره ملی سرخپوستان آمریکایی.

ادامه مطلب: کم قدر زمین لرزه معمول در دهلی نو: دانشمندان

موضوعات را شامل خواهد شد “چگونه برای مدیریت کسب و کار خود و از راه دور در زمان عدم قطعیت” و “چگونه به بهبود رزومه کاری خود را با چهار راهبردهای عملی است.”

پس از حضور در یک رشد با گوگل OnAir کارگاه شرکت کنندگان که به دنبال شخصی تر کمک می توانید با ثبت نام رایگان یک جلسه مربیگری با یک Googler.

“در علاوه بر این به رشد با گوگل OnAir که در دسترس است در سراسر ایالات متحده, ما همچنان به حمایت از تیم ما محلی دیجیتال مربیان و ما شبکه ای از بیش از 7000 محلی و سازمان های همکار به طوری که آنها می توانید آموزش مجازی کارگاه های آموزشی در جوامع خود گفت:” گوگل است. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de