اجتماعی فاصله در حالی که پخش Love: رگی از صبحانه با Dem بازگشت به لا گرنگ

به عنوان هوستون بازگشایی و مردم بازگشت خود را به نقاط مورد علاقه در حالی که تنظیم جدید هنجارهای اجتماعی فاصله در جهان با COVID یک فعالیت بازگشته است در ذهن بسیاری از Houstonians: صبحانه.

محلی ریشه رگی groovers, Dem در حال چیدن تا جایی که آنها به سمت چپ خاموش با خود هفتگی, رگی, صبحانه در لا گرنگ در مونترو در روزهای یکشنبه از ظهر تا 3 بعد از ظهر. لا گرنگ بزرگ, هوای آزاد, منطقه مناسب برای انطباق دستورالعمل های جدید و تشویق اجتماعی فاصله. این brunches رایگان هستند برای حضور در و باز برای تمام سنین و لا گرنگ ارائه می دهد یک صبحانه منو و نوشیدنی.

Dem خود را آغاز کرد یکشنبه brunches دو سال پیش در کاتن وود و پس از یک سال از اجرای هفتگی و رشد پایه فن خود را, آنها نقل مکان رگی صبحانه به La Grange یک تغییر است که خواننده لوئیس مورالس را دیدم به عنوان یک ایده آل مناسب است.

“من متوجه شدم در حال حرکت از Cottonwood به La Grange, آن را فقط واقعا در مورد ایجاد یک محیط و فضای مناسب برای کمک به مردم احساس خوش آمدید می گوید:” مورالس. تغییر در مکانهای شد یک تجربه یادگیری برای گروه مورالس که در آن توضیح می دهد که او یاد گرفته به موسیقی در سبک جهت و همیشه تمرکز به طور مستقیم در مسائل اجتماعی.

“وجود دارد یک مناقصه طرف از همه چیز و من فکر می کنم با کسانی که در انتقال و وارد شدن به بیشتر از دوستداران راک زیر نوع از موسیقی رگی صحبت می کند که بیشتر در مورد عشق آن چیزهایی که به من اجازه داد واقعا به ارتباط با مردم است.”

مورالس توضیح می دهد که چگونه پنج شنبه پس از چند روز او و گروه خواهد شناخت مخاطبان از هفته گذشته که هر هفته به همراه آورده بیشتر و بیشتر دوستان به جایی که در نهایت بسیاری از جداول محفوظ شد قبل از این گروه حتی در مرحله.

“این فقط یک کامل ، این همه مردم وجود نداشت و رنگ خاص یا نژاد. همه دوست داشتن هر کس و همه چیز خیلی مثبت است.” به عنوان COVID-19 ایجاد می شود همه چیز را تعطیل, او به یاد آخرین صبحانه قبل از اقامت در خانه موضوع دستور داده شد به عنوان حمل به خصوص وزن سنگین تر.

“ما فقط پله به ناشناخته. هیچ چیز وجود دارد که شما می توانید می گویند که آماده هر کسی برای تجربه این کل COVID اما به شما پیشنهاد می عشق و گرمی و اطمینان از این که همه چیز در حال رفتن به خوب,” او می گوید صمیمانه.

رگی موسیقی همواره در مورد توانمند سازی مردم و گسترش عشق دو پیام است که باید طنین انداز سخت در حال حاضر که در آن هر کس در حال تجربه یک چالش در یک راه یا دیگری.

“من احساس می کنم در حال حاضر زمان مناسب به موسیقی رگی شناسایی و صحبت می کنند آنچه که ما در حال مبارزه برای به دلیل این چیزی است که در جامائیکا شد و رفتن را از طریق در لندن در ’70s به. ما در واقع در حال تجربه خیزش مردم مظلوم و گفت بیشتر این است که ما دیگر به تحمل این.”

مورالس اولین نسل آمریکایی پدر خود را از گواتمالا و مادر خود را از مکزیک است. او توضیح می دهد که چگونه پدر خود را به طور مداوم یادآوری او را از ریشه های خود را که منجر به قدردانی خود را برای مادری خود زبان و تاریخ است.

شنیدن پدرش تجربه با جنگ در گواتمالا ظلم و مهاجرت قطعا کمک مورالس شیر به موسیقی رگی و با شناسایی مرکزی آن پیام است. Dem مظهر گرما در صدای خود را و به طور کلی ارتعاشات مثبت و اغلب مخلوط در زبان شعر.

سال گذشته این گروه منتشر شد آهنگ های جدید ثبت شده در گلوستون تاریخی لیگ عمارت ضبط همراه فیلم ها برای آهنگ های خود را. در طول قرنطینه گروه منتشر شد یک جلسه جم در یوتیوب برجسته خود را پایین کلید vibes و با استفاده از تصاویر زیبا از عمارت به دعوت طرفداران خود را به آرامش فضا.

مورالس است که به دنبال به جلو به بازگشت وجود دارد و آوردن پیام خود را از عشق به Houstonians در حالی که آنها را باز کردن از پیچ در روز یکشنبه بعد از ظهر. برای کسانی که هنوز رتبهدهی نشده است آماده به خارج و ممزوج شدن گروه خواهد شد زندگی می کنند جریان از صبحانه و رویدادهای خود را در Facebook و Instagram صفحات.

“در حال حاضر آن را در مورد عشق و آن را در مورد به اشتراک گذاری و مراقبت. که موقعیت من در حال حاضر احساس می کنم مثل من نیاز به بیرون رفتن وجود دارد و به عنوان گرم به عنوان من می تواند اجتماعی فاصله, البته, اما فقط مقابله با آنها را از طریق موسیقی است.”

به عنوان هر کس هدایت جدید هنجارهای می توان آن را دشوار است برای حفظ یک انتظار واقع بینانه از آنچه آمده است. وقتی پرسید که چه او انتظار دارد که از این لحاظ تاریخی محبت brunches مورالس می گوید: “من فکر می کنم تنها چیزی که من انتظار برای رخ می دهد این است که فقط به یک مکالمه با یک دوست است که شما را دیده اند در حالی که آگاهانه در مورد آنچه شما نیاز به انجام اقدامات پیشگیرانه. من فقط امیدوارم که مردم احساس می کنید به اندازه کافی راحت بود لبخند در هر یک از دیگر و نگاه در چشم هر یک از دیگر زمانی که آنها صحبت کنید.”

Dem انجام خواهد شد هر یکشنبه در لا گرنگ را, رگی, صبحانه, 2517 رالف از ظهر-3 p.m جنس و در تمام سنین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de