ساده انجام دهید و اصلا برای مبتدی نانوا

amazon flipkart
آمازون و Flipkart در روز شنبه به مقامات همچنین اجازه دهید آنها را به فروش غیر موارد ضروری به طوری که میلیون ها نفر از مصرف کنندگان در خانه می تواند سود برده. فلیکر

با دولت امکان باز کردن مستقل مغازه های خرده فروشی در یک پیشنهاد به سهولت مستند محدودیت های آمازون و Flipkart در روز شنبه به مقامات همچنین اجازه دهید آنها را به فروش غیر موارد ضروری به طوری که میلیون ها نفر از مصرف کنندگان در خانه می تواند سود برده.

Flipkart گفت: آنها با استقبال از تصمیم دولت ارائه تدریجی تسهیلات در خرده فروشی و امید برای ایمنی و امنیت از همه ذینفعان.

اما “تدریجی باز از تحویل غیر ضروری کالا از طریق تجارت الکترونیکی کمک خواهد کرد دیدار با خواسته های مصرف کننده که شامل آیتم هایی که آنها را قادر به کار از خانه در تماس ماندن با دیگران و همچنین آدرس این افزایش دما در سراسر کشور” یک Flipkart سخنگو در بیانیه ای گفت.

“تجارت الکترونیکی می تواند کمک به پاسخگویی به این نیاز در یک راه امن و مطمئن در حالی که اطمینان اجتماعی فاصله و اجازه دادن به دولت برای ادامه تلاش های خود برای مهار این وضعیت” شرکت سخنگو اضافه شده است.

amazon flipkart
آمازون و دیگر سایتهای تجارت الکترونیک متعهد به خدمت به بیش از 100 میلیون سرخ پوست از امنیت خانه های خود را کاهش می دهد تعداد افرادی که نیاز به گام. فلیکر

آمازون هند سخنگو گفت: سرپرستان که تجارت الکترونیکی ارائه می دهد امن ترین راه برای فروشندگان و خرده فروشان برای خدمت به نیازهای شهروندان در حالی که اطمینان اجتماعی فاصله.

“ما متعهد به نگه داشتن شهروندان سالم و اصرار دولت برای فعال کردن تجارت الکترونیک به نقش خود در مبارزه مشترک در برابر این بیماری همه گیر اجازه می دهد عرضه تمام محصولات است که مردم باید بیش از یک دوره طولانی مدت گفت:” سخنگوی شرکت.

در اصلاح زودتر سفارش وزارت خانه امور (MHA) کرده و به جای اصطلاح “مجتمع های خرید” با “بازار ” مجتمع” در محدوده شهری شرکت ها و “شهرداری”.

مغازه ها شده اند مجاز در خارج از محدوده شهر به جز کسانی که در مراکز با 50 درصد نیروی کار در حالی که با پوشیدن ماسک ساخته شده است اجباری است.

در میان اجزاء مغازه های ثبت شده در مغازه ها و استقرار قانون مربوطه متحده و UTs از جمله مغازه ها در مجتمع های مسکونی و بازار مجتمع به جز مغازه ها در چند نام تجاری و نام تجاری تک مراکز.

Flipkart گفت که تجارت الکترونیکی همچنین می توانید پشتیبانی در کاهش بار انباشت اشیاء بدست آمده تا موجودی MSMEs و “کمک در تحویل این محصولات به مصرف کنندگان در یک راه امن و مطمئن در حالی که زیر قوی, ایمنی, دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد)”.

“ما به عنوان یک شرکت متعهد به خدمت به بیش از 100 میلیون سرخ پوست از امنیت خانه های خود را کاهش می دهد تعداد افرادی که نیاز به خارج شدن در حالی که در همان زمان کمک به صدها نفر از هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک jumpstart معیشت خود را در این زمان دشوار است” افزود آمازون هند سخنگو.

amazon flipkart
آمازون هند سخنگو گفت: سرپرستان که تجارت الکترونیکی ارائه می دهد امن ترین راه برای فروشندگان و خرده فروشان برای خدمت به نیازهای شهروندان در حالی که اطمینان اجتماعی فاصله. فلیکر

در آوریل 19, زمانی که دولت گفت که تجارت الکترونیکی و سیستم عامل قادر خواهد بود تنها به فروش کالاهای ضروری Srinivas Mothey معاون ارشد رئیس جمهور Paytm مرکز گفت که ambit از کالاهای ضروری باید افزایش یابد.

“ما اعتقاد داریم که ambit از کالاهای ضروری باید افزایش یابد. هند است که عمدتا کار از خانه در حال حاضر, اما بسیاری از آنها پیدا کردن آن را دشوار است به عنوان آنها در حال اجرا هستند کم در برخی موارد لازم است به طور موثر عمل تحت مستند” گفت: Mothey.

لپ تاپ, گوشی موبایل و لوازم جانبی سخت افزار کامپیوتر و وب کم باید اجازه داده شود به بخشی از کالاهای ضروری او اضافه شده است.

این کنفدراسیون از همه هند معامله گران (گربه) است که اصرار دولت برای محدود کردن عملیات از سیستم عامل های تجارت الکترونیک به کالاهای ضروری در طول مستند دوره در بهره از معامله گران را تحسین تصمیم گیری نامیده می شوند و این حرکت به عنوان “عملی”.

روز شنبه معامله گران با بیش از 7 کرور روپیه معامله گران در سراسر کشور در نامه ای به اتحادیه بازرگانی وزیر Piyush Goyal و توسعه شهری وزیر Hardeep پوری ذکر است که در زمینه باز کردن مغازه ها یا بازارهای لازم است که مغازه ها و بازار به درستی sanitised.

همچنین به عنوان خوانده شده – Credihealth راه اندازی جامع مراقبت از پلت فرم های مربوط به COVID-19

“ما درخواست تجدید نظر به معامله گران در سراسر کشور به باز کردن مغازه های خود را در خود شور و شوق و در انتظار دستور مربوطه دولت و طبق همان مغازه ها را می توان باز کرد. پس از تجارت ها و مغازه ها و استقرار در دولت افراد تنها دولت دولت ها قدرت را به این تصمیم گفت:” Praveen Khandelwal, CAIT ملی, دبیر. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو

ایندکسر