اخبار در مورد کوروناویروس در حال حرکت است به سرعت, و ما می خواهیم به مطمئن شوید که شما تا به تاریخ و نه در تاریکی باقی مانده است.

ما خودمان را اختصاص و کار ما به اطلاع رسانی جنوب غربی فلوریدا جوامع با اطلاعات شما نیاز دارید. برای انجام این کار در این زمان ما در حال گرفتن سوالات خود را و پیدا کردن پاسخ.

در حالی که ما در حال پاسخ دادن به سوالات به عنوان بسیاری از ما می توانیم, ما در حال پاسخ دادن به پزشکی-سوال مربوط به اینجا. ما فرستاده اند این سوالات به متخصصان پزشکی و سلامت در دانشگاه بین المللی چابهار.

بیشتر: Coronavirus Q&A: پاسخ به کارشناسان بهداشت و پزشکی سوالات

بیشتر: COVID-19 Q&A: FGCU حرفه ای پزشکی خود را پاسخ سوالات coronavirus

خود را به سوالات ما پاسخ:

ما سازمان Q&A به دسته های پس از آن را آسان تر برای پیدا کردن اطلاعات شما به دنبال. در زیر ما:

 • به طور کلی پاسخ به غیر-پزشکی-سوالات مرتبط با
 • چه مکان ها/رستوران ها هنوز باز
 • نحوه دریافت کمک
 • آنچه در مورد مدرسه

به طور کلی COVID-19 Q&A

وجود دارد COVID-19 فلوریدا تماس با مرکز باز 24/7: 1-866-779-6121 یا ایمیل در COVID-19@flhealth.gov

ما توصیه می کنیم شما را به صورت لحظه ای از طریق فهرست مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از صفحه وب اختصاص داده شده به COVID-19 در اینجا: cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/index.html

و موسسه ملی بهداشت صفحه وب اختصاص داده شده به COVID-19 در اینجا: nih.gov/health-information/coronavirus

س: که در آن درایو از طریق تست سایت در ذغال سنگ و لی شهرستانهای? چه مدت است که صبر کنید ؟

یک: در ذغال سنگ شهرستانهای موبایل مجموعه سایت خارج NCH بیکر بیمارستان در 350 هفتم سنت N. سایت نیاز بیماران به یک قرار ملاقات جلوتر از زمان با تماس 239-624-4443 و انتخاب گزینه 1. بیماران همچنین باید از یک دکتر سفارش.

در Lee Countyموبایل مجموعه سایت ها در خارج از لی مناسب مراقبت در صفحه زمینه و کیپ کرال ورزشی پیچیده است. بیماران باید یک پزشک را سفارش داده خواهد شد و یک شماره تلفن را به یک قرار ملاقات برای این آزمون که در آن مورد نیاز است.

س: چگونه بسیاری از موارد از coronavirus در بونیتا اسپرینگز/کیپ کرال/ناپل/فورت مایرز فلوریدا?

یک: این اطلاعات در آینده از وزارت بهداشت و درمان نیست به عنوان دانه به عنوان آنچه در شهر هر مورد می آید. ما باید این اعداد برای هر شهرستان. شما می توانید نگه دارید تا با کسانی که شمارش در اخبار مطبوعات سایت و/یا ناپل اخبار روزانه سایت.

فلوریدا وزارت بهداشت به یک وب سایت اختصاص داده شده به دولت COVID-19 پاسخ کامل با گزارش تعداد موارد: https://floridahealthcovid19.gov/

که در آن است coronavirus در فلوریدا? با استفاده از این نقشه برای ردیابی شیوع COVID-19

س: چگونه بسیاری از مردم را بهبود?

فلوریدا وزارت بهداشت نیست و در حال حاضر گزارش های که کسانی که بهبود یافته اند. در اینجا این است که این وزارت گفته:

ما در حال حاضر اندازه گیری “بازیابی” و انتظار نداریم که به چنین طراحی در هر زمان در آینده نزدیک. بازیابی می تواند به معنای بسیاری از چیزها – برخی از کشورها می گویند شما در حال بهبود 14 روز از عفونت حتی اگر شما هنوز هم بیمار و یا حتی مرده بر روی یک کامپیوتر الگوریتم محاسبه مقدار زمان سپری شده از یک مورد است که برای اولین بار گزارش شده است. تعریف از بازیابی یک رقابت موضوع – آیا شما بهبود هنگامی که شما دیگر هیچ علامتی یا مسری هنگامی که شما یک منفی نتیجه آزمون و یا دیگر نیاز به بستری? آیا شما تا کنون “بهبود” اگر شما رنج می برند اثرات طولانی مدت از داشتن این ویروس ؟ تا زمانی که برخی از این مسائل و تعاریف در حال کار کردن در محلی سطح ایالتی و ملی ما خواهد بود ارائه یک متریک برای بازیابی.

Q: آیا می توانم به شما ارائه منابع به استفاده از در حالی که ماندن در منزل رایگان آنلاین کتاب و فیلم ریاضی و علوم, پروژه ؟

یک: در حال حاضر که کتابخانه ها در حال بسته شدن یکی از بزرگترین ما توصیه است لیبی برنامه بر روی گوشی های تلفن همراه و قرص. شما را در کتابخانه خود و اطلاعات کارت و دسترسی به کتابخانه خود را تمام الکترونیکی فروشگاه: کتاب های صوتی و کتاب های الکترونیکی گنجانده شده است.

جامع ترین آکادمی خان یک تن از منابع برای هر سطح درجه کامل با فیلم ها و پیشرفت انتقالها.

یکی از خبرنگاران ما (که کمک کرد با این پاسخ عملا آن را نوشتم!) قرار دادن با هم یک لیست کوتاه از منابع دیگر برای نگه داشتن بچه ها مشغول بنابراین ما می خواهم پیشنهاد چک کردن که از اینجا:

بیشتر: 5 راه برای حفظ یادگیری خارج از مدرسه دیوار در طول شیوع کروناویروس

س: دقیقا این روش برای آزمایش برای coronavirus?

یک: CDC می گوید: هر کسی نیاز به آزمایش می شود برای COVID-19. این مرکز دارای تمام یک صفحه وب اختصاص داده شده به تست در اینجا: cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/symptoms-testing/testing.html.

در حالی که سی دی قرار داده شده است از دستورالعمل های آن را می گوید در وب سایت خود را: “تصمیم گیری در مورد تست ها در اختیار دولت و ادارات بهداشت محلی و/یا فردی پزشکان”.

اگر شما علائم COVID-19 و می خواهید برای آزمایش لی بهداشت و NCH سلامت سیستم در حال ارائه تلفن همراه تست سایت (مکان در پاسخ بالا). لی سلامت مجموعه انجام خواهد شد تنها با وقت قبلی و شما باید یک پزشک را سفارش دهید.

NCH ارائه شده است منظقه تست که در آن بیماران می توانند رانندگی به سایت به نمونه های جمع آوری شده توسط متخصصان پزشکی با تجهیزات حفاظتی.

Q: چگونه می توان خود قرنطینه اجرا شود برای مردم پایین آمدن از شمال?

یک: در یک فرمان اجرایی فلوریدا رژیم صهیونیستی است. DeSantis موظف است که هر کسی که به فلوریدا از یک منطقه با “قابل توجه جامعه گسترش” از COVID-19 مورد نیاز است برای منزوی کردن و یا خود قرنطینه برای مدت 14 روز از زمان ورود به ایالت فلوریدا است.

به منظور اجرای سفارش بازرسی قرار داده شده در ورودی به دولت در I-95 و من-10. رانندگان ورود به فلوریدا ملزم به ارائه “اطلاعات کلیدی” و در جریان چگونه به خود شده است.

بازرسی و همچنین نیاز به یک امضا از مسافر نشان می دهد که آنها درک مورد نیاز خود به خود شده است.

“من درک می کنم که هر فردی در خانواده من که نقض خود انزوا و یا خود قرنطینه با عدم باقی می ماند در محدوده آدرس من ارائه شده برای اقامت من در فلوریدا برای اجباری در طول زمان می تواند موضوع را به محاکمه” فرم می خواند.

کسانی که نقض خود انزوا ممکن است تا 500 دلار در جریمه 60 روز از زمان زندان و یا هر دو با توجه به فرم.

DeSantis نیز ذکر شده وجود دارد که مسافران از طریق پست های بازرسی هستند که “به دنبال داشت تا با” وقتی پرسیده شد که در مورد اجرای خود قرنطینه روش در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 28.

Q: چگونه می تواند به من کمک کند از خانه من ؟ آیا چیزی وجود دارد که من با خیال راحت می توانید از صفحه اصلی (اینترنت/تلفن) برای کمک به با خدمات ؟

A: با تشکر از شما برای این سوال ما خوشحالیم که قادر به لیست برخی از فرصت های داوطلب! بنابراین در سوال “خدمات” کمی مبهم است اما ما به دنبال در اطراف برای آنچه که به نام “مجازی داوطلبانه” فرصت و در اینجا آنچه که من پیدا کردم:

 • VolunteerMatch: این لینک (https://www.volunteermatch.org/covid19) بیش از 50,000 (!!) فرصت های داوطلب برای کسانی از ما در خانه گیر کرده.
 • بحران متن تدریس خصوصی در خانه: در اینجا شما قادر خواهید بود به استفاده از تلفن خود برای برقراری ارتباط از طریق پیام های متنی به مردم رفتن را از طریق یک بحران است. آموزش مورد نیاز است اما همه این را می توان در خانه انجام می شود. (https://www.crisistextline.org/volunteer)

ما امیدواریم که برای پیدا کردن فرصت های بیشتر در روزهای آینده.

س: آیا snowbirds پرواز برگشت از شمال باید قرنطینه برای 14 روز پس از فرود?

یک: همانطور که در حال حاضر اجباری قرنطینه است نه یک نیاز برای سفر هوایی, اما در برخی از ایالت ها قرار داده اند مورد نیاز در محل. فرودگاه ها و هواپیما های شلوغ می تواند و می تواند افزایش شانس گرفتن COVID-19. اگر شما اتفاق می افتد برای آمدن به تماس با کسی که با COVID-19 شما ممکن است خواسته شود به “خانه بمانند و خود نظارت و جلوگیری از تماس با دیگران تا 14 روز پس از سفر” CDC سایت می گوید.

CDC دارای یک منبع بزرگ صفحه در مسافرت هوایی در طول coronavirus در اینجا: cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/travelers/travel-in-the-us.html

س: چرا من-75 نظارت در مرز?

یک: رژیم صهیونیستی است. DeSantis ساخته شده است قصد دارد به پیاده سازی نظارت در I-75 مرز گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

در حالی که I-95 و من-10 در حال حاضر نصب شده با موبایل پاسگاه سایت DeSantis گفت: I-75 معمولی نیست مسیر برای رانندگان در آینده از نیویورک و مناطق اطراف آن و این که I-95 است که “طبیعی” مسیر را.

“[درایور] را مجبور به بیرون رفتن از راه خود را کمی پس ما را در آن نگاه کنید” DeSantis گفت. “اما من فکر می کنم با داشتن 10 و 95 خوب است. این می افزاید: برخی از حفاظت است.”

بازرسی فرآیند است که هموار در I-95 و من-10, DeSantis گفت. رانندگان ارائه پاسخ به سوالات و ارائه اطلاعات در مورد خود جدا.

DeSantis نیز گفت: او به مردم که “به دنبال داشت تا با” در رابطه با اجرای خود انزوا.

س: آیا غربالگری ر. و مسافر?

یک: COVID-19 شروع غربالگری در ر. در مارس 26, با توجه به زندگی می کنند به گزارش خبرنگار مایک براون.

غربالگری محفوظ است و مسافرانی که سفر کرده اند از منطقه سه کشور به عنوان بخشی از رژیم صهیونیستی است. DeSantis’ فرمان اجرایی الزامی است که هر کسی که به فلوریدا از یک منطقه با “قابل توجه جامعه گسترش” از COVID-19 مورد نیاز است برای منزوی کردن و یا خود قرنطینه برای مدت 14 روز از زمان ورود به ایالت فلوریدا است.

بیشتر: ر. و مسافران از New York, New Jersey مناطق صورت screeners پنج شنبه صبح

غربالگری شامل پر کردن یک نوشته شده و برای پاسخ دادن به سوالات کلامی در مورد مدت اقامت خود در فلوریدا, با توجه به براون.

س: اگر کسی پرواز از نیویورک آنها باید اقامت در اتاق هتل خود و یا محل سکونت برای 14 روز. چگونه است که قرار است به کار می کند ؟

یک: کسانی که پرواز به فلوریدا از هر منطقه با “قابل توجه جامعه گسترش” از coronavirus در حال حاضر به کارگردانی خود قرنطینه برای یک دوره 14 روزه پس از ورود به عنوان یک فرمان اجرایی صادر شده توسط فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در روز دوشنبه.

دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی لیست مراحل مختلف به درستی عمل خود quarantining:

 • استفاده از استاندارد بهداشت و اغلب دستان خود را بشویید
 • به اشتراک نمی, چیز مانند حوله یا ظروف
 • ماندن در خانه (یا در اتاق هتل خود را)
 • ندارد و بازدید کنندگان
 • اقامت حداقل 6 فوت دور از مردم دیگر

هنگامی که دوره قرنطینه به پایان رسیده است و اگر شما علائم دنبال دستورالعمل های پزشک خود را در چگونه برای بازگشت به روال عادی خود را.

س: چه کار کنم اگر من بیش از حد احساس استرس و اضطراب در مورد همه این COVID-19 خبر ؟

یک: دکتر هایدی Radunovich مجوز روانشناس با دانشگاه فلوریدا می دهد چند نکته برای از بین بردن و یا کنار آمدن با استرس ما را در آورده با گسترش COVID-19. یک UF سخنگوی ارسال این پاسخ در این Q&A:

 • کنترل آنچه که شما می توانید کنترل
 • سعی کنید به اجازه رفتن از افکار منفی — جهان در حال آمدن است به پایان است. نمی شود بیش از حد سخت خود را.
 • نگاهی به رسانه های رژیم غذایی — سعی کنید فقط به دنبال در هر نوع از رسانه ها از دو یا سه بار در روز است. در غیر این صورت شما ممکن است احساس ضعف اخبار منفی.
 • ورزش
 • خوردن غذاهای سالم
 • خواب
 • باز به صحبت کردن با کودکان خود در مورد ویروس اما محتاط در مورد تخلیه به بچه های خود را.
 • نگه داشتن بچه های خود را مشغول است.
 • بچه های خود را خواهد بود نا امید که آنها نمی توانند انجام کارهای خاص. که طبیعی است. کمک به آنها را به تمرکز بر روی خود قدردانی.
 • خود را در نظارت بر مصرف مواد
 • خنده

اگر شما علاقه مند در پیدا کردن منابع و اطلاعات بیشتر در حمایت از, بازدید: findtreatment.samhsa.gov

Radunovich کامل ارائه را می توان در اینجا یافت نشد: mediasite.video.ufl.edu/Mediasite/Play/bf0a42f96e874778bf47a8517125f1591d

Q: آیا من می توانم درایو صفحه اصلی اگر من زندگی می کنند در خارج از دولت ؟

A: شما می توانید مطمئن شوید. در جواب قبلی ما متوجه شدیم که بقیه مناطق هنوز هم باز است. همانطور که با همه چیز دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل و سخت کوش با بهداشت. CDC توصیه می کند داشتن یک طرح به خود منزوی برای 14 روز هنگامی که شما در بازگشت به خانه. برخی از مناطق که نیاز به این مسافران.

