غلتیدن عمل با هدف کمک به باتلاقی بازیابی توسط هدف قرار دادن گونه های مهاجم غول pythons

امی بنت ویلیامز فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 8:00 AM EDT آوریل 8 سال 2020جاذب مخفف اشاره ای به یکی از بات

توسط ABDOOSNEWS در 19 اردیبهشت 1399

جاذب مخفف اشاره ای به یکی از باتلاقی' مشکلات بزرگ: غلتیدن – به عنوان غول برمه pythons که حمله رودخانه چمن انجام دهد.

اما جزئیات درباره قانون پیشنهادی توسط حزب جمهوری خواه ایالات متحده سناتور مارکو روبیو و ریک اسکات تا کنون باقی می ماند به عنوان گریزان به عنوان غول جنوب شرقی آسیا خزندگان wreaking ویران در باتلاقی.

آن می ایستد برای سرکوب بلندی تهاجمی, تهدید به آسیب رساندن به باتلاقی مرمت و با توجه به اطلاعیه صادر شده توسط روبیو دفتر یکشنبه, "اجازه هدایت و جنوب فلوریدا اکوسیستم ترمیم نیروی کار به منظور توسعه فن آوری های نوین و روش های برای شناسایی هدف و از بین بردن تهاجمی حیوانات و گونه های گیاهی است که تهدید های باتلاقی مرمت است."

شما نمی خواهید به دست این: 'این است که تلفن من.' باتلاقی پایتون شکارچی به ارمغان می آورد شور و شوق او را به خرس در مبارزه با گونه های مهاجم

انتشار نمی دهیم که چگونه عمل می کنند, که خواهد آن را انجام و یا چه مقدار از آن هزینه. ایمیل ها و تماس های به سناتور' دفاتر درخواست برای جزئیات نمی شد و بلافاصله بازگشت.

واقعیت این است که این لایحه به خودی خود نمی دهد صریح جهت به نیروی کار نمی کند مشکل شانون Estenoz COO از باتلاقی و بنياد آن افسر ارشد عامل. او فقط خوشحال سناتور وزن با حمایت بیشتر.

"گونه های مهاجم هستند واقعا مهم است من فکر می کنم دولت به برخی از واقعا خوب مردم در حال کار بر روی آن و من واقعا سپاسگزار برای آن دسته از سناتورها برای توجه به آن و مایل به توانمند سازی آنان مردمی و حتی بیشتر."

در انتشار اسکات اشاره می کند که گونه های مهاجم می تواند به خطر اندازد موفقیت گذشته باتلاقی پروژه های مرمت.

"ما با موفقیت جنگیدند به صندوق پروژه که حفظ و محافظت از ما در باتلاقی از جمله تعمیرات به هربرت هوور خاکریز و EAA مخزن اما این باور نکردنی در حال پیشرفت است, تهدید گونه های مهاجم," او گفت:. "من افتخار می کنم به پیوستن سناتور روبیو در معرفی این قانون برای مبارزه با این تهدید برای محیط زیست و حفاظت از فلوریدا منابع طبیعی برای نسل های آینده است."

در عکس: کیتروس پارک ساکنان در بونیتا اسپرینگز دست آموزش در مورد چگونه به گرفتن pythons

در کلمات: به عنوان دولت پایتون کاسه نزدیک بونیتا اسپرینگز ساکنان آماده شدن برای چالش

حتی پس هر گونه کمک در مبارزه عظیم مشکلات سیستم مواجه است بیش از خوش آمد گفت: Randy Smith سخنگوی فلوریدای جنوبی مدیریت آب منطقه یک سازمان است که یکی از بازیکنان اصلی در زمین های باتلاقی ترمیم.

"این واقعا خبر خوبی چون ما یک مشکل جدی است و آن را می شود تقریبا غیر ممکن است برای بازگرداندن زمین های باتلاقی با یک مشکل موجود مانند pythons است که می تواند کنترل نمی شود" اسمیت گفت. "بنابراین هر گونه تلاش برای افزایش, آنچه در حال حاضر شده است یک برنامه بسیار موفق – هر بودجه اضافی و یا حمایت از هر نوع کاملا خوش آمدید و لازم است."

مارها فقط یک بخشی از یک تهاجم ارتش که شامل تهاجمی گیاهان مانند برزیل فلفل و melaleuca فرار اعضای هیات باتلاقی دهه پیش و در حال حاضر تعداد در ده ها هزار نفر از, دانشمندان تخمین می زنند. آنها را ویران سیستم: بیش از 90 درصد از جمعیت پستانداران در زمین های باتلاقی کاهش یافته است پس از مارها نقل مکان کرد و در تحقیقات نشان داده شده است.

این بدان معناست که کمتر از مواد غذایی برای شکارچیان بومی مانند بابکتس و در خطر انقراض پلنگ فلوریدا.

بیشتر بخوانید: دولت می خواهد به گسترش Burmese python شکار برنامه دو برابر تعداد شکارچیان

فدرال ایجاد نیروی کار جمع آوری سازمان های دولتی مانند آب district, U. s. Army Corps of Engineers, خدمات شیلات و حیات وحش و دیگران درگیر در باتلاقی مرمت است که "بسیار مهم به ایالت فلوریدا" روبیو گفت: در انتشار. "این نه تنها ترویج محیط زیست و سلامت آن نیز آن را آسان تر برای اندازه گیری پیشرفت دولت فدرال و سرمایه گذاری در زمین های باتلاقی ترمیم. من باقی می ماند متعهد به مبارزه برای قانون محافظت می کند که باعث بهبود و بازیابی فلوریدا کیفیت آب و محیط زیست به طوری که فلوریدا اکوسیستم می تواند حفظ شود و برای نسل های آینده."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب