Saving artists
بیش از صد میلیون نفر در سراسر کشور درآمد خود را به اولیه یا ثانویه درآمد از هنر آنها عمل کامل و انجام است. IANS

همه گیر ثابت کرده است که از زمان تلاش برای هنر و صنایع دستی جوامع در سراسر هند است. این مستند به ارمغان آورده است هر عملکرد جشنواره و شرکت های بزرگ به مناسبت یک وقفه که تا به حال به خصوص اثر مخربی بر قوم نوازندگان و رقصنده و هنرمندان تجسمی و مجسمه سازان بافندگان puppeteers فنی مهندسین و طراحان همه کسانی که تکیه بر درآمد منظم از این جشنواره ها, مراسم عروسی, نشان می دهد, نمایشگاه, در نمایشگاه صنایع دستی و مجامع عمومی.

#ArtMatters ابتکار با کار تیمی خوب هنر جامعه است نسبت به ایجاد آگاهی در مورد این واقعیت جدید در مواجهه با هنرمندان مختلف در سراسر هند و در حال توسعه کانال های پشتیبانی برای آنها. از زمان آغاز آن بیش از 100 صنعت رهبران هنرمندان و علاقه مندان به هنر شرکت کرده اند در #ArtMatters کمپین گسترش حمایت خود را نسبت به این علت از طریق کمک های مالی, تصویری تجدید نظر و نظرها. در یکی از آن اخیرا برگزار مجازی با هدف برجسته کردن مشکلات هنرمندان روبرو هستند و چگونه بزرگتر برادری می تواند دست به حمایت موثر تغییر دهید.

پانل برجسته لیلا Tyabji, رئیس و بنیانگذار Dastkar, Dadi Pudumjee بنیانگذار Ishara عروسکی تئاتر اعتماد; Sanjoy K. روی مدیر عامل تیمی هنرهای مشهور Kathak رقصنده و طراح رقص Aditi Mangaldas و Jehan Manekshaw بنیانگذار تئاتر حرفه ای و سر از مدرسه در, درام, مدرسه, Mumbai. Padma شری لیلا Tyabji شده است که در حال کار برای ایجاد یک پایدار روزی مدل برای صنعتگران در سراسر هند گفت: “اهمیت هنر و هنرمندان و صنعتگران که آن را. همه ما باید به هم بچسبند و آن را جلو خود را در مسائل مربوط به نور است.”

به اشتراک گذاری افکار خود را در ابتکار عمل Sanjoy K. روی مدیر عامل در کار تیمی و هنر گفت: “ArtMatters شروع به عنوان یک کمپین حمایتی برای برجسته کردن سهم از هنرمندان و صنعتگران به ما همتایی فرهنگ و سنت و زندگی روزمره. پس از آن کمپین رشد کرده است برای حمایت از هنرمندان و صنعتگران که نهفته در سراسر کشور است.”

Art and artists
پوشش های مختلف عمودی که نمایشی و هنرهای تجسمی چشم انداز را فراهم می کند, #ArtMatters کار کرده است نسبت به بسیج هنر و هنرمندان است. Pixabay

بیش از صد میلیون نفر در سراسر کشور درآمد خود را به اولیه یا ثانویه درآمد از هنر آنها عمل کامل و انجام است. از Manganiyars Jaisalmer به Bauls از بنگال puppeteers و جادوگران از Kathputli مستعمره در دهلی نو به بافندگان از Benaras و تعدادی از رقصنده تئاتر پزشکان موسیقیدانان و نقاشان و عکاسان این هنرمندان و هنری متعدد فرم ها در جشن افتخار اعلام هند تنوع فرهنگی.

“ما هنرمندان شده اند به مراتب بیش از حد طولانی استفاده می شود به عنوان دیپلماسی فرهنگی در سراسر جهان است. آن زمان که قدرت می شود که نگاه به میلیون ها نفر از هنرمندانی که در این زمان نیاز به یک دست کمک می کند. جامعه مدنی در انجام همه آن را می توانید, اما که در آن وزارتخانه ها (دولت) در آکادمی و دیگران که ما باید انجام شود ؟ ” خواسته دادی Pudumjee یکی از هند مهمترین puppeteers و رئیس جمهور UNIMA بین المللی اعلام کرد.

