آن شده است یک هفته به مساحت رستوران ها.

در حالی که ناهار خوری اتاق اجازه داده شد به بازگشایی در 25% داخلی ظرفیت مارس 4, درست, تلفات این بیماری همه گیر در رستوران شروع به شکل گرفتن. پایان ناپل مکزیکی کوره بسته اند به عنوان دو ملی زنجیر. همه آنها دائمی هستند.

این و بیشتر در یک جداجدا سفارش داده شده.

پرکینز بسته در بنیتا

پرکینز در 27940 تاج دریاچه Blvd. بونیتا اسپرینگز بسته شده است. یک نشانه در رستوران درب اشاره کرد: “با تشکر از شما برای وفاداری خود را و حمایت در طول سال است.”

ساختمان در گوشه ای از ایالات متحده 41 و بنیتا, ساحل, جاده بوده است پرکینز برای بیش از دو دهه با توجه به اخبار مطبوعات archives.

بیشتر: SWFL تولید گوشت دیدن افزایش تقاضا به عنوان ایالات متحده پردازنده های مبارزه با COVID-19

و: NCH اعزام جوانه نحو روبات به عنوان یک تشکر از شما به شش ناپل رستوران

این بنیتا رستوران شد و به طور موقت تعطیل در ماه ژانویه پس از بازرسان یافت در میان دیگر موارد نقض ده ها پرواز در سراسر آشپزخانه و ناهارخوری.

در ماه اوت 2019 در پرکینز زنجیره ای برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت و بسته 10 از رستوران ها از جمله محل آن در Summerlin مربع در سرزمین اصلی فورت مایرز ساحل. در اکتبر 2019 صاحبان ازدحام خانه های زنجیره ای نهایی یک $51.5 میلیون خرید پرکینز.

پرکینز دارای 31 مکان های باقی مانده در فلوریدا, با توجه به وب سایت خود را از جمله فروشگاه در جنوب فورت مایرز, Cape Coral, Estero, لهیق اکرس شمالی فورت مایرز و دو در ناپل. بازدید perkinsrestaurants.com برای اطلاعات بیشتر.

بیشتر رستوران تعطیلی

آگاو بسته شده است در شمال ناپل. مکزیک الهام گرفته از کوره شناخته شده برای آن انتخاب گسترده ای از tequilas و جدول سمت guacamole شده است ثابت در 2380 Vanderbilt جاده ساحلی از آنجا که اولین آن در سپتامبر 2011. این ساختمان قبلا قرار دارد یک Uno شیکاگو کوره. آگاو به طور موقت بسته شد که دولت دستور داد اتاق ناهارخوری به شاتر مارس 20. آن را بازگشایی مارس 25 ارائه takeout. این معلوم نیست که این رستوران به طور دائم بسته شده است. آگاو خواهر, رستوران, آنجلینا Ristorante در بونیتا اسپرینگز باز می ماند در 25% ظرفیت و ارائه شده است takeout.

بیشتر: آگاو رستوران به طور دائم بسته در ناپل آینده ساختمان نامشخص

شیرین گوجه فرنگیاز بوفه های زنجیره ای شناخته شده برای آن بی پایان سوپ و سالاد بار است که به طور دائم بسته شدن آن 97 رستوران در سراسر کشور از جمله مکان در جنوب فورت مایرز و ناپل. شیرین گوجه فرنگی در جنوب فورت مایرز باز در سال 1997 با توجه به مقالات از اخبار مطبوعات archives. شمال ناپل محل باز در بهار 2010. تاسیس به عنوان باغ تازه در سن دیگو در سال 1976 شرکت بزرگ در سراسر جنوب کالیفرنیا در سال 1980 و سپس گسترش به فلوریدا در سال 1990 با یک رستوران در پالم هاربر. شیرین گوجه فرنگی, تا به حال 23 مکان در فلوریدا قبل از بسته شدن آن است.

بیشتر: شیرین گوجه فرنگی زنجیره بسته 97 رستوران از جمله فورت مایرز, ناپل

کمی نیش

ماهواره دلفین رم رسومات در کیپ کرال برنده طلا برای آن شش سال بطری در باند رم در “هیبرید هنوز رم” رده در سال 2020 آمریکا تقطیر موسسه قضاوت از هنر و صنعت ارواح. این رویداد برجسته نزدیک به 900 مدخل است. بازدید distilling.com برای اطلاعات بیشتر. ماهواره دلفین taproom باز است برای بایگانی اطلاعات در 131 SW مقام سوم. تماس 239-242-5244 و یا کلیک کنید wickeddolphinrum.com برای اطلاعات بیشتر.

مشتاق تیم (پیشرفت از طریق فردی عزم) در دبیرستان در فورت مایرز تیمی با چوپان کوکی ها و LadyCakes نانوایی کیپ مرجان برای اهدای شیرینی به کارکنان در لی بیمارستان یادبود مارس 21. “ما ‘درمان’ خط مقدم این کارگران به 40 کیک و 40 کوکی ها از این دو اختصاص داده شده کسب و کارهای محلی برای بیان قدردانی خود را از شجاعت و فداکاری در طول این زمان” دانبار بالا, معلم, کارل Falk گفت: در انتشار اخبار. “ما خواهد شد عبارتند از:” با تشکر از شما توجه داشته باشید به هر یک از 40 تیم-اعضای کار در لی یادبود.” برای اطلاعات بیشتر در دانبار را مشتاق سفر برنامه dhs.leeschools.net.

بیشتر: خبر خوب: miami gardens, رستوران شیفت از تخم مرغ برای N95 ماسک

Dunkin را محلی franchisees در فورت مایرز و ناپل مناطق در حال استخدام بیش از 50 موقعیت خود را در 43 رستوران در سراسر جنوب غربی فلوریدا. تمام وقت و پاره وقت شغل در دسترس هستند. داوطلبان می توانند درخواست در surfsidecoffeejobs.com. آنها همچنین می توانید متن SSCJOBS به 85000 برای یک نرم افزار تلفن همراه و یا ایمیل رزومه به careers@surfsidecoffee.net. برای اطلاعات بیشتر در فرصت های شغلی با Dunkin’ بازدید dunkindonuts.com/careers.

جداجدا سفارش داده شده است که خلاصه ای از اخبار و یادداشت ها از جنوب غربی فلوریدا رستوران ، ارسال اطلاعات به atometich@news-press.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de