سامسونگ انتظار می رود برای استفاده از کرم های ضد چین و احساسات در هند: تحلیلگران

یکضد چین و احساسات رشد در هند پس از ممنوعیت 59 برنامه و تحریم از چینی ساخته شده محصولات سامسونگ الکترونیک است که انتظار می رود برای افزایش حضور خود در بازار گوشی های هوشمند هند صنعت تحلیلگران گفته اند.

مایع وضعیت بازار ارائه می دهد فرصت های جدید برای انواع گوشی های هوشمند سازان به خصوص غیر چینی آنهایی که به یک تراز و استراتژی های خود را دوباره از دست داده و سهم بازار در صورت شدید چینی رقابت است.

“محموله از کالاهای مصرفی که در مقابل احساسات عمومی را از مشکلات. به عنوان گوشی های هوشمند چینی سازندگان انتظار می رود که به رنج می برند کاهش فروش در هند سامسونگ است که انتظار می رود برای استفاده از آن” Yonhap به نقل از خبرگزاری Lee Chang-min, یک تحلیلگر در KB اوراق بهادار عنوان کرد و گفت.

دنبال NewsGram در توییتر به ماندن بگیرید به روز در مورد اخبار جهان.

با توجه به بازار ردیاب مقابل تحقیق و چهار از پنج برندهای گوشی های هوشمند در بازار گوشی های هوشمند هند از چین در سه ماهه اول سال با سامسونگ که تنها عدم شرکت چینی است.

Anti-China sentiment to benefit Samsung mobile biz in India: Analysts
سامسونگ در آمد سوم در لیست با 16 درصد سهم بازار. Wikimedia Commons

Xiaomi رهبری راه را با 30 درصد و پس از آن چینی هموطن Vivo با 17 درصد است. Realme و Oppo شد و رتبه چهارم و پنجم را در بازار گوشی های هوشمند هند با سهم 14 درصد و 12 درصد بود.

سامسونگ در آمد سوم در لیست با 16 درصد سهم بازار مقابل داده های پژوهش نشان داد.

به گفته تحلیلگران خوش بین عملکرد در هند می تواند با فشار بالا سامسونگ به طور کلی کسب و کار تلفن همراه.

“سامسونگ در هند یک بازار است که این شرکت نمی دهد” گفت: Roh Kyoung-tak یک تحلیلگر در یوجین سرمایه گذاری و اوراق بهادار. “سامسونگ در دراز مدت استراتژی کسب و کار باید یک طرح برای بازار هند”.

در سه ماهه اول (ژانویه-مارس) در این سال سامسونگ محموله رانده شدند خود را به روز رسانی و سری M (A51, A20s, A30s و M30s).

با توجه به قرابت تحقیقات سامسونگ موفق به نگه داشتن موقعیت سوم در Q1 سال 2020 با توجه به راه اندازی در سراسر قیمت چند ردیف به خصوص در مقرون به صرفه حق بیمه بخش (S10, مطلب, توجه داشته باشید 10 مطلب).

Tarun Pathak, دانشیار, مدیر, مقابل, تحقیقات گفت که مصرف کننده احساسات در حال اجرا بالا و یک بخش از کاربران را به دنبال جایگزین بهره جهانی و علامت های تجاری.

Anti-China sentiment to benefit Samsung mobile biz in India: Analysts
سامسونگ موفق به نگه داشتن موقعیت سوم در Q1 سال 2020 با توجه به راه اندازی در سراسر چندین قیمت ردیف. Pixabay

صنعت ناظران گفت: سه ماهه دوم عملکرد سامسونگ mobile واحد کسب و کار ممکن است بدتر از حد انتظار به دلیل اقتصادی بازگشایی بازارهای عمده از پایان مارس هر چه درآمد کاهش به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است.

همچنین بخوانید: یوتیوب به همکاری با کره جنوبی برای نظارت بر جعلی, اخبار, محتوای غیر قانونی

سامسونگ عرضه خواهد کرد و توجه داشته باشید کهکشان 20 سری و کهکشان برابر 2 تاشو گوشی های هوشمند در ماه آینده به درایو آن فروش گوشی در نیمه دوم سال است.

با توجه به Prabhu Ram, سر, صنعت, اطلاعات, گروه, CyberMedia پژوهش (CMR) برای بازیکنان مانند سامسونگ برای موفقیت نیاز را برای ساخت معنی دار ارزش گزاره برای مصرف کنندگان هم از نظر امکانات و قیمت گذاری.

“قیمت ادامه خواهد داد به یک موضوع عمده ای در این سال و برندها نیاز به جفت کردن ارائه خود را بر این اساس” رم گفت: سرپرستان. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im