پوشش های مختلف عمودی که نمایشی و هنرهای تجسمی چشم انداز را فراهم می کند, #ArtMatters کار کرده است نسبت به بسیج رهبران صنعت و هنر و صاحبنظران و دوستداران هنر به منظور ایجاد یک چتر ارتباطی است که بر مشکلات مواجه توسط جامعه در حالی که بالا بردن منابع کافی برای تحت تاثیر هنرمندان.

یک مربی در زمینه تئاتر بر اساس بمبئی-Jehan Manekshaw مشترک “به عنوان رهبران ما در فضای آن است تا ما را به تمام روابط و شبکه های ما را تشکیل داده اند در طول سال ها و نقطه چشمان خود را به جهت این هنرمندان حداقل تا زمانی که دولت در این موقعیت به سر می برد. همچنین آنچه که من احساس می کنم به عنوان یک مربی این است که به آموزش حفظ و نگه داشتن کاوش راه های جدید برای رسیدن به بالقوه دانش آموزان است. بزرگترین چالش برای دیدن که چگونه ما می توانیم ترجمه یک فرم است که همه چیز در مورد فضای فیزیکی و قادر به آموزش از طریق فن آوری.”

#ArtMatters در حال حاضر با هنرمندان متعدد artiste جوامع و سازمان ها در سراسر کشور است. پس آن را تا به همکاری با راجستان. جاش Sidhar Vikas Sansthan است که جمع آوری منابع برای خانواده ها معرفی نوازندگان در یک روستا در Jaisalmer این براهماپوترا بنیاد فرهنگی است که کمک به هنرمندان و خانواده های آنها در آسام و Vimor Handloom بنیاد است که کار با بافندگان در سراسر کشور است. دیگر قابل توجه همکاران شامل یونسکو FICCI و ICCR (Indian Council for Cultural Relations).

Saving artists, connecting lives
#ArtMatters در حال حاضر با هنرمندان متعدد artiste جوامع و سازمان ها در سراسر کشور است. IANS

استودیو طراحی خام انبه و جشن Kathak توان Aditi Mangaldas ریشه برای جمع آوری کمک مالی برای هنرمندان که در سمت چپ و بدون هر گونه منبع درآمد در طول بیماری همه گیر. با هدف گسترش آگاهی در مورد مشکلات مواجه توسط هنرمند جامعه آنها را به همکاری در یک سری از فیلم های کوتاه توسط Mangaldas انجام شده توسط اعضای Aditi Mangaldas رقص شرکت – Drishtikon رقص پایه و اساس است که به ارمغان می آورد با هم کار اصلی eWITHIN’ و فعلی خود را خلاق ضربه از درون سلول از خانه های خود. در مطبوعات, دیدار, Aditi اظهار تاسف در جریان امور و مشترک او انگیزه ایجاد این فیلم.

دنبال NewsGram در توییتر برای بیشتر اخبار جالب

“تعلق به یک جامعه کوچک از هنرمندان در هند که ممتاز هستند من احساس مجبور به ارائه یک تجربه های هنری به جای فقط یک درخواست تجدید نظر. آیا این را در نظر بگیرید به عنوان یک ارائه به شما چیزی به گرامی داشتن و تشویق جامعه ما است. ما امیدواریم که که شما باز کردن قلب خود را و کمک مالی برای هنرمندان فوق العاده که در حال مبارزه برای زنده ماندن در این بی سابقه تایمز” رقصنده اظهار نظر.

همچنین بخوانید: آنچه شما باید انجام در پشت خود را به کار می. پیدا کردن در اینجا

به عنوان بخشی از کمپین بزرگتر کار تیمی و هنرهای جامعه نیز سازماندهی جمع آوری کمک کنسرت که به دنبال رانندگی کمکهای مالی برای ما گمنام عامیانه قهرمانان. این کنسرت خواهد بود سینمایی سفر-از کشمیر به Kanyakumari از شنی در بیابان های راجستان به زمین پر از تپه از آسام – که بینندگان در سراسر مناطق مختلف کشف چشم انداز فرهنگی از طریق رقص و موسیقی و هنر و صنایع دستی با برخی از درخشان عامیانه, هنرمندان, بافندگان و صنعتگران در کنار برخی از موفق ترین نام از هند هنر جامعه است. این کنسرت را به یک نگاه اجمالی از ما کشور غنی و پر جنب و جوش سنت از طریق اجرای برنامه ها و فوتی و فوری مصاحبه با هنرمندان. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو