جنوب غربی فلوریدا گلف ستون: زن و شوهر غرق اول سوراخ در یک در فورت مایرز دوره روز از هم جدا

جان و مری Wenclawski در حال 67 و تا به حال هرگز یک سوراخ در یک.

“من فکر نمی کنم هر یک از ما را توصیف خودمان را به عنوان بزرگ گلف بازان” جان Wenclawski گفت.

“ما هرگز شاهد یک سوراخ در یک” مری Wenclawski گفت.

که تغییر در طول چهار روز.

در ژوئن 6, جان یک آس در 120-حیاط شماره 12 در کشت و زرع گلف & باشگاه کشور در فورت مایرز با استفاده از 9-آهن. دوستان اهل Dawson, Colin Buzzard و پیت Guastamachio شاهد آن است.

“من فقط با بعضی از بچه ها من بازی با 20 ما هر بازی شنبه گفت:” Wenclawski که شده است در جنوب غربی فلوریدا با همسر خود چهار سال گذشته پس از حرکت از منطقه شیکاگو. “من می توانم ببینم ، من به یک شات خوب. این آمار در مقابل سوراخ و ناگهان همه از یک توپ ناپدید شد. آن را مانند ‘که در آن می خواهم آن را به?’ این آمار 18 اینچ در مقابل سوراخ.

“من فکر می کنم برای هر دوی ما آن را فقط حقیقی. ما نیز فقط هر دو لذت بردم چقدر دیگر مردم از آن لذت می برد. ما می تواند فقط راه رفتن در اطراف محله و مردم می گویند ” اوه, تبریک می گویم.'”

بیشتر: Coronavirus: چگونه جنوب غربی فلوریدا دوره های گلف در برخورد با COVID-19 همه گیر

بیشتر: که انتخاب کردم به عنوان ناپل اخبار روزانه دختران و پسران گلف بازان از دهه?

سپس چهار روز بعد مریم ساخته شده او را برای اولین بار از 100 متری در شماره 9 در همان دوره با 7-آهن. جان شاهد آن همراه با خواهر خود Pam مان و شوهرش کارل.

“شماره 9 یک رسانه بود پرچم و شما نمی توانید ببینید سوراخ,” او گفت:. “من می دانستم که آن را یک شات خوب. آن را احساس خوب است. ما همه فقط رفتن در مورد گرفتن در چرخ دستی و سپس ما آن را بشنوند ضربه چوب به دلیل آن را خیلی آرام.

“ما هنوز هم نمی تواند آن را ببینید. آن را می تونستیم ricocheted. ما نورد در اطراف تله شن و ماسه و وجود فوم در جام جهانی (به عنوان بخشی از coronavirus محدودیت) و ما می توانید ببینید (توپ) فقط نشسته وجود دارد.

“واقعا خوب بود چون جان من اصلا بازی گلف با او به اندازه … من واقعا خوشحالم که او می تواند وجود دارد شاهد آن است.”

پس از آن بود که شماره 9 و این گروه عنوان گذشته به محل باشگاه وانجمن در نوبه خود جان تصمیم به رفتن به فروشگاه نرم افزار و عبور همراه اخبار.

“آنها هرگز به باور این” مری به او گفت.

جنوب فلوریدا PGA بخش: The موکول 36th سالانه E-Z-جنوب فلوریدا باز خواهد شد ژوئن 23-25 در بنیتا بای باشگاه ناپل’ سرو و Sabal دوره.

برای اولین بار در نزدیک به سه ماه در جنوب فلوریدا PGA عمل بخش و تاریخ مسابقات به عنوان به خوبی به عنوان دیگر حوادث در سراسر جنوب فلوریدا ساخت امن بازگشت به گلف, در پی COVID-19 بیماری همه گیر.

به عنوان گلف باز در سراسر کشور و PGA حرفه ای یاد بگیرید به عمل اجتماعی جدید فاصله دستورالعمل های SFPGA کار کرده با آن دوره و مقامات شهرستان به توسعه دستورالعمل که پایبند به همه دستور اجرایی و مهمتر از همه حفظ امن است.

این SFPGA خواهد با استفاده از آن BlueGolf مسابقات برنامه به توان اولیه رتبه بندی برای از بین بردن جمعیت در به ثمر مناطق و مسابقات اداره خواهد شد متن بازیکنان از طریق نرم افزار در صورت نیاز.

این بخش را در مسابقات سری شماره 1 خواهد بود 22 ژوئن نیز در بنیتا بای باشگاه در ناپل. حرفه ای را سوار خود را در سبد خرید.

نوسانی با هدف: ناپل-بر اساس سازمان غیر انتفاعی است که فراهم می کند پشتیبانی (مالی و در نوع) برای مردمی سازمان در خدمت زنان و دختران و کودکان در جنوب غربی فلوریدا خواهد بود با داشتن یک مجازی جمع آوری کمک برای ناپل سواری درمانی مرکز و والری ،

این سازمان نیز با استفاده از بخش کوچکی از درآمد حاصل به ارائه پشتیبانی جانبی به FL شیرها بونیتا اسپرینگز مواد غذایی توزیع کردند. با توجه به تقاضا در جامعه این خدمات را گسترش داده شده است از طریق Aug. 31.

برای شرکت در این مجازی فرصت شما ممکن است به شما پیشنهاد کمک مالی از $200 در https://www.swingingwithpurpose.org/virtualraffle. مجازی نقشه کشی برگزار خواهد شد در تاریخ 4 ژوئیه به انتخاب دو برندگان ویژه اقلام اهدا شده توسط گلف افسانه و جهان, گلف, سالن Famers جک نیکلاس لوپز و نانسی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در نوسانی با هدف بازدید www.swingingwithpurpose.org و یا تماس بگیرید یا ایمیل دیانا رایلی در 301.706.7131 یا [email protected]

Tiburón اردوگاه تابستانی: آکادمی جدید در Tiburón ادامه دارد اردوگاه های نیم روز از ماه ژوئن 22-26 ژوئن 29-July 3 جولای 13-17, ژوئیه 27-31 و اوت. 3-7 و تمام روز ها از جولای 6-10 و جولای 20-24.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 239-593-2201

تاثیر منطقه آکادمی گلف: تاثیر منطقه گلف سرپوشیده عملکرد مرکز در ناپل و همچنین این باشگاه در رنسانس در فورت مایرز. تاثیر منطقه گلف شامل بابی Clampett تاثیر مبتنی بر روش تدریس و state-of-the-art تور فن آوری های سطح دوراندیشی, آهنگ مرد, K-مربی نوسان کاتالیست و CoachNow.

تاثیر منطقه گلف دو PGA Junior اردوگاه در دو محل. اردوگاه اجرا خواهد شد در جنگل گلن در ناپل و در رنسانس برای سنین 6-17. در جنگل گلن اردوگاه های نیم روز از ساعت 9 صبح تا ظهر و تمام روز ها از ساعت 9 صبح تا 3 بعد از ظهر در حال جولای 7-9 جولای 14-17 و جولای 21-24. در رنسانس نیم روز در اردوگاه های شنبه تا جمعه از 30 ژوئن-جولای 3 جولای 28-31 اوت. 4-7 و اوت. 11-14.

برای بازیکنان پیشرفته سنین 12-17 یک مزیت رقابتی اردوگاه با بابی Clampett خواهد شد و از تاریخ 28 ژوئیه-اوت. 1 در رنسانس و نوجوانان در حال حاضر در حال پخش و یا آماده شدن برای بازی مسابقات گلف.

بازدید https://pgajuniorgolfcamps.com/camp-locations/florida/ برای ثبت نام و یا رفتن به impactzonegolf.com و با کلیک بر روی “PGA جونیور اردوهای تابستانی” تب برای اطلاعات بیشتر.

برای اطلاعات بیشتر ایمیل [email protected] و یا تماس/متن (239) 236-5536.

Durland مدرسه گلف: این مدرسه در ناپل گراند بازگشایی برای عموم در مارس 19. آن را قبلا بازگشایی در مارس 2 به ناپل گراند تنها کاربران.

درست تنظیمات گلف باشگاه اتصالات شرکت در مدرسه تا 25 درصد تخفیف برای تمام اتصالات به Durland دانش آموزان از طریق ژوئن 30. برای استفاده از این پیشنهاد استفاده از کد های تبلیغاتی DURLAND زمانی که رزرو آنلاین و یا ذکر آن در هنگام رزرو از طریق ایمیل در [email protected]) و یا 1-844-729-8809.

درست Spec نیز ارائه اتصالات رایگان برای اولین پاسخ دهندگان و کارکنان بهداشتی درمانی از طریق جولای 31 توسط ایمیل [email protected] و یا تماس 1-844-729-8809. ذکر کد THANKYOU19 و آن را شناسایی و از محل کار به اتصالات برای تایید.

برای تماس با Durland ایمیل [email protected] تماس بگیرید و یا 784-2208.

Alico خانواده گلف: فورت مایرز تسهیلات است که اجازه می دهد خرید سبد توپ درمانگاه درس و غذا همه از همان شمارنده. این رجعت کافه در مرکز نیز بازگشایی شد.

تسهیلات قبلا زیر CDC دستورالعمل های سفید کننده تمام تجهیزات و تمیز کردن همه زمینه های مشترک در طول روز است. خلیج نیز مجموعه 10 فوت جدا از یکدیگر.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 334-4653 و یا رفتن به alicofamilygolf.com.

به ارائه یک مورد ارسال ایمیل به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de