اگر شما قصد دارید در سفر CDC صادر کرده است یک چک لیست گلوله ای:

CDC سفر: cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/travelers/travel-in-the-us.html

س: من دریافت خواهید کرد امنیت اجتماعی است. من هنوز دریافت یک محرک بررسی کنید ؟

پاسخ: پاسخ کوتاه بله – اگر شما سالانه مجموع $75,000 یا کمتر است.

دیگر جواب: Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند (مراقبت) است که به رهبری ایالات متحده آمریکا مجلس پس از مجلس سنا آن را تصویب. در آن هر کسی دریافت “واجد شرایط درآمد” تا $75,000 می تواند دریافت 1200 دلار یا $2,400 در مورد بازگشت مشترک.

زبان در قانون تعریف “واجد شرایط درآمد” با عنوان: “(A) درآمد به دست آورده 5 “(ب) مزایای امنیتی اجتماعی و … 7 “(C) هر گونه خسارت و یا دریافت حقوق بازنشستگی تحت فصل 11 فصل 13 یا فصل 15 از 9 عنوان 38 ایالات متحده کد.”

در اینجا یک لینک به عمل در تمامیت آن: congress.gov/116/bills/s3548/BILLS-116s3548is.pdf

ایالات متحده آمریکا امروز شکسته است برخی از بخش های مهم و عمل اینجا هستید::

$1,200 پرداخت های نقدی برای کمک به کسب و کار: در اینجا چه چیزی در تاریخی بسته محرک برای coronavirus

آنچه ما می دانیم: چگونه $2T coronavirus محرک شما تاثیر می گذارد و اقتصاد

Q: چگونه بود Coronavirus نام?

یک: یک ویروس است که با توجه به نام و بر اساس آن ساختار ژنتیکی سازمان بهداشت جهانی وب سایت می گوید.

Coronavirus دارای دو نام رسمی: یک ویروس و دیگری برای این بیماری ناشی از ویروس است.

در مورد ویروس کمیته بین المللی طبقه بندی از ویروس ها نام آن را “سندرم حاد تنفسی کروناویروس 2” یا “SARS-CoV-2.”

که پس از آن اقتباس “COVID-19” به عنوان نام رسمی این بیماری است. بیماری به نام برای فعال کردن بحث پیشگیری از بیماری و درمان با توجه به که.

س: اگر من پرواز به نیویورک و سپس بازگشت به فلوریدا, آیا من خود نیاز به قرنطینه در زمانی که من بازگشت به فلوریدا?

یک: در اجرایی سفارش DeSantis موظف است که هر کسی که به فلوریدا از یک منطقه با “قابل توجه جامعه گسترش” از COVID-19 مورد نیاز است برای منزوی کردن و یا خود قرنطینه برای مدت 14 روز از زمان ورود به ایالت فلوریدا است.

“خود-قرنطینه” به معنی در نظر گرفتن اقدامات مناسب برای منزوی کردن خودتان از دیگران برای مدت 14 روز. خود quarantining نه در حال حاضر نظارت فلوریدا دولت اجرای قانون است.

اگر شما به تازگی بازگشت به فلوریدا و نیاز به خود قرنطینه دنبال CDC کارگردانی دستورالعمل برای نحوه صحیح خود جدا و محافظت از خود و دیگران است.

CDC: cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/prepare/prevention.html

پرسش: در مورد ماشین سفر به فلوریدا از نقاط?

یک: رژیم صهیونیستی است. DeSantis در جمعه 27 مارس اعلام کرد بازرسی در فلوریدا مرزی برای مسافران آینده به دولت است. بازدید کنندگان از منطقه سه کشور و لوئیزیانا خواهد بود گفت: به خود منزوی برای 14 روز.

س: ما با دریافت یک کپی کاغذ هر روز صبح. آنچه شما انجام می دهند تا اطمینان حاصل شود که ویروس منتقل می شود با کاغذ ؟

یک: اخبار روزانه و اخبار-مطبوعات متعلق به گانت. در اینجا چیزی است که سخنگوی لورا دالتون به من نوشت که من پرسیدم در مورد ایمنی از چاپ ما محصولات:

“ما می دانیم که برخی از مردم را به سوال در مورد امنیت ایمیل, بسته بندی و کاغذ روزنامه. به تاریخ شده است وجود دارد هرگز یک گزارش حادثه COVID-19 منتقل می شود از طریق روزنامه. ما به دنبال CDC پروتکل هستند و مصرف هر احتیاط معقول و منطقی که ما تولید و ارائه روزنامه خود را.

ما برای تولید و تحویل کارگران و موارد را انتخاب کنید که در آن کارکنان از خانه کار می کند ما اجرا اجتماعی فاصله اقدامات و توصیه می شود شیوه های بهداشت. ما تولید و توزیع, سایت کارمندان پوشیدن دستکش یکبار مصرف و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای پاک کردن تجهیزات. ما همچنین پاکسازی بالا-سطوح تماس در تجهیزات و وسایل نقلیه در دفاتر تولید فضاهای و انبارها.

در خارج از مراکز توزیع ما دست روزنامه ها برای اکثر حامل خود را در اتومبیل یا محل روزنامه ها را در چرخ دستی های برای آنها به بازیابی. ایمنی و رفاه کارکنان حمل و مشتریان است که همیشه یک اولویت برای ما است. با تشکر از شما برای کسب و کار و حمایت در طول این زمان به چالش کشیدن.”

چه مکان هایی که هنوز باز است ؟

ایالات متحده آمریکا امروز شبکه را توسعه داده است یک وب سایت به شما اجازه می دانم چه محلی کسب و کار در محله شما. این وب سایت اجازه می دهد تا شما را به جستجو برای یک شهر پیدا کردن کسب و کار شما می خواهید برای پشتیبانی و خرید کارت هدیه از آن ایجاد.

پیدا کردن کسب و کار در اینجا: supportlocal.usatoday.com

س: زمانی که فروشگاه های مواد غذایی باز برای اولین بار به سالمندان به منابع آنها نیاز دارید ؟

یک: برخی زنجیره ای در سراسر کشور در حال حاضر اجرا این نوع ساعت. بررسی یک وب سایت فروشگاه برای آخرین اطلاعات. تمام غذاهای هدف و دلار را به طور کلی در میان کسانی که ما می دانیم در حال حاضر.

Publix تعیین شده سه شنبه و چهارشنبه صبح (7-8 a. m.) به عنوان ارشد, خرید ساعت برای مشتریان 65 ساله یا مسن تر. کسانی که ساعت شروع مارس 24 ادامه خواهد داد و تا اطلاع ثانوی.

کسب و کار محلی خود را داشته باشد ساعت ذکر شده است. بهتر است برای تماس های آینده به فروشگاه شما ترجیح می دهید و ببینید که اگر آنها را کنار بگذارند ارشد خرید زمان است.

