برخی از راهنمایی های مفید برای نگه داشتن خود را منحصر به فرد ساعت تمیز و خراش-رایگان

منf شما صاحب یک قطعه منحصر به فرد از ساعت, شما باید بدانید که این ارزش زیادی در بیشتر راه بیش از فقط یک. این می تواند یک هدیه برای شما از کسی که بسیار ویژه است و می تواند احساساتی قطعه است که شما می خواهید به نگه داشتن در شکل سمت راست برای سال های بسیاری آمده است. برای به دست آوردن بیشترین موارد استفاده از آن, شما نیاز به نگه داشتن آن در بهترین شرایط ممکن است با دادن آن مراقبت مناسب و نگهداری مناسب. این اطمینان خواهد داد که سازمان دیده بان مورد علاقه خود را طول می کشد برای سال های بسیاری آمده است.

با بسیاری از منحصر به فرد این ساعت شما یک قلم مو و آنها طراحی شده برای تمیز کردن دستگاه است. اگر شما لازم نیست که یک قلم مو بهتر است برای پیدا کردن یک نرم قلم مو طراحی شده است که به خصوص برای ساعتهای مارک مانند سین را ساعتهای اتوماتیک. این ساعت ها شناخته شده برای ظرافت و دقت است. آنها می آیند تا با یک استرلینگ ترکیبی از برتری و شکوه و جلال است که ممکن است به این دلیل که آنها فرمان قیمت بالا. ساعتهای اتوماتیک توسط Junghans برخی از اموال منحصر به فرد برای صاحبان که یکی ممکن است دوست گرامی مادام العمر. اما نگه داشتن آنها را در شرایط ایده آل است و بیشتر شبیه یک چالش و شما باید به دنبال برخی از راهنمایی های مفید است که برای.

دنبال NewsGram در Quora برای دریافت پاسخ به تمام سوالات خود را.

برخی از نکات را دنبال کنید:

  • هر یک از منحصر به فرد ساعت همراه با یک دستی مناسب است که جزئیات آن چگونه باید مراقبت برای طولانی کردن چرخه عمر آن است. به عنوان با چنین نوع از دستگاه به درستی مراقبت از آن می تواند کمک به شما را به نگه داشتن آن در شرایط نوک بالا برای طولانی ترین زمان ممکن است.
Maintain your exclusive watches
ترک پخش کردن هنگام استفاده از عطر. Pixabay
  • ترک پخش کردن هنگام استفاده از عطر. برخی از مواد شیمیایی لوازم آرایشی و بهداشتی ممکن است تداخل با بدنه فلزی سازمان دیده بان خود را. نگه داشتن آن را از آب و یا فقط آن را می پوشند به عنوان آخرین چیزی که در هنگام آماده شدن برای چیزی است.
  • شما می توانید با استفاده از طلا و جواهر پارچه برای حذف خراش و یا فقط یک قطره از خمیر دندان به رفع سریع این موضوع.
  • استفاده از سازمان دیده بان خود را به طور منظم به حفظ کامل شرایط در حال اجرا. با این روند شما می توانید اطمینان حاصل شود که جریان ثابت از روان کننده در این جنبش است. این ممکن است سخت و باعث اصطکاک درون جنبش اگر شما استفاده از آنها را به طور منظم. این اصطکاک در نهایت می تواند آسیب عملکرد این جنبش است. اگر شما آن را می پوشند به طور منظم فقط باد آن را یک بار در هفته حداقل.
  • مانند هر قیمتی ابزار شما نیاز به خدمات آن به طور منظم آن را کاملا کار می کنند. این مقاوم در برابر آب ویژگی های یک ساعت مچی می توانید با فروکش گذشت زمان و یا به دلیل پیری از واشر و یا هر نوع اتفاقی شوک. تعمیر و نگهداری انجام می شود باید هر چهار تا شش سال و همچنین بررسی جامع از تماشای عملکرد.
  • شما می توانید با استفاده از محافظ استفاده کنید همچنین برای صرفه جویی در بخش پایین تر شکستگی رایگان و عرق-رایگان.
Maintain your exclusive watches
لهستانی قطعات فلزی به طور منظم برای جلوگیری از خش. Pixabay
  • شما می توانید تمیز کردن آن اغلب با آب ولرم و صابون. سپس با استفاده از برس نرم برای تمیز کردن کثیف ترین قطعات از سازمان دیده بان. خشک آن را با یک حوله نرم یا پنبه. شما می توانید به پاک کردن آن به طور منظم نیز با برس نرم برای جلوگیری از عمیق تمیز کردن. برای یک گروه چرم, شما می توانید با استفاده از صابون راه حل بیش از حد.
  • لهستانی قطعات فلزی به طور منظم برای جلوگیری از خراشیدگی از جمله منحصر به فرد و با ارزش ساعتهای.

همچنین بخوانید: Basadi Betta: طاووس معبد در هند

مراقبت از خود را سازمان دیده بان بستگی دارد به خصوص در این نوع از تماشای شما. خودکار ساعتهای بسیار گران قیمت و لمس مراقبت از. ساعت ضد آب هستند و بسیار آسان برای تمیز کردن دلیل آن اجازه می دهد تا کاربران را به استفاده از صابون ساده یا آب برای تمیز کردن آن به طور کامل.

[سلب مسئولیت: مقاله منتشر شده در بالای ترویج لینک منافع تجاری.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net