بررسی برای Uneasily قرنطینه: بزرگ زشت

عنوان: بزرگ زشت

توصیف این فیلم یک تکاور نقل قول:

سیندی: من نمی توانم باور این ماچو مزخرف.

خلاصه داستان خلاصه داستان: دو سرباز انگلیسی riles سفت rednecks.

امتیاز با استفاده از اشیاء تصادفی مربوط به فیلم: 2 لیوان شیر را از 5.

Reviews For The Uneasily Quarantined: The Big Ugly

ژانر: n/a

بهتر شعار: “اوه در آپالاچیا در حال حاضر که به Vinnie وجود دارد.”

نه چندان مختصر طرح خلاصه داستان: وفادار انگلیسی اوباش مرید Neelyn (وینی جونز) سفر از لندن به غرب ویرجینیا با رئیس خود (مالکوم مک داول) را به مهر و موم پولشویی مقابله با آپالاچی oilman پرستون (ران پرلمن). همه چیز می رود هموار تا Neelyn را در زمان طولانی دختر فیونا (Lenora Crichlow) از بین می رود داشتن گذشته دیده شده در این شرکت از پرستون را unctuous پسر Junior (برندن Sklenar). و شما فکر می کنید جنگ سال 1812 خونین شد.

“بحرانی” تجزیه و تحلیل: سابق فوتبالیست انگلیسی وینی جونز برد ثابت حرفه ای فیلم پخش “سخت مردان” در فیلم قفل انبار و دو بشکه سیگار کشیدن, اره ماهی, قاپ زنی, و آن را محکوم کرد. و این نقش نبوده است دراماتیک کشش برای مرد که برای اولین بار تصویر یک جستجو در گوگل است که او را گرفتن هافبک نیوکاسل Paul Gascoigne در آشغال.

بزرگ زشت است که در می یابد جونز teaming تا دوباره با محکوم مدیر اسکات برف پاک کن ارائه می دهد یک کمی گسترش است که شخصیت. Neelyn است که به عنوان طولانی در دندان به عنوان بازیگر خود و در نتیجه در بیشتر آسیب پذیر از چارچوب قبلی خود badasses. این است که می گویند او به طور ناگهانی یک هنرپیشه ، چند ناهموار teardrops و خاورمیانه گرفته beatdown لزوما رفتن به گرفتن گوش در اسکار ستاد.

سپس دوباره در سال 2020 … کسی چه می داند ؟

این فیلم تصور شده بود و توسط برف پاک کن به عنوان یک ستاره وسیله نقلیه برای جونز پس از آن کمی گیج کننده چگونه خود را قوس می شود و کنار به نفع آزمایشی عاشقانه بین پرستون خوب-در-قلب مباشر خواهد را (Nicholas Braun) و محلی متصدی بار کارا (Leven Rambin). اولیه درگیری بین Neelyn و تاریخ حل و فصل شود نسبتا زود ترک فضای بیشتری برای مناظر جویدن بین پرلمن و مک داول.

این لزوما چیز بدی نیست. مک داول می توانید بازی چموش فوتبال geezers در خواب خود را در حالی که پرلمن گزارش در زمان نقش پرستون صرفا برای شخصیت معرفی می کند که او در آن لباس را از یک گروه d-کیف پرواز ستاره ها و بارها: “شما می خواهم به پرواز یک پرچم ؟ رفتن چیزی برنده.”

وجود بالقوه در اینجا برای … چیزی: یک ماهی و چیپس) از آب داستان یک گانگستر مجبور به انطباق با backwood راه های غرب ویرجینیا است که به لحاظ نظری سرد است. و شما برخی از این. Neelyn تعامل با محلی مست/اسلحه گرم علاقه مندان توماس (Donnybrook را دیوید مایرز گرگوری) حلقه درست و پرلمن ناخن این تضاد (و conniving) oilman مجبور به خود آشتی “خانواده نخست” طرز فکر با واقع پسر خود را خاموش ریل.

اما هرگز با هم می آید. جونز می توانید “آقا جان فتیله” مفهوم کار خود را (برخی از شخصیت backstory می خواهم که کمک فوق العاده) و مبهم اتصال نر واقعا بر چه کم خونی شخصیت زن هستند (بازی های fridged دختر و دوشیزه در پریشانی).

خبر خوب این است: این است که احتمالا برف پاک کن و بهترین فیلم. با توجه به این که آثار قبلی او عبارتند از: سرد نور روز و دریایی 3را که ارزیابی با نمک شما احساس می کنید لازم است.

این زشت است که در حال حاضر بازی در تئاتر را انتخاب و رانندگی-ins و بر روی تقاضا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im