سنبله در COVID-19 موارد باعث Reimposition از مستندات

منndia و ایالات متحده در میان بخش هایی از جهان که در آن یک افزایش در coronavirus موارد باعث به مقامات reimpose مستند محدودیت به معنای متوقف کردن گسترش ویروس.

هند گزارش داد یک رکورد دیگر یک روز افزایش در تایید موارد دوشنبه با نزدیک به 20 ، 000. این کشور مسیرهای پیاده روی تنها ایالات متحده آمریکا و برزیل و روسیه در مجموع مورد تأیید از همه گیری آغاز شد و در اواخر سال گذشته.

بخشی از هند در آسام دولت reimposed آن مستند از طریق جولای 12, West Bengal دولت تمدید محدودیت های آن تا پایان ماه ژوئیه.

دنبال NewsGram در Instagram برای خودتان نگه دارید به روز شد.

در ایالات متحده آمریکا فلوریدا تگزاس و کالیفرنیا و آریزونا در میان کشورهای که دیده می شود افزایش موارد خود را.

Spike in COVID-19 Cases Brings Renewed Lockdowns
بالا نقشه می کشد Covid-19 نقاط مهم در هند است. فردا

فلوریدا تگزاس

فرماندار فلوریدا ران DeSantis یکشنبه اعلام کرد که او دوباره بسته شدن سواحل در دولت خود را سرزنش افراد جوان که balking در پوشیدن ماسک و تمرین های اجتماعی فاصله برای رانندگی افزایش موارد جدید.

مقامات دولتی نیز قرار دادن ترمز در مصرف الکل در میله های زندان به دلیل آنچه DeSantis تماس “گسترده noncompliance.”

“آن را همواره به خاطر آنها بسته بندی شده تا بسیاری از مردم و ایجاد یک نوع از محیط است که ما در حال تلاش برای جلوگیری از. احتیاط پرتاب شد به باد و بنابراین ما که در آن ما هستند” فرماندار گفت.

فرمانداران تگزاس و کالیفرنیا نیز بسته بسیاری از میله تگزاس’ گرگ ابوت گفت: “COVID-19 گرفته شده بسیار سریع و بسیار خطرناک به نوبه خود در تگزاس بیش از فقط چند هفته گذشته.”

کالیفرنیا و واشنگتن

در کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom بسته میله در هفت شهرستان است که تا به حال بازگشایی شد و خواست کسانی که در هشت بیشتر شهرستانهای نزدیک به هم.

واشنگتن فرماندار جی Inslee به حالت تعلیق در مرحله چهارم خود را از دولت بازگشایی برنامه. شمال غربی ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه گزارش 3,180 موارد جدید در هفته گذشته یکی از چهره های نزدیک به آنچه دولت دیدم در اوج شیوع بیماری در ماه مارس است.

در سراسر کشور وجود داشته است بیش از 35,000 موارد گزارش شده به مدت شش روز متوالی.

بیش از 10 میلیون نفر در سراسر جهان

تعداد جهانی موارد گذشت 10.1 میلیون نفر و تعداد مرگ و میر را تصویب کرده است 502,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

سازمان بهداشت جهانی می گوید: تعداد موارد جدید مجموعه دیگری ضبط روزانه یکشنبه – 189,000 — رهبری برزیل 47,000 موارد در یک دوره 24 ساعته.

بسیاری از کارشناسان بهداشت می گویند تعداد واقعی موارد در اطراف کلمه ممکن است بسیار بالاتر از این گزارش اعداد با توجه به عدم تست و حامل بدون علامت.

با 47 مورد جدید دوشنبه کره جنوبی در ادامه به نگرانی در مورد موج دوم از عفونت و رئیس جمهور مون جائه-در خواست مردم را در نظر بگیرید سرسام آور سفر خود را در طول فصل تعطیلات به منظور کمک به اجتماعی فاصله تلاش و جلوگیری از کارگران در صنعت گردشگری از غرق.

Spike in COVID-19 Cases Brings Renewed Lockdowns
افراد منتظر در صف و در یک رایگان COVID-19 تست سایت های ارائه شده توسط ایالات یادبود مرکز پزشکی در کنسولگری مکزیک, 28 ژوئن سال 2020 در هوستون. فردا

همچنین بخوانید: زوکربرگ سعی در حذف یک پست توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2015: گزارش

کارگران در شش آمازون انبارها در آلمان برنامه ریزی شده به اعتصاب دوشنبه به دلیل نگرانی بیش از کارکنان تست مثبت برای COVD-19.

یک نماینده برای آمازون کارکنان اتحادیه کارگری می گوید: به عنوان بسیاری از 40 آلوده شده اند و متهم این شرکت از قرار دادن سود جلوتر از ایمنی.

آمازون رد اتهام و می گوید آن میلیاردها دلار سرمایه گذاری برای محافظت از کارگران در سراسر جهان است. (VOA)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net