خود انزوا ممکن است افزایش ابتلا به کروناویروس

Researchers در حال حاضر ادعا می کنند که زمان صرف شده در انزوا ممکن است در واقع افزایش آسیب پذیری به دستگاه تنف

توسط ABDOOSNEWS در 20 تیر 1399

Researchers در حال حاضر ادعا می کنند که زمان صرف شده در انزوا ممکن است در واقع افزایش آسیب پذیری به دستگاه تنفسی فوقانی ویروس ها و شاید coronavirus (Covid-19).

"ما می دانیم که کمی در مورد اینکه چرا برخی از مردم در معرض کروناویروس که باعث Covid-19 هستند بیشتر احتمال ابتلا به این بیماری نسبت به دیگران" گفت: مطالعه نویسنده شلدون کوهن از دانشگاه کارنگی ملون در آمریکا.

"با این حال تحقیقات بر روی عوامل روانی است که پیش بینی استعداد ابتلا به سایر ویروس های تنفسی ممکن است ارائه سرنخ برای کمک به شناسایی عوامل این موضوع برای Covid-19," کوهن اضافه شده است.

دنبال NewsGram در LinkedIn به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

از طریق یک سری از ویروسی چالش مطالعات محقق به بررسی چگونگی از جمله عوامل تاثیر می گذارد یا نه افراد سالم در معرض ویروس های تنفسی بیمار شدن.

Self-isolation may increase susceptibility to Covid-19: StudySelf-isolation may increase susceptibility to Covid-19: StudySelf-isolation may increase susceptibility to Covid-19: StudySelf-isolation may increase susceptibility to Covid-19: StudySelf-isolation may increase susceptibility to Covid-19: StudySelf-isolation may increase susceptibility to Covid-19: StudySelf-isolation may increase susceptibility to Covid-19: Study
به سرعت گسترش coronavirus بسیاری از جوامع صادر انزوا اقدامات افزایش بین فردی عوامل استرس زا مثل تنهایی. Pixabay

کوهن کار متمرکز شده هشت سویه های ویروسی که باعث سرماخوردگی و دو که باعث آنفلوانزا است.

"ما در کار ما عمدا در معرض افراد به سرماخوردگی و آنفلوانزا ویروس ها و بررسی اینکه آیا عوامل روانی و اجتماعی پیش بینی موثر در سیستم ایمنی بدن است که در سرکوب عفونت و یا جلوگیری و یا کاهش شدت بیماری" او گفت:

به سرعت گسترش coronavirus بسیاری از جوامع صادر انزوا اقدامات افزایش بین فردی عوامل استرس زا مثل تنهایی, از دست دادن اشتغال و خانوادگی و درگیری است.

به گفته کوهن این عوامل استرس زا ممکن است قدرتمند کنندههای چگونه یک فرد پاسخ خواهد داد اگر در معرض coronavirus.

در یک سری از مطالعات متوجه شد که شرکت کنندگان در تجربه فردی عوامل استرس زا بیشتر به حال شانس ابتلا به بیماری های تنفسی فوقانی زمانی که در معرض سرما ویروس ها.

کوهن معتقد است فردی عوامل استرس زا ممکن است بازی در یک نقش مشابه در پاسخ به کروناویروس باعث Covid-19 افزایش یک فرد آسیب پذیری به عفونت و بیماری است.

علاوه بر این هر دو روانی و اجتماعی استرس زا افزایش تولید سايتوکاين ها در مولکول است که ترویج التهاب در پاسخ به عفونت است.

Self-isolation may increase susceptibility to Covid-19: Study
هر دو روانی و اجتماعی استرس زا افزایش تولید سايتوکاين ها در مولکول است که ترویج التهاب در پاسخ به عفونت است. Wikimedia Commons

کوهن در کار روانی و اجتماعی استرس زا بودند در ارتباط با تولید بیش از حد طرفدار التهابی سايتوکاين در پاسخ به سرماخوردگی و آنفلوانزا ویروس ها. در این بیش از التهاب همراه بود با افزایش خطر بیمار شدن.

همچنین بخوانید: Truecaller می گوید بان توسط ارتش هند است 'ناعادلانه'

به طور مشابه, تحقیق در Covid-19 نشان داده است که تولید بیش از التهاب سايتوکاين ها در ارتباط است با شدید تر Covid-19 عفونت نشان می دهد این فرضیه که استرس بیش از حد باعث سايتوکين پاسخ ممکن است به طور مشابه, کمک به بیش از حد التهاب و علائم در Covid-19.

کوهن کار با اشاره به اهمیت عوامل اجتماعی و روانشناختی در توسعه عفونت و بیماری است. این کار ممکن است نگه دارید سرنخ به پیامدهای بهداشتی از در رفتن قرنطینه. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن