Sachin-Jigar به اشتراک گذاری افکار خود را در دنیای موسیقی روز

On, موسیقی جهان, روز, محبوب, موسیقی, آهنگساز, دو Sachin Sanghvi و Jigar Saraiya مشترک که روز اختصاص داده شده به نوازندگان و آهنگسازان و خوانندگان قرار داده است که در تلاش در ساخت موسیقی که به کمک شنوندگان در بسیاری جهات.

Jigar گفت: سرپرستان: “احساس از اختصاص یک روز برای موسیقی هر چند موسیقی چیزی است که شما می توانید گوش دادن به 24×7, 365 (روز). آن چیزی است که واقعا تسکین می دهد ما را از استرس و اضطراب می دهد و زمان خوبی برای همه ما…”

دنبال NewsGram در توییتر به ماندن بگیرید به روز در مورد اخبار جهان.

او گفت که در یک کشور که در آن بازیگران در جشن بیشتر به خاطر آهنگ های خود را از نوازندگان که ساخته شده این آهنگ.

“من فکر می کنم بسیار مهم است که یک روز مثل موسیقی جهان روز به خود اختصاص داده است تاکید و آن را به نور واقعیت این است که درست است که این در واقع نوازندگان و آهنگسازان و خوانندگان قرار داده است که در بسیاری از تلاش برای ایجاد آهنگ و به آنها اعتبار خود را و جشن موسیقی در هر راه.

Sachin-Jigar share significance of World Music Day
Sachin به اشتراک گذاشته است که او رفتار روزمره زندگی خود را به عنوان موسیقی جهان در روز است. Wikimedia Commons

همچنین بخوانید: Covid-19 قرار می دهد 243 میلیون و نوجوانان در معرض خطر

Sachin به اشتراک گذاشته است که او رفتار روزمره زندگی خود را به عنوان موسیقی جهان در روز است.

“من جشن موسیقی تقریبا هر روز از زندگی من است. اما من خوشحالم که تمام جهان را جشن موسیقی در این روز و یک نوازنده خودم من می دانم که شاید این کار را انجام داده ایم و یا بسیاری از افسانه ها الهام گرفته شده است, کمک و همراه شنوندگان در بسیاری جهات. این باعث می شود من خوشحال است که من یک موزیسین هستم و من افتخار می کنم که ما جشن موسیقی,” او گفت: سرپرستان. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de