Zero-based budgeting
مودی شرکت های سوئیچ به صفر-بر اساس بودجه در میان Covid بحران است. Pixabay.

در پی coronavirus بحران و پیش بینی نشده مالی, تاثیر مودی شرکت های گرفته شده به صفر-بر اساس بودجه ای را برای جلوگیری از هزینه های بی جا گفت: کنگلومرا مدیر عامل سمیر مودی.

صحبت کردن به سرپرستان مودی همچنین گفت که این گروه به تعویق افتاد چند تا از آن گسترش عمده و دیگر شرکت قصد دارد برای سال مالی آینده در بازگشت از اختلالات با این بیماری همه گیر.

نیاز به تغییر در استراتژی کسب و کار مودی گفت: استراتژی ها و مدل ها را مجبور به تغییر در حال حاضر در این گروه را پذیرفته است ،

“ما باید برای تنظیم مجدد و relearn خودمان را,” او گفت:. بنیانگذار 24SEVEN, Modicare و Colorbar همچنین گفت که کار از خانه خواهد بود تمرکز اصلی برای این گروه در هر کجا که امکان پذیر است.

“ما برقرار صفر-بودجه بندی بر مبنای فرایند است که ما هرگز قبل از. اساسا صفر-بودجه بندی بر مبنای فرایند است که شما را در تمام هزینه به صفر شما یک تراز هزینه و سپس شما قطع تمام هزینه های که مورد نیاز است انجام شود و همه مدیران باید برای توجیه هزینه آنها قرار داده و به بودجه” مودی گفت.

Zero-based budgeting
صفر-بر اساس بودجه جدید راه وپیش مودی شرکت. Pixabay

صفر-بر اساس بودجه اجازه می دهد تا سطح اهداف استراتژیک برای اجرا به فرآیند بودجه بندی با گره زدن آنها به عملکردی خاص مناطق سازمان که در آن هزینه می شود اول گروه بندی می شوند و سپس اندازه گیری در برابر نتایج قبلی و فعلی انتظارات. آن می تواند کمک به کاهش هزینه های اجتناب از پتو افزایش یا کاهش می یابد به قبل از دوره بودجه است.

در تعامل با سرپرستان سمیر مودی ضمن تاکید بر اهمیت کار از خانه رفتن جلوتر و گفت که مودی شرکت را به اتخاذ عملیات کنترل از راه دور در هر کجا که ممکن است.

او گفت که کار از خانه ممکن است تبدیل به یک عامل عمده و شرکت ها از جمله خود را به اطمینان حاصل شود که چگونه e-learning, e-کسب و کار برای جبران در آینده به کار می کنند. مودی اشاره کرد که شش ماه پیش او می شده اند مخالف به ایده کار-از-صفحه اصلی اما در حال حاضر آن را ممکن است یک ویژگی عمده در این گروه عملیات.

“بسیاری از بازنگری مورد نیاز خواهد بود,” او گفت: در حالی که صحبت کردن در مورد نیاز به تراز عملیات و محیط کار اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

کارآفرین بیشتر اطلاع داد که خانه تحویل خواهد بود تمرکز اصلی با 24SEVEN فروشگاه های زنجیره ای در حال حاضر نورد از خدمات در انتخاب مکان. زنجیره ای گره خورده است با Swiggy, Zomato و Dunzo و چند تا از فروشگاه های خود را گرفته به خانه تحویل.

Zero-based budgeting
مودی شرکت توسل به صفر-بر اساس بودجه. Pixabay.

تاکید بر نیاز به اهمیت کالاهای اساسی بخش او گفت که اقلام ضروری خواهد بود یک بخش عمده در 24SEVEN و Modicare صرف نظر از این بیماری همه گیر نشست. “از آنجا که مردم را آگاه تر از ایمنی و سلامت و ادامه خواهد داد” او گفت:. او افزود که Colorbar نیز در آینده با موارد ضروری.

صحبت در مورد پیامدهای این بیماری همه گیر در گسترش و دیگر شرکت های بزرگ برنامه های او اشاره کرد که چندین برنامه و اعدام شده اند به تعویق افتاد تا بعد مالی با توجه به اختلالات اخیر.

مودی گفت که با نام تجاری لوازم آرایشی Colorbar به تازگی به دست آورد اختصاصی شرکت در پاریس و وصله پینه کردن به دست آورد با نام تجاری شده است را در خود نگه دارد.

همچنین بخوانید: راه دقیق برای نگه داشتن مواد غذایی تازه برای یک دوره دیگر

بیشتر طرح شرکت گسترش 24SEVEN شبکه به بنگالور در جنوب نیز به تعویق افتاده است به سال مالی 2021-22 او گفت: سرپرستان. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im