س: با توجه به اوایل خرید ساعت در خرده فروشان برای سالمندان, اگر من ضعف سيستم ايمنی اما نه ارشد, من ممکن است با استفاده از این ساعت بیش از حد ؟

یک: تا کنون در اینجا هیچ پاسخ و یا اطلاعات من قادر به حفاری از خرده فروشان مختلف:

آغاز مارس 18, هدف رزرو در ساعت اول پس از خرید هر چهارشنبه برای کسانی که 65 ساله و مسن تر زنان باردار و کسانی که تعریف شده توسط CDC به عنوان آسیب پذیر یا در خطر وب سایت این شرکت می گوید.

در اینجا یک لینک به چه CDC تعریف “آسیب پذیر و در معرض خطر”: cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/specific-groups/high-risk-complications.html

خارج شده است وب سایت می گوید: “از مارس 24 از طریق مارس 28 فروشگاه های وال مارت میزبان یک ساعته ارشد خرید رویداد هر سه شنبه برای مشتریان 60 ساله و مسن تر. این شروع یک ساعت قبل از ذخیره باز می شود. ما داروخانه ها و چشم انداز مراکز نیز باز خواهد شد در این زمان است.”

من قادر به صحبت با خارج سخنگوی چارلز Crowson در مورد خرده ارشد سیاست حمل و نقل. او گفت که او را تشویق می کند آن دسته از مشتریان تحت محدودیت سنی که ضعف سيستم ايمنی برای تماس با مدیر فروشگاه آنها را مشاهده می کنید. “این یک وضعیت من فکر می کنم ما اپراتورها خواهد بود دلسوز به,” او گفت:.

Publix را در اوایل خرید ساعت (ذکر شده در اینجا در این وبلاگ) تعیین شده برای کسانی که 65 ساله و مسن تر یک سخنگوی نوشت: در یک ایمیل به زمانی که از من خواسته.

فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون دارای یک ابزار دستی برای پیدا کردن محلی رمپ قایق: https://public.myfwc.com/LE/boatramp/public/CountyMap.aspx

به عنوان از آوریل 27, بسیاری از رمپ قایق در فلوریدا باز باقی می ماند FWC سخنگوی ملودی Kilborn نوشت: در یک ایمیل. فلوریدا عمومی رمپ قایق یاب (لینک بالا) به روز شده است در هر 24 ساعت و شامل هر گونه تعطیلی او نوشت.

“لطفا توجه داشته باشید اگر نظر کادر خالی است به این معنی که سطح شیب دار در حال حاضر باز” Kilborn نوشت. “با این حال از فراوانی از احتیاط توصیه می کنیم چک کردن خود را با محلی شهرستان دولت در رمپ قایق باز/بسته وضعیت و همچنین اورژانس محلی سفارشات صادر شده تحت فرماندار دستور اجرایی قبل از برنامه ریزی سفر. ما را تشویق عموم به استفاده از دستورالعمل های مشخص شده توسط DOH و CDC اجتماعی در مورد فاصله.”

در اینجا یافت نشد: https://floridahealthcovid19.gov/

ذغال سنگ شهرستان: همانطور که از پنج شنبه, مارس 19 رمپ قایق باز باقی می ماند.

لی شهرستان: شهرستان, وب سایت می گوید: “هزینه پارکینگ در تمام رمپ قایق ها و پارک بخشیده موثر سهشنبه, مارس 24.”

برای به روز رسانی در FWC پاسخ به COVID-19: myfwc.com/recreation/notices/covid-19/

س: آیا ما می توانیم بر روی درایو و یا سوار موتور سیکلت فقط به بیرون از خانه ؟

یک: رژیم صهیونیستی است. DeSantis ” منظور متوقف نمی شود ساکنان از رانندگی و یا سوار موتور سیکلت. اگر شما مجبور به توقف گاز مطمئن شوید که به عمل اجتماعی فاصله دستورالعمل و توجه به بهداشت خود و موارد شما را لمس کنید.

Q: چگونه اجاره فصلی آژانس های درمان آن دسته از خانواده هایی که پرداخت می شود برای یک خانه ساحلی در پیشرفت ؟

یک: آژانس های کرایه باید سیاست های مختلف, بنابراین ما به دنبال یک تعداد انگشت شماری از مکان محبوب تر.

VRBO است که درخواست آن را به شرکای مجموعه 50% بازپرداخت اگر مستاجرها نمی تواند پیدا کردن یکی دیگر از باز کردن تاریخ به اجاره. اگر مستاجر نیاز به حرکت تاریخ اعتبار کامل داده می شود باید برای لغو.

Airbnb رزرو ساخته شده در و یا قبل از مارس 14 (با چک-n تاریخ بین 14 مارس و آوریل 14) ممکن است لغو شود و مهمانان باید دریافت هزینه کامل.

Q: آیا گلف باز باقی می ماند در فلوریدا?

یک: گلف یکی از چند ضروری فعالیت در فضای باز مورد تایید در زیر پناهگاه در محل سفارش می گوید: Florida State Golf Association.

“ما دریافت کرده اند یک ارتباط از فرماندار رئیس ستاد که گلف در نظر گرفته می شود ضروری تفریح و سرگرمی فعالیت های ارائه شده مناسب اجتماعی فاصله به دنبال آن است و این یعنی تنها یک نفر در هر سبد خرید” جنوب فلوریدا PGA بخش که شامل دوره های ذغال سنگ و لی شهرستان اظهار داشت: در یک ایمیل فرستاده انتشار چهارشنبه.

“آن را نیز درک کنیم که منظور فعلی تغییر نمی کند شهرستان و/یا شهرستان سفارشات که در حال حاضر در محل در سراسر فلوریدا.”

این اطلاعیه به شرح زیر یک فرمان اجرایی صادر شده توسط فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis بسته شدن همه غیر ضروری کسب و کار برای 30 روز آغاز در 12:01 صبح روز جمعه, آوریل 3.

لگزینگتون و رنسانس در فورت مایرز و مخفیگاه و TwinEagles در ناپل تایید شده اند بسته است.

برخی از عملیاتی دوره های گلف در جنوب غربی فلوریدا در حال حاضر عبارتند از:

سرو جنگل ناپل: امکانات بسته walk-ins پذیرفته شده فقط برای اعضا; cypresswoodsgolf.com

نوک پیکان ناپل: به طور کامل عملیاتی به استثنای رستوران خود را; arrowheadgolfnaples.com

والنسیا ناپل: به طور کامل عملیاتی; valenciagolfandcountryclub.com

ناپل گراند: به طور کامل عملیاتی; naplesgrandegolf.com

س: آیا راهنمایی برای خدمات عبادت در کلیسا?

یک: اولین کلیسای مسیح دانشمند ارائه شده است کلیسای مادر 10 صبح جمعه خدمات و 2 p. m. روز شنبه, شهادت, جلسات هر دو آنلاین و در christianscience.com

First Presbyterian Church of Naples برگزاری خدمات آنلاین در fcpnaples.org/worship.

سنت پل کلیسای اسقفی واندربیلت کلیسای پروتستان و Lely Presbyterian Church باید همه به حالت تعلیق همه خدمات و حوادث.

معبد بت ال منتقل شده است همه شبات خدمات کلاس ها و جلسات آنلاین. شبات خدمات انجام خواهد شد در 7:30 بعد از ظهر هر جمعه در templebethel.com/livestreaming-at-tbe.html

مرکز اسلامی ناپل را لغو کرده است تمام حوادث و خدمات تا اطلاع ثانوی.

سنت اگنس کلیسای کاتولیک در ناپل ارائه آنلاین خدمات جرم در stagnesnaples.org

این معبد هندو از SWFL به طور موقت تا اطلاع ثانوی بسته. آن را به اشتراک گذاری تمام آداب و رسوم در facebook.com/hindutempleswfl

س: در حال برنامه ریزی مراسم تشییع جنازه خدمات تعطیل است ؟

یک: به نظر می رسد خانه های مراسم تشییع جنازه عامل در یک مورد به مورد و بر اساس در حال حاضر. اخبار روزانه هنر و سرگرمی خبرنگار هریت Heithaus نوشت: یک داستان درباره خانه های مراسم تشییع جنازه در ناپل. در آن برخی مدیران می گویند که آنها را محدود به خدمات به خانواده تنها. برخی از در نظر گرفتن احتمال راه اندازی از راه دور viewings از طریق اینترنت.

بیشتر: تشییع جنازه یک خانواده-تنها امر تحت COVID-19 محدودیت

س: ما snowbirds و سمت شمال این آخر هفته. در حال فلوریدا خوش آمدید مراکز و بقیه مناطق باز ؟

A: بله, آنها باز باقی می ماند. فلوریدا بخش حمل و نقل به من نوشت که من این سوال پرسید و به من گفت که این گروه “توسط لیزر متمرکز بر کمک به دولت در پاسخ به COVID-19.”

آن را خوب به یاد داشته باشید در اینجا است که فلوریدا است که تنها جمع آوری عوارض الکترونیکی. هنگامی که شما به یک تلفن پلازا لطفا حق رانندگی از طریق متوقف نمی شود در این غرفه به عنوان این باعث ترافیک پشتیبان گیری. اگر شما لازم نیست که یک SunPass یا سازگار transponder شما دریافت لایحه از طریق دولت به, تلفن با صفحه برنامه.

س: آیا وجود دارد به احتمال زیاد محدودیت رانندگی برای Snowbirds رانندگی به خانه ؟

یک: هیچ محدودیت رانندگی که قرار است در ایالت فلوریدا اما توصیه می شود که شما تنها رانندگی در مسافت های طولانی اگر کاملا ضروری است.

اگر آن را به اندازه کافی دور است که شما ممکن است نیاز به سوخت گیری و یا متوقف کردن برای مواد غذایی شما می تواند با قرار دادن خودتان و یا دیگران در معرض خطر راشل Patzer متخصص اپیدمیولوژی و مدیر خدمات بهداشتی و درمانی تحقیق در اموری دانشکده پزشکی دانشگاه نیویورک تایمز گفت. آن ممکن است مشکل تر برای عمل اجتماعی فاصله در حالی که در یک سفر جاده ای گفت: Patzer.

س: می توانید از اینترنت به تمام افرادی که در حال کار از راه دور?

یک: اینترنت طراحی شده بود برای رسیدگی به یک ظرفیت بزرگ است. و ارائه دهندگان کابل مشغول به کار در SWFL یک چشم ناظر در چیزهایی که به استفاده از نرخ افزایش دهد. با همه کار و یادگیری از آن میزان تغییر نسبت به روز ساعت.

“شبکه نیست و فقط اجرا از گاز” Comcast سخنگوی Joel Shadle گفت. “اگر آن شروع می شود به اوج پیش از آن در روز آن را اجرا کند از آب در شب. مگر اینکه چیزی پیش بینی نشده اتفاق می افتد, آن را همچنان به ارائه به عنوان مورد نیاز است.”

او گفت: آن را مانند زمانی که بازی های المپیک یا سوپر باول هوا. بسیاری از مردم در حال حاضر در آن حوادث و Comcast شبکه ساخته شده است برای رسیدگی به آن چیز است.

این شرکت شده است از نزدیک نظارت بر عملکرد شبکه است و “بسیار خوشحال با راه شبکه ما انجام شده است به خصوص در بیشتر بسیار نهفته مناطق که در آن مشتریان در حال کار از خانه,” او گفت:.

Comcast به طور کامل مجهز به پشتیبانی مشتریان اگر مشکلات باید بوجود می آیند ،

این افزایش سرعت اینترنت از 15/2 مگابیت در ثانیه به 25/3 برای همه مشتریان جدید و موجود و ارائه شده است 60 روز از سرویس اینترنت رایگان به خانواده جدید مشتریان. این شرکت نیز ارائه می دهد فای رایگان در مکان های عمومی است.

“Xfinity WiFi نقاط واقع در کسب و کار, هوای آزاد, مکان های سراسر کشور در دسترس خواهد بود به هر کسی که نیاز آنها را به صورت رایگان.”

زمانی که NPR شانون پیوند مصاحبه مدیر عامل شرکت Cloudflare متی شاهزاده گفت:

س: چه باید انجام دهید در مورد برنامه ریزی دندانپزشک چشم و سالانه فیزیکی قرار ملاقات? ماموگرافی و خون کار می کند ؟ بروید و یا لغو کنم ؟

یک: لطفا تماس های آینده خود را در حال حاضر قرار ملاقات برنامه ریزی شده. خاص خود را, بهداشت حرفه ای قادر خواهد بود به شما توصیه در مورد چگونگی ادامه.

س: آیا courthouses هنوز باز برای محاکمه ؟

یک: این یک موضوع بزرگ و بهترین جواب این است که کار خود را با وکیل تماس بگیرید و یا دادگاه به طور مستقیم در مورد وضعیت دادگاه ها و موارد.

در اینجا چیزی است که ما قادر به جمع آوری تا کنون:

در حال حاضر, تمام, خانواده, قانون, دادگاه, حوادث برگزار می شود از راه دور به جز خشونت خانگی دستور جلسات. دادگاه عالی فلوریدا است به حالت تعلیق در هیئت منصفه رسیدگی هیات داوران انتخاب و جنایی و مدنی منصفه از طریق مارس 27.

کارمند دفاتر در بونیتا اسپرینگز و کیپ کرال بسته هستند موثر جمعه, مارس 20 و تا اطلاع ثانوی تمامی خدمات در حال نقل مکان به مرکز شهر فورت مایرز منشی مکان.

شهرستان خبرنگار بیل اسمیت می گوید: که آیا و چه موارد در حال شنیده قضات باید پاک از صندوق. منصفه که شروع نشده هستند به تعویق افتاد. آن را غیر معمول است برای جاری دادگاه کیفری به تعویق افتاد اما این اتفاق می تواند برای علت خوب نشان داده شده است. برخی از پرونده های جنایی است که نهفته 6th, اصلاح, سریع, دادگاه حقوق ممکن است شنیده شود و یا زمان برای در نظر گرفتن تمدید یا پس از شنیدن و یا با رضایت متهم در مقالات.

س: چرا مشروط افسران هنوز هم در حال رفتن به خانه از مشتریان ؟

یک: وزارت فلوریدا اصلاحات نظارت بیش از 164,000 مجرم در دولت مشروط خدمات برنامه است.

وقتی از او پرسیدم این بخش در مورد مشروط شدن ماموران مراجعه مردم در طول coronavirus در اینجا آنچه در آن اداره امور عمومی نوشت:

“افسر عفو مشروط انجام حیاتی امنیت عمومی ماموریت و در این زمان در ادامه به انجام مجرم بازدیدکننده داشته است خانه را به عنوان لازم است. افسر عفو مشروط شده اند ارائه اطلاعات و آموزش و پرورش در اقدامات پیشگیرانه و آنها می توانند خود را نگه دارید و در مکان امن در طول این تحول سلامت اضطراری است.”

س: آنچه که اتفاق می افتد با تمام کشتی های کروز راس به فلوریدا?

یک: کشتی های کروز در حال هدایت به آماده شدن برای یک دوره نامحدود از زمان” در دریا با توجه به گارد ساحلی بولتن ارسال شده در روز یکشنبه.

با استناد به گونه های محلی از منابع پزشکی بولتن گفت: “تمام عروق عامل در هفتم منطقه AOR با بیش از 50 نفر در هیئت مدیره باید افزایش پزشکی خود را با قابلیت های پرسنل و تجهیزات به منظور مراقبت از [بیمار] افراد است.”

