جنوب غربی فلوریدا اجرای قانون محکوم کردن اقدامات در جورج فلوید مرگ

استیسی Henson فورت مایرز اخبار-مطبوعاتانتشار: 10:55 AM EDT Jun 1, 2020سه جنوب غربی فلوریدا اجرای قانون رهبران

توسط ABDOOSNEWS در 12 خرداد 1399

سه جنوب غربی فلوریدا اجرای قانون رهبران باید پیوست های خود را "شوک و خشم" بیش از مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در مینه سوتا است.

تصویری از یک افسر پلیس زانو در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه به عنوان او به او گفت که او نمی تواند نفس کشیدن و گریه برای مادرش منتشر شده است در سراسر جهان. افسر اخراج شد و پس از بازداشت شده است. سه نفر دیگر از افسران یا شرکت و یا نگاه.

آن را موجب اعتراضات خرابکاری و شورش از جمله دو تظاهرات مسالمت آمیز در فورت مایرز به عنوان افسران تماشا از راه دور.

بیشتر: یکشنبه تظاهرات مسالمت آمیز برای جورج فلوید در فورت مایرز

بیشتر: نمرات حضور در فورت مایرز تجمع به افتخار جورج فلوید, مرد مینیاپولیس

ذغال سنگ شهرستان کلانتر کوین Rambosk فورت مایرز رئیس پلیس جرثقیل W. Diggs و کیپ کرال رئیس پلیس دیوید Newlan ارسال شده پاسخ خود را در رسانه های اجتماعی و رسمی پلیس وب سایت.

در اینجا این است که نگاهی به آنچه که آنها تا به حال به می گویند در تمامیت خود را:

فورت مایرز رئیس

بیانیه ای از رئیس Diggs

شهروندان شهر فورت مایرز:

خود را به عنوان رئیس پلیس من می خواهم یک لحظه به آدرس با همه شما اخیر حوادث غم انگیز مربوط به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا.

زمانی که من فرض من نقش رهبری با فورت مایرز اداره پلیس چهار سال پیش هدف اصلی من بود برای ساخت پل بین ما افسران پلیس و جامعه ما خدمت می کنند با افزایش ما تعامل مثبت در شهر ما.

من معتقدم که این بخش به خوبی در راه خود را به ساختمان این پل و ما باقی می ماند اختصاص داده شده به این تلاش.

در تلاش برای ساخت جامعه اعتماد من اطمینان فورت مایرز اداره پلیس به طور مداوم فراهم می کند آموزش مداوم برای اطمینان از افسران ما در حال حاضر با همیشه در حال تغییر قانون مورد تکنولوژی کاربردی تاکتیکی روش و نگرش در مورد عادلانه و بی طرفانه انجام ندادی.

به عنوان یک آژانس ما دائما در حال تکامل و یادگیری و رشد. در کنار ما و جامعه ما شده اند قادر به رسیدن به یک کاهش قابل توجه در جرم و جنایت خشونت آمیز طی دوره چهار ساله.

به عنوان یک 40 سال اجرای قانون حرفه ای من اعتماد است که عدالت را در نهایت خدمت در مینیاپولیس در برابر افسران درگیر در این حادثه غم انگیز به عنوان اقدامات خود و یا inactions غیر قابل قبول و قابل تحمل نیست در فورت مایرز.

با که گفت: مطمئن باشید که فورت مایرز اداره پلیس است که درست به جامعه ما درست به ما تعهد و درست به شهر ما.

ذغال سنگ شهرستان کلانتر

کلانتر Rambosk و مردان و زنان از ذغال سنگ شهرستان کلانتر دفتر در حال ارائه این بیانیه از ادامه تعهد به مردم از ذغال سنگ شهرستان:

ما با پیوستن به فلوریدا کلانتر انجمن در محکومیت اقدامات و به عنوان مهم inactions از افسران مینیاپولیس اداره پلیس است که در درگیر شدند وحشتناک مرگ آقای جورج فلوید. پیشنهاد ما به ما تسلیت به آقای فلوید را به خانواده و دوستان و جامعه خود را.

اقدامات و inactions از این افسران در مینیاپولیس غیر قابل قبول برای هر انسان در تعامل و به خصوص برای ما مأموران اجرای قانون که به ما سپرده با اقتدار توسط جوامع ما هستند و به حق برگزار شد به یک سطح بالاتر و استاندارد از مسئولیت و پاسخگویی است.

در ذغال سنگ شهرستان, جامعه ما را توسعه داده است یک پایه و اساس تعامل با اعتماد به یکدیگر است که همه ما همه چیز را در جمعی ما قدرت به انجام کار درست. هر عضو خود را از ذغال سنگ شهرستان کلانتر دفتر مفتخر است به عنوان بخشی از این جامعه گسترده فرهنگ مشارکت و تعهد به بهترین جامعه و برای همیشه بررسی راه هایی برای بهبود به طوری که جامعه ما رشد می کرد و هر کس می تواند تماس ذغال سنگ شهرستان و محل امن.

در حال حاضر بیش از همیشه ما ذغال سنگ شهرستان کلانتر, بیانیه ماموریت راهنماهای ما به بهترین مردان و زنان و حرفه ای ترین اجرای قانون افسران ما می توان به:

"وظیفه ذغال سنگ شهرستان کلانتر دفتر حفظ و حفاظت از جان و مال و حداقل تضمین های قانون اساسی همه افراد."

کیپ کرال رئیس

"به عنوان یک ملت ما همه شوکه و خشمگین با اعمال چهار مینیاپولیس اداره پلیس ماموران آنها را دستگیر جورج فلوید. فلوید درگذشت غم انگیز به عنوان یک نتیجه از برخورد به موجب آن ماموران عمل خارج از قابل قبول آموزش, سیاست ها و تاکتیک های.

به عنوان یک 30 سال اجرای قانون حرفه ای و زمان فرمانده پلیس من هرگز دیده یا شنیده از یک تاکتیک به موجب آن یک افسر زانو زده در یک فرد گردن. بسیار کمتر کسی در حال حاضر دست به دستبند مستعد و غیر مبارز.

من همراه با افسران به اشتراک گذاری خشم و ناامیدی با اقدامات صورت گرفته توسط این افسران سابق.

من همچنین احساس نیاز به ایجاد یک بیانیه عمومی برای خودم به عنوان به خوبی به عنوان افسران. من نمی توانستم اجازه سکوت در ماده تعبیر می شود به عنوان پذیرش این اقدامات مجرمانه.

من اعتقاد به این که همه مشروع مأموران اجرای قانون هستند به همان اندازه تنفر و آنچه که بعد; و من مطمئن هستم که این افسران سابق پیگرد قانونی خواهد داشت درست مانند هر دیگر مجرمانه.

من غمگین برای Floyd خانواده و دیگران که در حال عزاداری خود را از دست دادن و همچنین عزاداری فوق العاده ای شکست در روابط اجتماعی. در اینجا در کیپ مرجان کار ما بدجور سخت برای اطمینان از ما حمایت جامعه از طریق اعمال ما.

ما خواهان پاسخگویی از افسران ما و تقاضا است که در تمام زندگی با عزت و احترام رفتار. حتی کسانی که دستگیر شدن.

بله وجود دارد که ما را مجبور به استفاده از زور است. با این حال ما آموزش دیده برای استفاده مناسب از نیروی لازم برای به انجام رساندن اهداف قانونی. مطمئن باشید هر گونه انحراف از این استانداردها قابل تحمل نیست.

ارزش نهادن به ما آمریکایی آزادی های حفاظت از زندگی و خدمت به دیگران این است که ما در سازمانی DNA.

صحبت از آمریکایی آزادی های ما را دیده اند تصاویر از تظاهرات مسالمت آمیز که به خشونت تبدیل شد در سراسر کشور است. اسکودوی کیپ مرجان اداره پلیس پشتیبانی از شهروندان آمریکایی در احقاق حق خود به صورت مسالمت آمیز جمع آوری. ما حتی حاضر می شود برای محافظت از این حق و به همه اطمینان از ایمنی.

اما ما نمی خواهد بیکار ایستادگی و اجازه خشونت و تخریب اموال رخ می دهد.

در پایان من معتقدم که ما به عنوان آمریکایی ها را از طریق این چالش مثل ما بی شماری دیگر. کار همراه با اعتماد و احترام و عدالت انجام خواهد شد. و این به اعتقاد من می توان جورج فلوید میراث."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن