اسپرینگفیلد بیمارستان سعی در پنهان کردن مقدار مورد نیاز از ماسک حمل و نقل در کامیون های ساخته شده به نگاه مانند آنها حمل مواد غذایی; سپس FBI نشان داد

دکتر اندرو Artenstein پزشک ارشد اجرایی در Baystate سلامت اجرا می شود که در چهار بيمارستان در Springfield منطقه – توصیف طول او و کارکنان خود را تا به حال برای رفتن به امن برخی از مقدار مورد نیاز تنفسی ماسک به تازگی در نامه ای به New England Journal of Medcine ارسال شده در روز گذشته ،

Artenstein گزارش او و کارکنان خود را در بر داشت یک توزیع کننده با عرضه K95 ماسک – شبیه به N95 ماسک و ماسک های جراحی.

سه نفر از اعضای زنجیره تامین تیم و یک جا تستر شد, پرواز به فرودگاه کوچک در نزدیکی یک انبار صنعتی در منطقه میانی اقیانوس اطلس. من وارد اتومبیل نهایی را در مورد اینکه آیا برای اجرای قرارداد. دو نیمه تریلر و کامیون و هوشمندانه مشخص شده به عنوان مواد غذایی-خدمات وسایل نقلیه ملاقات ما در انبار. هنگامی که به طور کامل لود کامیون ها را به دو متمایز مسیرهای بازگشت به ماساچوست برای به حداقل رساندن شانس است که مطالب خود را خواهد بود بازداشت و یا هدایت می شوید.

Artenstein و کارکنان باز یک بسته ماسک به نظر می رسید خوب و امیدوار بقیه از حمل و نقل خواهد بود به همین ترتیب خوب او در مورد به سفارش یک سیم انتقال به توزیع کننده زمانی که دو مامور اف بی آی در رفت و شروع به بازجویی از او:

این حمل و نقل نبود رهبری برای فروش مجدد و یا بازار سیاه است. عوامل بررسی اعتبار و من سعی کردم آنها را متقاعد کند که حمل و نقل از PPE محدود بود برای بیمارستان است. پس از دریافت اطمینان من و شنیدن در مورد ما نظام سلامت را از نیازهای فوری این عوامل اجازه دهید جعبه تجهیزات منتشر خواهد شد و بارگیری به کامیون. اما من به زودی شوکه به یاد بگیرند که وزارت امنیت داخلی بود و هنوز هم با توجه به هدایت ما PPE. تنها برخی از تماس های سریع منجر به مداخله ما نماینده کنگره مانع از آن تشنج. من باقی مانده عصبی و نگران در رانندگی طولانی پشت احساسات است که نمی آباته تا نیمه شب وقتی که من دریافت تماس است که PPE حمل و نقل امن شد در انبار ما.

از طریق MassLive.com.

محله:

رایگان tagging:

آگهی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو

ایندکسر