Six prom شب برنامه ریزی شده برای کیپ مرجان را در سال 2020 فارغ التحصیلان

فارغ التحصیلان از شش کیپ کرال-منطقه مدارس باید شروع به فکر کردن در مورد لباس و کروات و کفش های رقص خود را به دلیل ارشد تولد اتفاق می افتد, بعد از همه.

جامعه و کسب و کار اعضای بسیج با هم در تلاش برای پرتاب کلاس 2020 یک مدل جشن هفته آخر ماه جولای با هر یک از منطقه شش دبيرستان مفتخر بودن با شب زرق و گلم.

هر رویداد را از 7 به 10 p. m. در Westin کیپ مرجان رفت و آمد مکرر در مارینا ایجاد کرد با این برنامه به شرح زیر است:

  • چهار شنبه, جولای 26: واحه بالا
  • دوشنبه, جولای 27: شمالی فورت مایرز بالا
  • دوشنبه, جولای 28: Ida S. بیکر بالا
  • چهار شنبه, جولای 29: ساحل جزیره بالا
  • دوشنبه, جولای 30: مارینر بالا
  • جمعه, جولای 31: کیپ کرال بالا

این حافظه های فوق برنامه ریزی شده بود به دنبال آزمایشی برنامه ریزی شده در فرد فارغ التحصیلی برای لی مدارس عمومی کانتی که در حال برنامه ریزی جولای 17-26.

حافظه های فوق در میان دور اول مدرسه لغو آورده COVID-19 ویروس زمانی که یادگیری منتقل شده از کلاس های درس سنتی به دانش آموزان خانه.

بیشتر: Lee شهرستان های علمی تمام ستاره ها در تلاش برای فردایی بهتر و روشن تر آینده

در طول یک دیدار با اعضای اتاق بازرگانی دولت کمیته امور Lamar تبلیغات مدیر کل اد غربال آورده چگونه او امیدوار است او جوانترین پسر رایلی به زودی به کیپ کرال بالا فارغ التحصیل خواهد بود قادر به حضور در یک senior prom.

“من شروع به این چیزی که فقط با یک مدرسه در ذهن” غربال گفت:, و اضافه کرد که دیگران در جدول مانند جو Mazurkiewicz رئیس جمهور BJM مشاوره او را تشویق به فکر می کنم کمی بزرگتر ترکیب تمام کیپ کرال مدارس.

این رشد شامل شمالی فورت مایرز بالا است که در خارج از محدوده شهر اما جذب تعدادی از دانش آموزان از کیپ.

در ابتدا وجود دارد افکار از انجام فقط یک رویداد با تمام کیپ سالمندان, اما سازمان به زودی نمیفهمد چگونه بسیاری از دانش آموزان است که می تواند. که زمانی که برنامه شروع به جلوه های ویژه گرافیکی را به آنچه در آن است امروز — شش شب در یک ردیف از prom شب جشن.

کلید برای گرفتن برنامه از زمین بود که حلقه در شهردار جو Coviello که Mazurkiewicz گفت: قادر به ترتیب ایمنی و اقدامات امنیتی قفل پایین قیمت پایین در محل و تجمع جامعه است.

“او در زمان به توپ زد و با آن” Mazurkiewicz گفت:, و اضافه کرد که او شگفت زده چقدر در حال حاضر انجام شده پس از این ایده برای اولین بار ظهور تا حدود سه هفته پیش.

“این درست است که نوع رویداد” Mazurkiewicz گفت.

بیشتر: چهار ایممکلی سالمندان ایجاد شده خود را مدل تجربه در پرتره

با یک “معامله بزرگ” از Westin غربال گفت: این گروه قادر به امن یک سالن است که اجازه می دهد برای اجتماعی فاصله در حالی که ترویج سنتی لذت از شب prom کامل با DJ dance floor, عکاسان حرفه ای یک غرفه عکس و دست و سرو دسر در پایان شب.

این طرح به صرفه جویی مدل طنین انداز با شهردار و جامعه محلی است.

“COVID-19 wreaked ویران کردن بر روی اقتصاد ما در شرایط اجتماعی ما خوب بودن در راه ما از زندگی” Coviello گفت.

در حالی که مرحله به مرحله re-دهانه جامعه و کسب و کار کمک خواهد کرد که با بهبود روند او گفت که سالمندان را “هرگز” یک بار در طول عمر تجربه آنها از دست رفته با توجه به همه گیر, او گفت:.

چون حافظه های فوق خواهد بود رایگان برای دانش آموزان هزینه برای جبران هر رویداد را باید مطرح شود با کمک از کسب و کارهای محلی و جامعه است.

سه سطح از حمایت در حال تبلیغ و هدف این است که برای امن شش هر یک برای جبران این رویداد هزینه های. شش شب از مدل هزینه خواهد شد $19,500 در همه.

سطوح در حال تبلیغ هستند:

  • عمده حامیان مالی: $2,500
  • DJ حامیان مالی: $500
  • غرفه عکس: $250

در حال حاضر در شش سطح بالا حامیان باید پا به جلو برای پوشش فشار از هر شب هزینه ها با ترکیبی از کمک های نقدی و در نوع خدمات نورد در برای کمک به ایجاد حوادث اتفاق می افتد. این شامل چاپ دعوت نامه که از طریق پست به اعضای ارشد کلاس از شش دبیرستان.

“جامعه گرد هم می آیند مثل من دیده ام هرگز قبل از” Coviello گفت.

بیشتر: Lee County کلاس 2020 perseveres در زمان COVID-19 تغییر ثابت

سالمندان در شش مدارس باید نگه داشتن چشم در صندوق پستی خود را.

از طریق یک درخواست سوابق مدرسه به منطقه Lee County ارائه نام و آدرس فارغ التحصیلان از شش مدارس. در هفته های آینده هر یک از دریافت رسمی کارت پستال دعوت آنها را به مدرسه خود را prom رویداد با دانش آموزان نیاز به RSVP به این رویداد را از طریق وب سایت.

نرم افزار ساخته شده است که در حال حاضر به اطمینان حاصل شود کسانی که رزرو یک نقطه در رویداد واقعی فارغ التحصیلان.

هر می تواند یک تاریخ اما همه نام ها بررسی خواهد شد در درب در برابر یک لیست.

همه رفتن داخل prom نیاز به موافقت با شب قواعد نظم و تصویب متوسط آزمون اداره آتش نشانی. در طول تولد دانش آموزان برای دسترسی به ایستگاه های ضد عفونی کننده دست و دست یک ماسک برای پوشیدن برای شب.

Chaperones خواهد شد تحت پوشش این شهرستان را جامعه پاسخ اضطراری تیم های یک گروه است که در پس زمینه-چک قبل از آموزش و اداره پلیس ارائه خواهد شد امنیت هر شب.

Coviello گفت: یک مورد مربوط به این هزینه خواهد سر به شورای شهر برای تصویب دوشنبه تشویق به استفاده از منابع افسران از شش دانشکده به مستقر در مدل وقایع است. یک دستور کار این جلسه نیست لیست هزینه.

اجتماعی فاصله پروتکل دنبال خواهد شد در حافظه های فوق ، اگر چه اتاق با ظرفیت دو برابر آنچه که مورد نیاز هر مدل پوش خواهد شد در 340 دانش آموزان است.

این است که بر اساس زمان اجتماعی فاصله دستورالعمل گفت: Mazurkiewicz. یک لیست انتظار تشکیل خواهد شد برای هر کسی که RSVPs پس از کلاه رسیده است با یک گزینه برای بالا بردن حداکثر اشغال به عنوان محدودیت در تجمعات به طور بالقوه شل بعد از آن در تابستان است.

بیشتر: عکس: Lehigh فارغ التحصیل از سالمندان دریافت لباس و کلاه

و برای کسانی که برنامه رقص شب دور غربال است که گفتن آنها را فراموش نکنید خود را اž …

زمانی که پسرش به مدرسه رفت به رها کردن Chromebook خود را و انتخاب کنید تا جوایز کلاه و لباس شب و سالنامه در پایان سال تحصیلی دانش آموزان “با عجله از طریق یک خط به ماندن اجتماعی دور.”

آن را نگه داشته و بسیاری از کتاب های خود را امضا و مدل رویدادها ممکن است آخرین شانس کلاس 2020 ممکن است مجبور به جمع آوری.

کسب و کار افراد و یا گروه های اجتماعی که مایل به کمک به صندوق حافظه های فوق باید با شهردار در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de