Sinovac را Covid-19 واکسن نشان می دهد که پاسخ ایمنی اولیه در دادگاه

Chinese واکسن ساز Sinovac گفته است که آن Covid-19 واکسن نامزد CoronaVac شده است در بر داشت به القاء پاسخ ایمنی اولیه در آزمایش های انسانی به عنوان در هر COVID-19 اطلاعات و منابع است.

هیچ شديد و عوارض جانبی گزارش شده در هر دو فاز 1 و یا فاز-2 محاکمات گفت: این شرکت در روز شنبه در حالی که آشکار نتایج اولیه از محاکمه.

“ما فاز I/II مطالعه نشان می دهد CoronaVac امن است و می تواند القاء پاسخ ایمنی” Weidong یین رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Sinovac در بیانیه ای گفت:.

دنبال NewsGram در توییتر به ماندن بگیرید به روز در مورد اخبار جهان.

“انعقاد ما فاز I/II مطالعات بالینی با این نتایج دلگرم کننده است یکی دیگر از نقطه عطف مهم ما باید دست در مبارزه با Covid-19. ما شروع به سرمایه گذاری در ساختمان تسهیلات ساخت به طوری که ما می تواند به حداکثر رساندن تعداد دوزهای موجود برای محافظت از مردم از Covid-19.”

آزمایش های بالینی طراحی شده بودند به عنوان تصادفی دو سو کور و کنترل شده با پلاسبو مطالعات. در مجموع 743 نفر داوطلب سالم با سن از 18 تا 59 سال, ثبت نام در محاکمه — 143 داوطلبان در فاز 1 و 600 داوطلب در فاز 2.

فاز 2 نتایج کارآزمایی بالینی نشان داد که این واکسن باعث خنثی سازی آنتی بادی 14 روز پس از واکسیناسیون.

Chinese vaccine producer Sinovac
چینی واکسن ساز Sinovac شروع به کار بر روی توسعه یک واکسن علیه Covid-19 ژانویه. Pixabay

این آنتی بادی خنثی سازی seroconversion رای داشت به بالای 90 درصد نشان می دهد که واکسن نامزد می تواند القاء مثبت پاسخ ایمنی است.

Sinovac گفت که انتظار دارد به ارائه یک فاز 2 مطالعه بالینی گزارش و فاز 3 مطالعه بالینی پروتکل ملی چین محصولات پزشکی دولت (NMPA) در آینده نزدیک و آغاز برنامه از فاز-3 آزمایش های بالینی در خارج از چین است.

همچنین بخوانید: آمریکایی ها انبار بیشتر کاغذ توالت از اروپایی ها پس Covid-19 گسترش

همانطور که قبلا اعلام شد در ژوئن 11, Sinovac است همکاری با Instituto Butantan در برزیل برای آماده سازی و انجام فاز 3 مطالعه بالینی.

Sinovac گفت: آن امیدوار است برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات کامل بر روی آن آزمایش های بالینی با مردم از طریق انتشارات علمی.

چینی واکسن ساز شروع به کار بر روی توسعه یک واکسن علیه Covid-19 در ماه ژانویه با همکاری اساتید برجسته موسسه تحقیقاتی در چین است. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im