هفتم منطقه گارد ساحلی منطقه مسئولیت شامل تمام فلوریدا.

این تصمیم به عنوان یک نتیجه از تلاش برای کنترل سرریز بیماران بیمار به هفتم منطقه تجهیزات پزشکی, بولتن گفت.

بولتن به ذکر است که بندر میامی است دیگر پذیرش MEDVAC بیماران با توجه به محدود بیمارستان ظرفیت است و “انتظار” است که کشورهای همسایه را به اقدامات مشابه به زودی.

این بولتن همچنین گفت: خارجی-پرچم کشتی های کروز به دنبال کمک پزشکی از کشور آنها ثبت شده زیر را قبل از به دنبال حمایت از “امکانات محدود” در آمریکا

خارجی-پرچم کشتی ها یک هنجار در صنعت کشتی کروز برای شرکت در تلاش برای فرار از آمریکا مالیات و اغلب ثبت شده در کشورهای همسایه مانند باهاما یا پاناما.

Q: آیا من می توانم راه رفتن در ناپل ساحل, حتی اگر آن را بسته است ؟

یک: شهر ناپل بسته شده است سواحل آن و با همه امکانات از طریق حداقل تا پایان ماه گفت: بیانیه ای از شهر ناپل.

اگر افسران در حال ملاقات با عدم رعایت آنها خواهد بود و صدور اعلامیه به نظر می رسد در دادگاه و جریمه به مبلغ بیش از $500 یا زندانی برای یک دوره تا 60 روز گفت: یک پست توسط ناپل اداره پلیس.

تمام سواحل عمومی در داخل محدوده شهر و همچنین اسکله ساحل نقاط دسترسی پارکینگ و گردشگاهها همه بسته به این بیانیه گفت.

با یک شهر گسترده بسته شدن در تمام سواحل ناپل ساکنان نمی خواهد بود قادر به دسترسی به هر گونه سواحل عمومی از طریق حداقل تا پایان ماه.

وقتی پرسیده شد که در مورد روش های اجرای, ساحل, تعطیلی شهرستان کلانتر دفاتر معوق به سفارش توسط ایالت فلوریدا در دیوان عالی کشور است.

بیشتر: ذغال سنگ برای گشت زنی در سواحل به اجرای بسته شدن هشدار داد که به آب

بیشتر: Lee شهرستان به بهار قطع: رفتن به خانه

بیشتر: 119 ناپل و فورت مایرز رستوران (و شمارش) و چگونه آنها در حال دست زدن به COVID-19

س: آیا حمل و نقل عمومی هنوز تا و در حال اجرا ؟

یک: ذغال سنگ شهرستان گربه به چشم پوشی از همه کرایه شروع مارس 24. ساحل, اتوبوس, خدمات شده است تعطیل پس از تمام سواحل شهرستان بسته شده است. شهرستان خواسته است تمام مسافران در یک مسیر ثابت برای ورود و خروج از درب عقب.

لی شهرستان لی Tran همچنین دارای چشم پوشی از همه کرایه اما آن آغاز شده و در اوایل مارس 21. مرکز شهر رودخانه منطقه طلا خط ساحل برقی و تراموا خدمات تمام شده است به حالت تعلیق درآمد. LeeTran نیز بسته رزا پارک حمل و نقل مرکز لابی.

س: چه خدمات تحویل غذا در دسترس هستند ؟

یک: ما فوق العاده مواد غذایی نویسندگان را توسعه داده اند یک داستان در جزئیات چگونه صدها نفر (!!) از رستوران های محلی در پاسخ به COVID-19 نگرانی.

نیز وجود دارد برنامه های کاربردی تلفن همراه است که انتخاب کنید تا غذا از رستوران های محلی و ارائه آنها را به درب خود را. (توجه داشته باشید: برخی از مناطق سرویس هستند و نه همه از این کسب و کار, اما امیدوارم حداقل یکی از این نسخهها کار میکند در محله خود را.):

 • نیش تیم ملی
 • DoorDash
 • GrubHub
 • بارگذاری می خورد

مواد غذایی نیز می توان از طریق برخی از خرده فروشان:

 • Postmates
 • Shipt
 • کل مواد غذایی
 • Instacart

س: آیا ترشی توپ رو به پارک باز به بازی ؟

یک: ذغال سنگ بسته شده است تمام شهرستان-اجرای دادگاه های پایین تا مارس 31 “مطابق با بهداشت عمومی اقدامات احتیاطی” وب سایت خود را می گوید. این شامل آبزی امکانات مراکز اجتماعی و مرکز تناسب اندام.

لی بسته شده است همه rec مراکز و ترشی توپ دادگاه از مارس 18. شهرستان سایت ارائه نمی دهد یک تاریخ زمانی که آنها بازگشایی شده است. هر سازمان ورزشی تحت این شهرستان نیز لغو شد.

اگر شما بازی در یک خصوصی, دادگاه, بهتر است برای تماس های آینده برای پیدا کردن اگر آن را هنوز هم باز است.

پرسش: در مورد بسته تحویل?

USPS, FedEx و UPS همه در حال حاضر عملیاتی. مشتریان هستند گفت: انتظار می رود ممکن است تاخیر در زمان تحویل. چک مورد نظر خود را حمل و نقل خدمات وب سایت برای جزئیات بیشتر.

آمازون اولویت حمل و نقل برای تجهیزات پزشکی و کالاهای اساسی خانوار است که می تواند به معنای تاخیر در موارد دیگر.

بیشتر: آمازون اولویت حمل و نقل برای تجهیزات پزشکی خانگی کالاهای اساسی در طول coronavirus بحران

پرسش: در مورد هتل ها به عنوان سر ما شمالی هستند آنها هنوز هم باز است ؟

یک: در حالی که وجود دارد در حال حاضر رستوران های مختلف در منطقه شمال شرق تراشه راجرز رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت آمریکایی هتل و محل سکونت ارتباط گفت: ایالات متحده آمریکا امروز است که به عنوان بسیاری از 25,000 هتل ها می تواند بسته شدن در چند هفته آینده با توجه به مسائل مالی.

بیشتر از نیمی از ایالات متحده هتل ها می تواند در میان coronavirus بحران صنعت exec می گوید:

در حال حاضر مهمان قادر به رزرو هتل در آخرین لحظه بدون مجازات. راجرز گفت که به دلیل وجود چند تا مشتریان به سمت چپ بیشتر نمی خواهد که به نگرانی در مورد اجتماعی فاصله در باز کردن هتل ها.

چه کمک به حال ارائه شده است ؟

س: چه FL کمک های مالی در دسترس است برای کسانی که مبتلا به این ویروس و چه شماره های تماس تماس بگیرید. با تشکر از شما!

یک: در اینجا است که واجد شرایط برای دریافت کمک های دولت:

 • کسانی که قرنطینه توسط یک حرفه ای پزشکی و یا سازمان دولتی.
 • کسانی که گذاشته یا به خانه فرستاد بدون پرداخت هزینه برای یک دوره طولانی توسط خود کارفرما با توجه به COVID-19 نگرانی.
 • کسانی که در حال مراقبت از یک عضو خانواده که مبتلا به COVID-19.

فلوریدا, گروه فرصت های اقتصادی در خانه Reemployment کمک مرکز خدمات که در آن مردم می توانند درخواست برای مزایای. این سرویس فراهم می کند “موقت دستمزد جایگزینی” برای کسانی که واجد شرایط با توجه به وب سایت خود را.

