محققان شناسایی عجیب و غریب تکرار صدا از خارج از کهکشان ما

محققان شناسایی عجیب و غریب تکرار ریتم سریع Radio Bursts (FRBs) نشأت گرفته از یک منبع ناشناخته در خارج از کهکشان ما 500 میلیون سال نوری دور است.

سریع رادیو انفجار و یا FRBs هستند کوتاه شدید و چشمک می زند از امواج رادیویی است که تصور می شود این محصول از راه دور بسیار متراکم اشیاء هر چند دقیقا چه کسانی که اشیاء ممکن است یک رمز و راز دیرینه در فیزیک نجومی.

FRBs به طور معمول گذشته چند میلی ثانیه که در طی آن زمان آنها می تواند تحت الشعاع قرار دادن کل کهکشان ها. پس از اولین FRB مشاهده شد در سال 2007 ستاره شناسان فهرست بیش از 100 سریع رادیو انفجار از راه دور منابع پراکنده در سراسر جهان خارج از کهکشان ما.

ما را دنبال کنید Facebook برای بیشتر چنین به روز رسانی!

در حال حاضر ستاره شناسان شروع به پیدا کردن انفجار تکرار در یک الگوی جایی که آنها به نظر می رسد به سوئیچ روشن و خاموش در یک الگوی قابل پیش بینی. آخرین کشف در مجله Nature منتشر شده می فرستد کردن تصادفی از انفجار امواج رادیویی بیش از چهار روز پنجره و سپس آرام به مدت 12 روز قبل از شروع دوباره.

محققان به تماشای این انفجار بیش از 500 روز اشاره کرد که از 16 روز الگوی رخ داده است به طور مداوم بیش از آن که زمان ساخت آن قطعی ترین الگوی هنوز دیده می شود.

“این FRB ما گزارش در حال حاضر مانند ساعت” گفت: مطالعه محقق Kiyoshi Masui از موسسه تکنولوژی ماساچوست (MIT) در ایالات متحده است.

Strange sound detected in our galaxy
صدای عجیب و غریب شناسایی شده از منابع ناشناخته در کهکشان ما. Pixabay

“این قطعی ترین الگوی ما دیده ایم از یکی از این منابع است. و این یک نشانه است که ما می توانید استفاده کنید برای شروع به شکار کردن فیزیک از چه چیزی باعث این چشمک می زند روشن است که هیچ کس واقعا می فهمد” Masui اضافه شده است.

آخرین FRBs برداشت شد توسط سنج که برای اولین بار به انتخاب کنید تا سیگنال های دوره ای جدید FRB منبع. در سال 2017, سنج ساخته شد در قلمرو رادیویی رصدخانه اختر فیزیک در بریتیش کلمبیا که در آن به سرعت شروع به تشخیص سریع radio bursts از کهکشان در سراسر جهان میلیاردها سال نوری در خارج از کهکشان ما.

سنج متشکل از چهار آنتن در هر مورد اندازه و شکل یک اسنوبورد نیم لوله و طراحی شده است با اجزاء بدون حرکت است. به جای مقاوم برای تمرکز بر روی نقاط مختلف آسمان سنج خیره fixedly در کل آسمان با استفاده از پردازش سیگنال دیجیتال با دقت اشاره کردن منطقه از فضا که در آن ورودی امواج رادیویی هستند نشات گرفته.

از سپتامبر سال 2018 به فوریه سال 2020 سنج برداشت 38 سریع رادیو انفجار از یک منبع FRB 180916. J0158+65 که ستاره شناسان به ترسیم یک ستاره تان شدیدا منطقه در حومه یک کهکشان مارپیچی, 500 میلیون سال نوری از زمین است.

The latest FRBs were picked up by CHIME, which was the first to pick up signals of the new periodic FRB source.
آخرین FRBs برداشت شد توسط سنج که برای اولین بار به انتخاب کنید تا سیگنال های دوره ای جدید FRB منبع. Pixabay

منبع فعال ترین FRB منبع سنج که هنوز تشخیص داده شده و تا همین اواخر آن را نزدیک ترین FRB منبع به زمین است. به عنوان محققان رسم هر یک از 38 انفجار بیش از یک الگوی شروع به ظهور: یک یا دو انفجار رخ می دهد بیش از چهار روز و پس از یک دوره 12 روزه بدون هیچ گونه انفجار و پس از آن الگوی تکرار خواهد.

این 16 روز چرخه رخ داده است دوباره و دوباره بیش از 500 روز است که آنها مشاهده منبع.

همچنین به عنوان خوانده شده ملی خواندن بعد: هند یکی از نویسندگان باید به عنوان خوانده شده

“این دوره از انفجار چیزی است که ما هرگز قبل از دیده می شود و آن را یک پدیده جدید در فیزیک نجومی,” Masui گفت.

محققان اشاره کردند که این انفجار نیز می تواند در نتیجه یک سیستم دوتایی مانند یک ستاره نوترونی در حال چرخش در اطراف دیگر ستاره نوترونی و یا سیاه چاله است. این الگو می تواند در نتیجه از مدار و تعامل بین دو جسم که توضیح خود را به طور منظم الگوی آنها به این نتیجه رسیدند. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de