دانشمندان شناسایی 29 ژن جدید مرتبط با نوشیدن مشکلات

COVID-19
مطالعه نشان می دهد آنزیم در مردان باعث می شود آنها را در معرض خطر کرونا ویروس. Pixabay

پس از چند مطالعات نشان داده است که مردان بیشتر در معرض COVID-19 عفونت شواهد از یک بزرگتر تحقیقات از چندین هزار بیمار نشان می دهد که مردان باید غلظت های بالاتر از آنزیم تبدیل کننده آنژیوتانسین 2 (ACE2) در خون خود نسبت به زنان یک مولکول قادر می سازد که رمان coronavirus برای آلوده کردن سلول های سالم در مردان است. این ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا مردان بیشتر در معرض COVID-19 نسبت به زنان با توجه به محققان.

مطالعه منتشر شده در مجله اروپایی قلب نیز یافت می شود که بیماران مبتلا به نارسایی قلبی مصرف مواد مخدر با هدف قرار دادن رنین-آنژیوتانسین-آلدوسترون سیستم (RAAS) مانند آنزیم تبدیل کننده آنژیوتانسین (ACE) بازدارنده یا مهاركننده گيرنده مسدود کننده (ARBs) را که غلظت های بالاتر از ACE2 در خون خود.

“یافته های ما را پشتیبانی نمی کند از قطع این داروها در COVID-19 بيمار به عنوان پیشنهاد شده توسط زودتر گزارش گفت:” مطالعه همکاری نویسنده Adriaan Voors از دانشگاه گرونینگن در هلند.

برخی از تحقیقات اخیر نشان می دهد که RAAS بازدارنده ممکن است افزایش غلظت ACE2 در پلاسما — مایع بخشی از خون موجب افزایش خطر COVID-19 برای بیماران قلبی و عروقی مصرف این داروها است.

مطالعه حاضر نشان می دهد که این مورد نیست اگر چه این نگاه تنها در ACE2 غلظت پلاسما در بافت مانند بافت ریه است.

coronavirus
Coronavirus بیشتر به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار مردان به علت وجود آنزیم در آنها گزارش نشان می دهد. Pixabay

“ACE2 یک گیرنده در سطح سلول است. آن را متصل به کروناویروس و اجازه می دهد تا آن را وارد کنید و آلوده کردن سلول های سالم بعد از آن که اصلاح شده است توسط یکی دیگر از پروتئین در سطح سلول به نام TMPRSS2,” Voors گفت.

“سطح بالایی از ACE2 در حال حاضر در ریه ها و در نتیجه این تصور به نقش حیاتی در پیشرفت ریه اختلالات مربوط به COVID-19,” او اضافه شده است.

برای یافته های محققان اندازه گیری ACE2 غلظت در نمونه خون گرفته شده از دو گروه از بيماران مبتلا به نارسايی قلبی از 11 کشور اروپایی است.

وجود دارد 1,485 مردان و 537 زنان در گروه اول همگروه است که طراحی شده است برای تست محققان فرضیه و سوالات تحقیق. سپس محققان تایید یافته های خود را در گروه دوم از 1,123 مردان و 575 زنان اعتبار کوهورت.

تیم تحقیقاتی به بررسی تعدادی از عوامل بالینی است که می تواند نقش مهمی در ACE2 غلظت از جمله استفاده از مهارکننده های ACE سابقه بیماری مزمن انسدادی ریه و عروق کرونر گذر پیوند.

آنها دریافتند که مرد بود قوی ترین پیش بینی کننده افزایش ACE2 غلظت. ACE2 یافت می شود نه تنها در ریه ها بلکه قلب و کلیه و بافت پوشش عروق خونی و وجود دارد به خصوص در سطوح بالا در بیضه.

Coronavirus
Coronavirus را تحت تاثیر قرار مردان بیشتر به دلیل آنزیم در سیستم خود را مطالعه می گوید. Pixabay

محققان حدس و گمان است که مقررات آن در بیضه ممکن است تا حدی توضیح بالاتر ACE2 غلظت در مردان و, چرا مردان بیشتر در معرض COVID-19.

ماه گذشته مطالعه منتشر شده در مجله Frontiers در بهداشت عمومی نشان داده است که مردان بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد به مرگ ناشی از این بیماری نسبت به زنان است.

همچنین بخوانید: به عنوان جهان اجرائی طرح سرمایه گذاری در اتوماسیون آنها باید همدلانه: گزارش

مطالعه دیگری از American Journal of Respiratory and Critical Care Medicine نشان داد که مردان بیش از 50 غیر واگیر بیماری های مزمن مانند فشار خون بالا و دیابت و بیماری قلبی هستند بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از کوروناویروس. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de