رونی Lillard از فورت مایرز کاستن از مرگ دوست, مربی جورج فلوید

رونی Lillard هم در ابتدا تشخیص جورج فلوید پس از دیدن فیلم هایی از او در حال kneeled در گردن او توسط یک مینیاپولیس اداره پلیس افسر.

Lillard یک سال 2007 لهیق ارشد فارغ التحصیل دبیرستان و فورت مایرز بومی گفت: او فکر آن را فقط یک مرد مبتلا به قدرت پلیس است. و سپس Lillard نگاه خود را Instagram خوراک و دیدم دوستان خود را از سوم بيمارستان هوستون, تگزاس, ارسال “استراحت در صلح جورج فلوید.”

به Lillard, این نیست, فقط یک مرد سیاه و سفید. این بود Lillard دوست و مربی یک مرد کمک کرد که ارسال Lillard در یک مسیر تلاش برای ایجاد یک تفاوت در زندگی مشکل جوانان است.

“زمانی که من متوجه شدم این بود که او اشک فقط شروع به جریان پایین صورت من گفت:” Lillard, 31 و پدر پنج نفر از جمله دو مجموعه از دوقلوها. “من شکسته شد. من فقط شروع به گریه. من می توانم نگه داشتن احساسات من است.”

گالری عکس: جورج فلوید تظاهرات: تظاهرات مخالفان جنگ برای 10 شب در فورت مایرز

در سه هفته پس از فلوید کشته شد 25 مه Lillard ادامه داد: برای آشتی دادن هویت خود را به عنوان پسر یک زن سیاه و سفید که به هنگام تولد به او در سن 15 سالگی و یک مرد سفید پوست که او را در یک عمدتا کم درآمد سفید محله در لی شهرستان که یکی از آخرین مناطق آموزش و پرورش در کشور به desegregate و در نظر گرفته شد در اواسط دهه 1990 توسط دانشگاه میشیگان در مطالعه به تفکیک شهرستان در کشور است.

Lillard همچنین یک مسیحی هنرمند رپ, انتخاب نام “آشتی” برای رپ حرفه ای.

بیش از گذشته سه هفته Lillard سازماندهی کرده است نماز پیاده روی در میامی که در آن او در حال حاضر زندگی می کند پس از هشت سال در هوستون. او در دیدار با شهردار میامی. او برنامه ریزی شده است یکی دیگر از حقوق مدنی مارس روز یکشنبه در میامی. او از انجام مصاحبه با آسوشیتد پرس نیویورک تایمز, NPR, هوستون کرونیکل و مسیحیت امروز خود داستان و خاطرات فلوید.

Lillard مدیر نوجوانان عدالت برای جوانان برای مسیح, یک سازمان غیر انتفاعی تاسیس اواخر کشیش بیلی گراهام.

این راهپیمایی برای عدالت اجتماعی و برابری اخیر شده است Lillard زندگی کار است.

“ما کار را در هر correctional facility در منطقه جنوب فلوریدا و Dade County” گفت: Lillard که سه برابر میخواندم مذهبی, مطالعات جامعه شناسی و فلسفه در برنج در حالی که بازی فوتبال وجود دارد پس از یک سال در آکادمی نیروی هوایی. “ما ارائه خدمات برای وزارت دادگستری است. اگر یک بچه که می آید در اخبار و او مرتکب یک جرم بزرگ مانند قتل شانس من قصد دارم برای دیدن او در آن شب.

“من با بسیاری از بچه ها. من شده است با انجام این نوع از کار پس من دانشجوی سال دوم در دانشگاه. من در یک تریلر پارک و در پروژه های, هرگز, داشتن هر گونه پول. من متوجه شدم این بود که من خواستار است. آن را به من یک قلب برای من دوباره به جوامع و ایجاد یک تفاوت.”

فلوید به عنوان یک تاثیر فوق العاده ای برای Lillard حرفه ای, او گفت:, و این نفوذ رخ داده در سال قبل از قتل او. آنها برای اولین بار ملاقات در سال 2013 پس از فلوید شده بود از زندان آزاد شد. آنها مسیرهای عبور از طریق وزارت کلیسا در هوستون سوم بخش است.

بیشتر: جمعیت افتخارات جورج فلوید در چهارمین روز از فورت مایرز تظاهرات

Lillard جذب به سومین بخش از آنجا که این یادآوری او را از محله های شرق مرکز شهر فورت مایرز به عنوان دانبار.

Lillard آباد دانبار جامعه و جوانان فوتبال برای فورت مایرز شورشیان شد فورت مایرز Firecats.

“همانطور که من هستم رفتن به مدرسه در برنج, من شروع به شنیدن در مورد این کتاب مقدس و مطالعه در این کلیسا” Lillard گفت. “من از ملاقات با کشیش. من و او زده شود. و بنابراین او می شود یک مربی به من. همه این بچه ها از این دانشگاه های مختلف ما در زندگی در سوم بخش است. ما در حال رفتن به مدرسه. ما تا به حال هوستون, گربه وحشی پشمالو, دانشجویان دانشگاه رایس دانش آموزان و جنوبی تگزاس دانش آموزان است.

“فلوید از زندان آزاد شد در سال 2013 در ماه ژانویه است. من تا به حال روابط شکل گرفته در خارج وجود دارد. ما را در کنسرت. ما می خواهم به مواد غذایی به افراد مسن. ما می خواهم بازی بسکتبال با ساکنان. های انجیل است. دعا برای مردم است. زمانی که جورج منتشر شد او به خانه آمد و او می دانست که همه در خارج وجود دارد. نام او مانند طلا وجود دارد.”

فلوید که ایستاده بود 6-پا-7, بازی بسکتبال در جنوب فلوریدا, جامعه, دانشگاه, در آوون پارک. او ای بیش از حد.

“این شگفت انگیز است چه او انجام شده بود در جامعه” Lillard گفت: از فلوید. “زندگی خود را تغییر. زندگی من تغییر کرده است. کسانی که مکالمات ما.”

بیشتر: تجمع ده ها تن به ارمغان می آورد به گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک در فورت مایرز به افتخار جورج فلوید

Lillard و دوستان دیگر به نام فلوید به “O. G.,” کوتاه “گارد قدیمی.” بیان یک معنای عمیق تر در خیابان های کم درآمد محلات در بخش سوم یا Dunbar, Lillard گفت.

“گانگستر در خیابان نیست پیر با دختر بچه,” Lillard گفت. “آنها 19, 20 سال است. چه O. G.’ به معنی در حال حاضر کسی است که جان سالم به در محله. و او یک فرد صلح است. که آنچه در آن به معنی. او کسی است که تشویق شد از افراد دیگر است. او به من نشان داد که من می توانم آن را بیش از حد. او به من تشویق و حکمت است. این که او در محله. او کسی است که زندگی مسیحی colloquialisms. ‘ستایش خدا. سلام بچه ها شما عاشق این خیابان هستند. سلام شما نیاز به یک صدایی برای بی صدایان. هدر ندهید صدای خود را.’ او را به مردم بگویید که. او تجسم یک صدایی برای بی صدایان.”

ران Lillard, رونی Lillard, پدر, در حال حاضر زندگی در ویکی که در آن او کمک می کند تا بی خانمان جانبازان نظامی پیدا کردن خانه. او گفت که او با افتخار از مسیر پسرش گرفته است.

“من به تماشای او را با خود وزارتخانه” پدر گفت. “من آگاه بود از آنچه که او انجام شده بود انجام به عنوان یک مسیحی هنرمند. او به مشتریان. او از انجام کنسرت. آن مردم را از آمدن به کلیسا. این مردم را نجات داد. این شگفت انگیز است. آنچه برای من شگفت انگیز است که او ساخت یک تفاوت در مردان جوان زندگی می کند. او به پیروی از خط. همیشه در مورد کمک به مردم است. او را به انجام چیزی که خود او.”

که پسر او نیز به او می دهد یک دیدگاه بیشتر ندارد پدر گفت.

رونی Lillard گفت: بسیاری از مردم از فورت مایرز نمی تواند درک میان خشم پلیس در حالی که همچنین قربانیان و عاملان سیاه در سیاه و جنایت. او سعی کرد به توضیح.

“تفاوت در این است که ما می ترسند از هر یک از دیگر” Lillard گفت. “اما ما ترس از پلیس. و این ترس نباید وجود داشته باشد. آنها قرار است برای محافظت از ما.

“متعددی وجود دارد که زمانی که من دستگیر پردیس فقط برای اینکه سیاه و سفید است. اینکه یک ورزشکار در محوطه دانشگاه. آنها می ارعاب من. یک زمان وجود دارد من در راه رفتن به خانه و کسی که به نام پلیس ، من تا به حال پلیس بازجویی کرد. یک زمان وجود دارد من بازداشت برای دوش گرفتن در خوابگاه چون کسی به فکر من نبود یک دانش آموز وجود دارد.

“بود که به همین دلیل من احساس راحتی در برنج. به همین دلیل است که من صرف بیشتر وقت من در بخش سوم با مردم که من را به یاد دانبار و فورت مایرز. من در بر داشت یک وزارتخانه وجود دارد.”

بیشتر: تامی واتکینز: جورج فلوید به قتل رسید خانه به عنوان او به یاد می آورد حادثه در فورت مایرز

وجود دارد یک عکس از فلوید برگزاری یک کتاب مقدس در حالی که با دوستان از هوستون. آن شده است به گردش در رسانه های اجتماعی فلوید پس از مرگ است. Lillard گفت که او ایستاده بود درست پشت سر کسی که عکس گرفت. او گفت: بعد از همه است که اتفاق افتاده است, او خواست او می توانست در عکس.

“جنبش برای حقوق مدنی در حال حاضر و آن را ربوده و با چیز دیگری” Lillard گفت. “این غم با تمام شتاب. من از آنها بدم میاید برای زندگی خود به بیهوده باشد. به نظر می رسد مانند آن را ربوده و به جهت دیگر. آن شروع به چیزی برای انجام با حقوق مدنی و آن را شروع به دریافت به سیاست است.

“من فکر می کنم مسیر از آنچه اتفاق می افتد این است که مردم در حال رفتن به دریافت سوخته. امیدوارم مردم به شنیدن بیشتر در مورد جورج زندگی چه نوع از شخص او و کسب اطلاعات بیشتر در مورد آفریقایی-آمریکایی مسائل. ما نیاز به یک ملی گفتگو در مورد این چیزها. ما نیاز به پاسخگویی برای ما ، ما نیاز به اصلاحات دولت ما وضعیت مسکن. ما نیاز به ایجاد فرصت برای ایجاد ثروت در جوامع است. ما نیاز به یک اصلاحات ما مدارس را به مطمئن شوید که آموزش و پرورش درست است توسعه.”

اتصال با این خبرنگار: David دورسی (Facebook), @DavidADorsey (توییتر).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im