وب سایت ارائه می دهد یک فیلم کوتاه در توضیح روند درخواست:

برای پیدا کردن اگر شما واجد شرایط بازدید از فلوریدا مشاغل وب سایت: http://www.floridajobs.org/Reemployment-Assistance-Service-Center/reemployment-assistance/claimants/apply-for-benefits

س: من خود اشتغالی و متوجه یک بیانیه که قانون ایالتی فلوریدا ممنوع جبران بیکاری برای خود اشتغالی. حالا من چیکار کنم?

یک: روز دوشنبه (30 مارس) در ایالات متحده آقای جان لوئیس فرانکل و 12 دیگر congresspeople با ارسال نامه ای به رژیم صهیونیستی است. DeSantis اصرار او را برای ورود به یک توافق با وزارت کار ایالات متحده برای کمک به خود اشتغالی و مستقل قرارداد کارگران است.

Coronavirus کمک های اولیه و امداد امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل باز می شود تا مزایای بیکاری به آن دسته از کارگران است.

“به عنوان اعضای کنگره ما نوشتن به اصرار شما به سرعت وارد یک توافق با وزارت کار و انجام هر چیز دیگری لازم است برای اطمینان از خویش فرمایان و پیمانکاران مستقل قادر به دسترسی به مزایای بیکاری ارائه شده تحت مراقبت عمل” در این نامه می گوید.

س:شده است وجود دارد چیزی است که با مواد غذایی برای کسانی که معلولیت و نمی تواند آنها را قادر به دریافت آنها را حتی اگر آن را به طور موقت ؟

یک: رژیم صهیونیستی است. DeSantis ارسال شده فدرال چشم پوشی به افزایش ناگهانی سود به مقدار حداکثر ماهانه سهم با توجه به فلوریدا گروه از کودکان و خانواده خدمات.

Recertification تمدید شده است برای 6 ماه به خانواده ها و افرادی که برنامه ریزی شده بود به recertify در آوریل یا مه.

کار مورد نیاز برای ضربه محکم و ناگهانی و TANF نیز چشم پوشی هر DeSantis. این بخش را نیز حفظ خواهد شد مدیکید واجد شرایط بودن برای دریافت کنندگان “از طریق آخرین روز از هفته دولت اضطراری است.”

به درخواست برای ضربه محکم و ناگهانی و یا TANF بازدید از وب سایت وزارت در اینجا: myflorida.com/accessflorida/

س: بسیاری از جوامع در حال کار به retool خدمات خود را تولید محافظ شخصی محصولات خود را به بیمارستان های محلی. چگونه می تواند جامعه ما کمک خط مقدم کارگران دریافت تجهیزات ایمنی آنها نیاز دارید ؟

یک: N95s و فولاد ماسک استفاده می شود برای محافظت از مردم از ذرات و مایعات آلوده صورت FDA می گوید. این طراحی ثابت شده است برای کمک به محافظت در برابر COVID-19 که اسپرد از طریق قطرات بزاق زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه با توجه به که.

N95 ماسک و ماسک های جراحی کمک کرده اند بهداشت و درمان کارگران در سراسر کشور ایمن ماندن در طول مبارزه با COVID-19 و می توانید همچنان به انجام این کار با کمک جامعه محلی است.

اگر شما یدکی لوازم پزشکی شما به دنبال برای اهدا در نظر بگیرید یکی از محلی خود کمک مالی سایت:

 • جزیره دکتر: پذیرش لباسهای تنها. 950 ذغال سنگ شمال بلوار شماره 308 مارکو جزیره است.
 • باغ در Terracina Grand: پذیرش N95s جراحی, ماسک صورت, سپر, عینک ایمنی و دستکش و لباسهای ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب ضد عفونی کننده. ترک کمک های مالی در مقابل درب. 6825 دیویس بلوار ناپل.
 • ناپل بیمارستان جامعه: پذیرش N95s و دستکش و لباسهای ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب ضد عفونی کننده. 11190 مراقبت های بهداشتی پارک بلوار ناپل.
 • لی بیمارستان یادبود: پذیرش N95s جراحی, ماسک صورت, سپر, یکبار مصرف booties, ایمنی, عینک ایمنی, لباس و coveralls/اسم حیوان دست اموز لباس. پذیرش کمک های مالی از طریق پست تنها. ارسال کمک های مالی به 6748 گریفین بلوار فورت مایرز.
 • پزشکان مراقبت های اولیه از SWFL: پذیرش N95s جراحی, ماسک صورت, سپر, یکبار مصرف booties عینک ایمنی و دستکش و لباسهای ضد عفونی کننده دست, دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و دماسنج. کمک های مالی می تواند کاهش یافته و در ساختمان های 1-4. 1304 جنوب شرقی هشتم تراس شماره 3212, Cape Coral.

Q: آیا امنیت اجتماعی قادر به ادامه به موضوع سالمندان بررسی خود را طی و در طول بیماری همه گیر کوروناویروس?

یک: در حال حاضر اداره تامین اجتماعی است که در ادامه با لينک مستقيم سپرده پرداخت و همچنین ارسال چک از طریق USPS. SSA است نه ارائه در فرد خدمات.

“در سهشنبه, مارس 17 سال 2020 ما به حالت تعلیق چهره به چهره خدمات به مردم در این زمینه ما دفاتر و جلسات دفاتر در سراسر کشور تا اطلاع ثانوی. این تصمیم محافظت از جمعیت ما خدمت—آمریکایی ها مسن تر و افراد با زمینه ای شرایط پزشکی و کارکنان ما در طول Coronavirus (COVID-19) همه گیر” SSA وب سایت می گوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در امنیت اجتماعی و بازدید از مدیریت وب سایت: ssa.gov/coronavirus/

س: آیا وجود دارد در دسترس برای کمک به مردم مبارزه با اجاره و وام مسکن ؟

یک: اجاره کمک –

لی شهرستان ارائه کمک های مجازی با گذشته به دلیل اجاره رهن و/یا خدمات. برنامه های کاربردی را می توان یافت آنلاین. برنامه های کاربردی و همه مدارک باید ارسال از طریق ایمیل و یا کاهش یافته در دراپ باکس (2440 تامپسون خیابان فورت مایرز 33901; leegov.com/covid-19/resident)

The Salvation Army با ارائه کمک های مالی تنها با وقت قبلی (239-775-9447; salvationarmyflorida.org/naples)

این سنت وینسنت د پل جامعه ارائه آنلاین اجاره کمک و همچنین به عنوان مواد غذایی و آب و برق درخواست (239-775-2907; svdpnaples.org/assistance-request/)

وام مسکن::

سلب حق اقامه دعوی و اخراج توقف برای یک خانواده صاحب خانه اعلام شد توسط ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری در روز چهارشنبه.

توقف در دسترس است برای یک خانواده صاحب خانه به مدت 60 روز آینده در صورتی که اداره مسکن فدرال بیمه وام مسکن با توجه به HUD.

توقف وام مسکن هدایت کنندگان به تعلیق همه سلب حق اقامه دعوی و اقدامات در حال حاضر در حال پیشرفت و همچنین تعلیق همه سلب حق اقامه دعوی اقدامات است. وام مسکن کنندگان نیز به کارگردانی بس همه مشفق از افراد از بیمه FHA وام مسکن می گوید HUD.

مالکان را تشویق به تماس با وام مسکن خود را ارائه دهندگان خدمات بلافاصله اگر آنها نیاز به کمک مالی دیوید Dworkin, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت غیر انتفاعی مسکن مقرون به صرفه گروه حمایت گفت: ABC News.

