netflix streaming
Netflix, YouTube, Hotstar و آمازون نخست تصویری در حال نقض کشور مقررات قرار گرفتن در معرض دخانیات تصاویر در هر پلت فرم رسانه های جهانی, تیم از محققان هشدار داده است. Pixabay

بر روی تقاضا جریان خدمات مانند Netflix, YouTube, Hotstar و آمازون نخست تصویری که تبدیل شده اند به طور فزاینده ای محبوب در میان افراد جوان در هند در حال نقض کشور مقررات قرار گرفتن در معرض دخانیات تصاویر در هر پلت فرم رسانه های جهانی, تیم از محققان هشدار داده است.

یک تجزیه و تحلیل از 10 بر روی تقاضا جریان سری منتشر شده آنلاین در کنترل دخانیات است که بین المللی همکار مجله از BMJ نشان داد که میزان توتون و تنباکو تصاویر و تجاری قرار دادن در بر روی تقاضا خدمات جریان محتوا در هند بالا است در حالی که مطابق با قوانین کم است.

لطفا دنبال NewsGram در Instagram به روز رسانی در آخرین اخبار

محقق تیم بودند از میراث ملی شهرستان توسعه و تقویت Yojana (HRIDAY) مرکزی طرح دولت هند; ارتقاء سلامت در بخش بهداشت عمومی بنیاد هند; توتون و تنباکو ابتکار سازمان بهداشت جهانی (WHO) در ژنو; Onbeyond LLC, Fairfax, کالیفرنیا و مرکز تحقیقات کنترل دخانیات و آموزش و پرورش, دانشگاه کالیفرنیا, سان فرانسیسکو.

netflix streaming
نشان می دهد در Netflix بکشد مانند Narcos شامل بسیاری از حوادث توتون سیگار. Pixabay

“وجود دارد هیچ دلیلی برای انتظار می رود که اثرات قرار گرفتن در معرض دخانیات تصاویر در جریان نشان می دهد که باید هر گونه مختلف از اثرات دخانیات تصاویر در فیلم” نویسندگان نوشت.

برای رسیدن به این نتیجه محققان برگزار شد جلسه بحث گروهی متمرکز با مدرسه و دانشجویان در سن 15 تا 24 ساله در دهلی نو, برای پیدا کردن که در جریان خدمات آنها بیشتر استفاده می شود و چه آنها را تماشا.

بر اساس این بحث محققان آمد تا با 10 محبوب ترین سری شامل 188 قسمت.

اما دو تا از این سری شد و در جریان Netflix بکشد; بقیه جریان در آمازون نخست تصویری. تنها دو نفر از این سری شد, هندی, محصولات.

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت به روز رسانی در آخرین اخبار

10 سری بودند از: آفرین خانم Maisel (امتیاز 16+); غریبه همه چیز (16+); محافظ (16+); ریوردیل (13+); Narcos (16+); مقدس بازی ها (18+); میرزاپور (18+); سرد ماجراهای تام (16+); 13 دلیل (16+); و تاج (16+).

محققان با استفاده از یک اعتبار روش (تنفس کالیفرنیا) به تعداد توتون و تنباکو حوادث در هر سری.
این تجزیه و تحلیل نشان داد که 70 درصد از این مجموعه به تصویر کشیده تنباکو و حوادث است که در بازه زمانی از صفر تا 1652 در آفرین خانم Maisel.

بیش از نیمی از تعداد کل قسمت (57.4 درصد) شامل حداقل یک چنین حادثه است.

Narcos موجود 833 حوادث; تاج 599; غریبه چیزهایی 233; سرد ماجراهای سابرینا 171; میرزاپور 78; و مقدس بازی 67.

شگفت انگیزی Mrs Maisel (18 قسمت بیش از دو فصل) بيشترين تعداد به طور متوسط از توتون و تنباکو حوادث (87.5) در هر قسمت برای کل سری و به دنبال آن تاج (20 قسمت در طول دو فصل ها) با 29 و Narcos (30 قسمت بیش از سه فصل) با 26.5.

“هند محصولات موجود کمتر توتون و تنباکو حوادث در هر قسمت و در هر ساعت بیش از تولید آن در جای دیگر” این یافته ها نشان داد.

چهار نفر از این 10 سری به تصویر کشیده توتون و تنباکو برندها از جمله Mayburn شتر, Marlboro سالم و نیوپورت. تمام این سری تولیدات خارجی.

netflix streaming
اما دو تا از این مجموعه که شامل توتون و تنباکو حوادث جاری در Netflix بکشد; بقیه جریان در آمازون نخست تصویری. تنها دو نفر از این سری شد, هندی, محصولات. Wikimedia Commons

“اما هیچ یک از این سری که شامل توتون و تنباکو حوادث با پیروی از توتون و تنباکو-دانلود رایگان فیلم و تلویزیون قوانین در هند” نویسندگان این مطالعه تاکید کرد.

به گفته محققان این قوانین است که طراحی شده برای محافظت از افراد جوان باید با دقت بیشتری اجرا شود.
تقریبا 266 میلیون نفر افراد 15 سال و بالاتر با استفاده از توتون و تنباکو در هند و منجر به مشکلات سلامتی هستند “قابل توجهی” محققان اضافه شده است.

لطفا دنبال NewsGram در Facebook به روز رسانی در آخرین اخبار

از سال 2012 هر فیلم یا برنامه تلویزیونی حاوی توتون و تنباکو تصاویر در هند باید شامل برجسته صوتی و تصویری ضد توتون و تنباکو هشدارهای بهداشتی برای دوره مشخص از زمان صرف نظر از این که آیا آن تولید شده در هند و یا در جای دیگر.

همچنین به عنوان خوانده شده – مایکروسافت ممکن است اجازه می دهد تا کارکنان خود را به 12 هفته ترک

“بر روی تقاضا جریان ارائه دهندگان محتوا و دولت باید با توجه به درس های آموخته شده از صنعت فیلم و اعمال قوانین شامل توتون و تنباکو تصاویر در مطالب در دسترس از طریق بر روی تقاضا جریان سیستم عامل” این مطالعه گفت.

روشن است که این قانون “است پرهیاهو بودن در این رسانه جدید نشان می دهد نیاز برای بهتری اجرای قوانین موجود در هند و به روز رسانی دستورالعمل برای اجرای ماده 13 از این که در چارچوب کنوانسیون کنترل دخانیات” آنها به تفصیل شرح داده. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de