آبگرم راه اندازی راه اندازی پروژه برای هوستون هنرمندان

هیچ گرفتن در اطراف آن – 2020 شده است و در همه به خصوص هنر. اخبار furloughs, لغو و مطلق shellacking از گروه هنر

توسط ABDOOSNEWS در 9 مرداد 1399

هیچ گرفتن در اطراف آن – 2020 شده است و در همه به خصوص هنر. اخبار furloughs, لغو و مطلق shellacking از گروه هنر است و متاسفانه تبدیل به اخبار هفتگی. عبارت "هنرمند گرسنه" شده است هرگز بیشتر تحت اللفظی. با این حال امیدوارم که چشمه ابدی می رود و هنر هستند بهترین مکان برای پیدا کردن آن. در میان این تخریب را دیده ایم یک جوان سازی در راه های خلاق, هنر گروه تعامل با مخاطبان خود و جامعه است. با آن تازه ترین اطلاعیه انجمن هنرهای نمایشی امیدوار است به ارائه برخی از مقدار مورد نیاز برای حمایت از این هنر در طول این rocky بار.

این سازمان به تازگی اعلام کرد که راه اندازی آن آبگرم هوستون هنرمند راه اندازی پروژه. آبگرم هدف این است که برای ترویج و حفظ هوستون کار هنرمندان و هنرمند جوامع با حمایت از ایجاد آثار جدید در تمام هنرهای نمایشی رشته. با حمایت از هنرمندان محلی به طور مستقیم با اعطای منابع مالی به تازگی ایجاد شده با این نسخهها کار آبگرم HACP را به این شهر هنرمندان انجام یک فرصت و بودجه به حرکت خلاقیت خود را به جلو.

"آبگرم HACP در یک فرم و یا دیگری بوده است percolating ما در سازمانی مکالمات در حالی که برای. ما شده اند برنامه ریزی برای یک پروژه مانند این پس قبل از COVID-19 اما پس از coronavirus آمار ما آغاز شده شاهد نابودی هنر و اقتصاد و به خصوص برای اجرای زنده. [آبگرم مدیر عامل] مگ غرفه و تصمیم ما نیاز به تعامل با هنرمندان محلی برای کشف کردن چگونه ما می تواند حمایت از آنها در حال حاضر گفت:" کلر Williamson, آبگرم, مدیر آموزش و پرورش.

در این سال آزمایشی این پروژه را به پیشرفت از طریق دو مرحله است: یک دوره اولیه مجازی کمیسیون به دنبال مقیاس بزرگتر زندگی می کنند عملکرد کمیسیون ارائه شده در جونز سالن هنرهای نمایشی.

"ماموریت ما این است که اجرای زنده از سراسر جهان به هوستون و به غنی سازی زندگی Houstonians از طریق هنرهای نمایشی. حتی اگر ما نمی توانیم تعامل با مخاطبان ما از طریق این محیط زندگی می کنند در حال حاضر ما می توانیم هیجان انگیز محتوای اصلی است که پشتیبانی از محلی هنری جامعه و فراهم می کند منحصر به فرد, برنامه نویسی, برای, مخاطبان ما," او گفت:. "امید است که تا تابستان آینده ما کاملا احساس راحتی نورد جشنواره فرمت و اجرای زنده برای awardees."

شش جایزه داده خواهد شد به کار هنرمندان انجام و یا گروه های درون بیشتر هوستون منطقه مترو جدید برای ایجاد سه تا پنج دقیقه مجازی کار می کنند. این آثار جدید را برتر در آبگرم اجتماعی و سیستم عامل های دیجیتال در پاییز سال 2020 است.

مجازی و کمیسیون های زیر را شامل شود:

  • 800 دلار جایزه هنرمند
  • یکی مجازی آبگرم خلاق چت در مورد پروژه خود را تعدیل توسط آبگرم مدیر آموزش و پرورش به اشتراک گذاشته شود در آبگرم کانال های رسانه های اجتماعی قبل از والاتر از این کار جدید

برنامه های کاربردی برای مجازی جوایز به علت مرداد 21, با اعلام برندگان سپتامبر 14.

سه جایزه داده خواهد شد به کار هنرمندان انجام و یا گروه های درون بیشتر هوستون, مترو, منطقه, برای ایجاد یک جدید 15-25 دقیقه کار را برای اکران در جشنواره فرمت جونز در سالن مرحله در تابستان 2021. علاوه بر این شرکت کنندگان در مجازی کمیسیون را نمی توان حذف شدند از نظر اجرای زنده جوایز.

زنده کمیسیون های زیر را شامل شود:

  • $5,000 جایزه هنرمند
  • پشتیبانی فنی قبل از این عملکرد برای کمک به توسعه روشنایی و/یا مجموعه ای از مفاهیم برای کار جدید
  • در مرحله عملکرد ارائه جونز در سالن هنرهای نمایشی با دیگر اجرای زنده awardees
  • در مرحله تمرین قبل از زمان عملکرد

علاوه بر این اجرای زنده کمیسیون شامل آبگرم-میزبانی فرصت برای تعامل با مردم:

  • یکی مجازی آبگرم خلاق چت تعدیل توسط آبگرم مدیر آموزش و پرورش درباره هنرمندان درگیر در پروژه و مفهوم کار را به ایجاد و به اشتراک گذاشته شود در آبگرم کانال های رسانه های اجتماعی در طول بهار 2021
  • یکی آبگرم پشت پرده مکالمه تعدیل توسط آبگرم مدیر عامل شرکت در مورد فرآیند ایجاد در فرد و/یا به اشتراک گذاشته شده در آبگرم کانال های رسانه های اجتماعی در طول بهار 2021
  • یک پیش نمایش/صحبت-با دانش آموزان از Houston-منطقه مدرسه در شخص و یا آنلاین در بهار 2021

برنامه های کاربردی برای اجرای زنده جوایز با توجه دسامبر 18, با اعلام برندگان ژانویه 29, 2021. Awardees را از طریق تابستانی 2021 برای توسعه خلاق. اجرای زنده تاریخ هستند اعلام می شود.

در جشن هنرمندان, صدای, اینجا در هوستون ترین و متنوع فرهنگی شهرستان در کشور آبگرم امیدوار است گروه های اقلیت را توجه به تماس. آبگرم معتقد است سیاه و سفید هنرمندان بومی هنرمندان, هنرمندان, از, رنگ, هنرمندان در تجاوز+ جامعه هنرمندان معلول و هنرمندان باید محور از طریق این پروژه است. به این منظور آبگرم به شدت تشویق می کند برنامه های کاربردی از هنرمندان با این هویت و یا اعضای دیگر جوامع به حاشیه رانده شده.

"این یک فرصت برای همه, هنرمندان, اما ما می دانیم که نه هر کس همان فرصت ها برای دسترسی به کمک های مالی و یا برای ترویج کار خود را. ما می خواهیم همه هنرمندان به می دانم که آنها را به یک محل در آبگرم. ما می خواهیم برای ایجاد یک نقطه به استقبال هنرمندان از تمام زمینه های" ویلیامسون اضافه شده است.

از طریق آن همه ویلیامسون می بیند برنامه هایی مانند آبگرم HCAP به عنوان یک نهال امید در این dystopian بار.

"من تحت تاثیر قرار با انعطاف پذیری و خلاقیت در این سازمان است. هر کس در حال انجام بهترین خود را برای ارتباط با مخاطبان خود و پیشبرد ماموریت خود را. این نشان می دهد که چگونه خلاقیت و هنر رشد خواهد کرد. ما نیاز به حمایت دارد اما کار قابل توجه است که در جریان است. من فکر می کنم این نوآوری است که از بسیاری از سازمان ها و ادامه خواهد داد به آمده نشان می دهد که ما هنر را به اشتراک بگذارید و آبگرم خواهد شد بهترین خود را به آن را قرار داده وجود دارد," او گفت:.

برنامه های کاربردی در دسترس هستند spahouston.org/hacp و یا با تماس با commissions@spahouston.org. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انجمن هنرهای نمایشی, سفر spahouston.org.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de