“برای مالکان [فدرال صفحه اصلی شرکت وام مسکن و فدرال ملی وام مسکن انجمن] در حال حاضر روشن ساخته است که همه شما باید انجام دهید این است که تماس خود را servicer و به آنها بگویید که شما قادر به پرداخت وام مسکن خود را” Dworkin گفت. “آنها فقط گفت: اگر شما نمی توانید پرداخت وام مسکن خود را به دلیل COVID-19 به ما اطلاع دهید و ما را تسلیم پرداخت وام مسکن خود را برای تا زمانی که شش ماه است.”

س: از کجا می توانید تنها صاحبان کسب و کار به دنبال کمک های مالی از وام های جدید برای کسب و کار با دو نفر از کارکنان یا بیشتر ؟

یک: صاحبان کسب و کار قادر به دریافت کمک تحت اقتصادی آسیب فاجعه وام کمک اعلامیه صادر شده توسط انجمن کسب و کار کوچک می گوید LaShaun Collier, هماهنگ کننده بازاریابی برای فلوریدا کوچک مرکز توسعه کسب و کار.

وام های در دسترس ساخته شده در سطح ایالت به کسب و کارهای کوچک و خصوصی و سازمان های غیر انتفاعی برای کمک به کاهش, اقتصادی, آسیب های ناشی از COVID-19.

ذغال سنگ گفت: این وام ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت ثابت بدهی حقوق و دستمزد, حساب های پرداختنی و سایر لوایح که نمی تواند پرداخت به دلیل فاجعه تاثیر.

در فلوریدا SBDC ارائه می دهد one-on-one مجازی قرار ملاقات برای کمک به برنامه های کاربردی تکمیل مستندات آنلاین و متقاضیان را تشویق به دنبال این کمک از طریق تماس 239-745-3700 و یا بازدید از fsbdcswfl.org.

برخی دیگر از منابع در دسترس برای کسب و کار کوچک صاحبان در فلوریدا عبارتند از:

کسب و کار ارزیابی آسیب نظرسنجی: floridadisaster.<url>

ایالات متحده اداره کسب و کار کوچک: sba.gov/صفحه/coronavirus-covid-19-کوچک-کسب و کار-ارشاد-وام-منابع

مرکز کنترل بیماری ها: cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/جامعه/راهنمایی-کسب و کار-پاسخ

س: چگونه می توانم کمک به جامعه?

یک: یکی از ساده ترین و مهم ترین راه برای کمک به جامعه خود را در طول این زمان به عمل CDC توصیه می شود اقدامات احتیاطی سلامت: دستهای خود را با آب و صابون به مدت 20 ثانیه غالبا پوشش دهان خود را هنگام عطسه/سرفه و عمل اجتماعی فاصله.

در نظر گرفتن سفارش بایگانی اطلاعات و یا تحویل از یک رستوران محلی در جامعه خود را به عنوان رستوران-صاحبان مجبور شده اند به عملیات خاص.

اگر شما می خواهید برای ارائه کمک مالی در نظر اهدا به یک کارگر محلی صندوق امداد به منظور کمک به کارگران خدمات در منطقه که ممکن است نیاز به.

آنچه در مورد مدارس ؟

س: چرا مهدکودک امکانات هنوز باز که 10 یا کمتر تنظیم شده است را برای مردم به رعایت?

یک: وزارت بهداشت تعیین کرده است که اگر چه مدارس باید تصمیم به بستن برنامه های مراقبت از کودکان ممکن است باقی می ماند عملیاتی در این زمان با توجه به فلوریدا گروه از کودکان و خانواده ها.

فلوریدا است که اجازه چشم پوشی از استانداردهای خاص به منظور ادامه عملیات و درخواست ارائه دهندگان مراقبت از کودکان به منظور توسعه برنامه ای برای باز بماند شکار موسسه اعلام شده بر روی وب سایت خود را.

فلوریدا است که پس از CDC “مکمل راهنمای مراقبت از کودک” برای انجام عملیات با توجه به DCF.

اگر شما نیاز به مراقبت از کودکان, دیدار, دفتر مراقبت از کودکان در وب سایت myflfamilies.com/childcare.

CDC مراقبت از کودک راهنمای: cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/community/schools-childcare/guidance-for-childcare.html

DCF: https://www.myflfamilies.com/service-programs/child-care/covid-19-faqs-parents.shtml

دیدن پم داستان کامل از امکانات مهدکودک در اینجا:

بیشتر: فلوریدا daycares گفت: آنها هنوز هم می تواند به کار گیرند اما بسیاری در SWFL در حال مبارزه

Q: آیا دانشگاهها در فلوریدا بود استرداد بخشی از هزینه پرداخت شده برای مسکن و برنامه های غذایی که در حال حاضر دانش آموزان فرستاده شده اند ؟

یک: هیچ پاسخ اعلام شده است فقط هنوز برای آنچه در آن به معنی برای آن دسته از دانشجویانی که برای مسکن پرداخت می شود و یا برنامه های غذایی.

در یک ایمیل به استادان و کارکنان پنج شنبه شب FGCU است رئیس ستاد سوزان Evans خواست صبر و شکیبایی است.

“ما می دانیم که سوال وجود دارد و ما از شما می خواهیم به بیمار به عنوان 12 دانشگاه و شورای حکام از طریق این. ما با ارائه اطلاعات به عنوان به زودی به عنوان آن را در دسترس است.”

این اطلاعات خواهد شد به روز شده در آموزش و پرورش خبرنگار Pam McCabe مقاله بیش از حد به عنوان به زودی به عنوان ما پیدا کردن:

بیشتر: اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد FGCU, FSW در نور از coronavirus تغییرات

در اینجا چگونه شما می توانید دریافت پاسخ:

– با پر کردن فرم زیر و یا اینجا را کلیک کنید.

مانند و یا به دنبال ما در جامعه Facebook گروه ها و سوالات خود را ارسال وجود دارد:

 • Ft. مایرز: https://www.facebook.com/groups/fortmyers.capecoral.coronavirus.help
 • برای ناپل: https://www.facebook.com/groups/naples.coronavirus.help/

– ایمیل خبرنگار کارل اشنایدر در kschneider@gannett.com (لطفا نوع “COVID Q&A” در خط موضوع)

نگه داشتن چک کردن پشت

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان به عنوان پرسش همچنان به رول در. بنابراین احساس رایگان برای نشانه گذاری صفحه و دوباره برای دیدن چه چیز دیگری ما شده است قادر به پاسخ.

و فراق توجه داشته باشید: برخی از سوالات نورد شبیه به کسانی که ما در حال حاضر پاسخ داده شده است. در حالی که جمله بندی سوال ممکن است متفاوت باشد پاسخ همان است.

نگه داشتن سوال آیند و ما در پاسخ به آنچه که ما می توانیم.

توجه داشته باشید: من به طور معمول اطلاعات شخصی قابل توجهی همکار من روزانه اخبار و اخبار-مطبوعات همکاران به من کمک کند پاسخ به سوالات شما. این Q&A, وبلاگ امکان پذیر خواهد بود و بدون آنها.

کارل اشنایدر یک محیط خبرنگار که آن را دوست دارم اگر شما پشتیبانی محلی نگاری با یک اشتراک به روزنامه های محلی خود را. او را دنبال کنید در Facebook و Twitter: @karlstartswithk ایمیل او را در kschneider@gannett.com

دمار از روزگارمان درآورد Jordyn Matez است ویژگی های کارمند در ناپل اخبار روزانه و همچنین به عنوان سردبیر اجرایی در FGCU دانشجویی, رسانه, سازمان, عقاب رسانه ها. او در توییتر دنبال کنید: @jordynmatez ایمیل خود را در jmatez@gannett.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو