تیز کردن مهارت های زبان انگلیسی در خانه با این شگفت انگیز کتاب

Lockdown
چنگ زدن به برخی از شگفت انگیز کتاب های الکترونیکی قبل از مستند برداشته شده است. Pixabay

با یک هفته قبل از این مستند برداشته شده است و یک رزومه زندگی نو هست که فقط شما می توانید با انجام آن زمان سمت چپ بر روی دست های خود را?

ما نشان می دهد شما آن را به سرمایه گذاری در برخی از فکری محتوا و کتاب کمک به بهبود مهارت های خود را فکر می روند و به طور کلی خود را بهبود بخشد.

نقطه عطفی کتابفروشی لیست پایین برخی از e-نسخه پرفروش شما می توانید خرید آنلاین و مشغول به بلافاصله.

پسر خال روباه و اسب

نویسنده: چارلی Mackeay

به عنوان پرفروش نیویورک تایمز وال استریت ژورنال پرفروش و ما امروز پرفروش این کتاب به خودی خود یک شی از هنر است.

از احترام به انگلیسی, تصویرگر کتاب مدرن حکایت برای تمام سنین است که به بررسی زندگی این جهانی ، چارلی Mackesy ارائه می دهد الهام بخش و امید در زمان نامشخص در این کتاب بر اساس معروف خود کوارتت از شخصیت های که کشف یک دوستی بعید و تند و تلخ جهانی درس های آنها را با هم یاد بگیرند.

Lockdown books
شما می توانید خواندن پسر مول روباه و اسب توسط چارلی Mackeay. (بازنمودی تصویر). Pixabay

Ikigai

نویسنده: هکتور گارسیا

Ikigai یک کلمه ژاپنی برای ea دلیل برای زندگی “یا ea دلیل به پرش به بیرون از رختخواب در صبح’. این محل که در آن شما نیاز خواسته های جاه طلبی و رضایت دیدار خواهد کرد. محل تعادل است.

پیدا کردن خود را Ikigai است راحت تر از شما ممکن است فکر می کنم. این کتاب کمک خواهد کرد که شما کار کردن آنچه خود Ikigai واقعا و تجهیز شما را به تغییر زندگی خود را. این کتاب را به آرامی باز اسرار ساده ما می تواند استفاده از تمام زندگی طولانی معنی دار, شاد, زندگی می کند.

علم مبتنی بر مطالعات بافت زیبایی به صادق مستقیم-صحبت کردن در مکالمات شما قادر نخواهد بود برای قرار دادن پایین است.

عشق در زمان وبا

نویسنده: گابریل گارسیا مارکز

این کتاب یک رمان عاشقانه نوشته شده با یک روایت قدرتمند. داستان حول محور دو نفر که در عشق سقوط و پس از آن رنج می برند واقعیت سخت است که عشق را به ارمغان می آورد با آن است. آن را نه تنها روایت صفات مختلف از طبیعت انسان بلکه به تصویر می کشد دقیق طرح از فرهنگ آمریکای لاتین از اوایل قرن 20th. این کتاب جذاب حماسه دو نفر و تلاش خود را برای پیدا کردن عشق ابدی.

مرگ داخل داستان

نویسنده: Sylvia

مرگ یک تابو در اکثر جوامع در جهان است. اما اگر ما باید این کاملا اشتباه است ؟ اگر مرگ نبود فاجعه آن است که ساخته شده اما یک جنبه ضروری از زندگی مملو از امکانات معنوی برای تعالی? برای اولین بار کسی گفت که فقط.

در این منحصر به فرد رساله-مانند نمایشگاه Sylvia ساکن گسترده بر تجربه درونی او به عنوان expounds در عمیق تر جنبه از مرگ است که به ندرت صحبت کردن در مورد. از نظر عملی او شرح و تفصیل آنچه آماده سازی یک می تواند برای یک مرگ چگونه ما می توانیم کمک به کسی که در حال مرگ است و چگونه ما می تواند همچنان به حمایت از سفر خود را حتی پس از مرگ.

زندگی شگفت انگیز اسرار

نویسنده: سوامی گور گوپال داس

“زندگی شگفت انگیز اسرار” جذاب کتاب فلسفی می پردازد که با عمیق و معنی دار مکالمات در زندگی بین گور گوپال داس خود و ثروتمند خود را دوست هری. این که آیا شما به دنبال تقویت روابط خود را کشف پتانسیل واقعی خود را درک چگونه به انجام به خوبی در محل کار و یا حتی چگونه شما می توانید به بازگشت به جهان گور گوپال داس ما طول می کشد در یک سفر فراموش نشدنی خود را با قیمتی بینش در این مناطق زندگی است.

Lockdown ebooks
شما می توانید انتخاب کردن برای انسانهای با یووال نوح هرری. (بازنمودی تصویر). Pixabay

انسانهای

نویسنده: یووال نوح هرری

چگونه گونه های ما موفقیت در نبرد برای تسلط? چرا ما جستجوگری اجداد گرد هم می آیند برای ایجاد شهرستانها و پادشاهی ؟ چگونه می توان به خدا اعتقاد دارند سازمان ملل و حقوق بشر; اعتماد به پول کتاب و قوانین; و به بردگی گرفته شده توسط بوروکراسی جدول زمانی و مصرف?

در ‘هوشمند’,,,,, Dr یووال نوح هرری دهانه کل تاریخ بشر از اولین انسان به راه رفتن زمین به رادیکال دستیابی به موفقیت شناختی کشاورزی و علمی انقلاب است.

آنچه که شما رو اینجا نمی خواهد شما وجود دارد

نویسنده: Marshall Goldsmith

Marshall Goldsmith متخصص در کمک به رهبران جهانی غلبه بر آنها گاهی اوقات ناخودآگاه آزار دهنده عادات و رسیدن به سطح بالاتری از موفقیت است. خود را در یک مربیگری همراه با شش رقم قیمت…. اما در این کتاب شما می توانید مارشال مشاوره بدون هزینه های سنگین. آمریکا بیشتر به دنبال پس از اجرایی مربی به شما نشان می دهد چگونه به صعود چند پله از نردبان.

ادامه مطلب: مستند Diaries: راهنمایی برای نگه داشتن خود را دوستیابی مجازی زندگی رفتن

هنر تفکر به وضوح

نویسنده: Rolf Dobelli

ساده و روشن و همیشه تعجب آور این کتاب ضروری را به تغییر راه شما چیز و تبدیل خود را در تصمیم گیری – کار در خانه در هر روز است. آن را نشان می دهد و در 99 فصل کوتاه رایج ترین اشتباهات داوری و چگونه به اجتناب از آنها. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im