غوطه دادن شهر ممکن است حاکم NBA قهرمانان آینده.

با توجه به ورزشی, تورنتو رپتورز در حال آمدن به سواحل خلیج فلوریدا دانشگاه Alico عرصه را برای بخشی از اردوگاه خود را. ورزشی به دست آمده از یک یادداشت با طرح NBA راه اندازی مجدد در اورلاندو و ورزشی را بلیک مورفی توییتی که رپتورز را صرف بخشی از “حباب” در FGCU.

بیشتر: FGCU مربیان مایکل پرواز کارل Smesko کمک به بازیکنان در مبارزه با بی عدالتی نژادی

بیشتر: چه تاثیر NJIT ترک ASUN?

این یادداشت می خواند برای فاز 1 است که در ژوئن 12-22:

“بازیکنان که در حال حاضر در خارج از ایالات متحده باید بازگشت به تیم خود را در بازار با 15 ژوئن و همه بازیکنان دیگر باید بازگشت به تیم خود را به بازار در ماه ژوئن 22 اجباری برای تست ابتدا در ژوئن 23. تنها استثنا این است که تورنتو رپتورز که به دلیل قرنطینه و سفر مسائل در کشور کانادا سفر خواهد کرد به طور مستقیم به ناپل, Fla., و با استفاده از Alico عرصه در سواحل خلیج فلوریدا دانشگاه خود را به عنوان تسهیلات عمل.”

FGCU واقع در فورت مایرز.

“ما لازم نیست که هر چیزی برای تأیید” FGCU مدیر ورزشی کن Kavanagh گفت: در یک متن.

ورزشی را رپتورز خبرنگار بلیک مورفی, نوشته شده در توییتر که این تیم می تواند در FGCU از خرداد ساعت 23: 30, منزوی, تحت COVID-19 تست و داشتن داوطلبانه فردی و تصویری تمرینات.

تیم NBA بازی کرده اند پیش فصل بازی در این نزدیکی هست هرتز عرصه, اما کسانی که سال پیش. که عرصه نیز بود و به یک جفت جزئی-لیگ basketbteams.

رپتورز مربی نیک پرستار و همسرش, روبرتا سابق ستاره والیبال, بازیکن در FGCU یک خانه در فورت مایرز. روبرتا سانتوس بازی دو سال برای عقاب و برای اولین بار تمام تیم-ASUN به عنوان یک کاربر و ارشد گذارنده است.

FGCU بسکتبال مردان دانشیار سر مربی دانی مارش را تایلر که یک دستیار تصویری هماهنگ و بازیکن مربی تیم توسعه برای رپتورز.

NBA فصل متوقف شد در اوایل ماه مارس با توجه به کروناویروس پس از جاز رو به جلو رودی Gobert و دیگران تست مثبت است.

رپتورز برنده 2019 عنوان رهبری Kawhi Leonard که در سمت چپ به عنوان یک عامل رایگان به ثبت نام با کلیپرز برای فصل جاری است.

با وجود از دست دادن لئونارد تورنتو بود 46-18 و در جایگاه دوم پشت میلواکی در جدول رده بندی کنفرانس شرق که فصل متوقف شد.

گرگ Hardwig یک خبرنگار ورزشی برای ناپل اخبار روزانه و اخبار مطبوعات. او را دنبال کنید Instagram, Facebook و Twitter: @NDN_Ghardwig ایمیل او را در ghardwig@naplesnews.com. پشتیبانی محلی نگاری با این پیشنهاد اشتراک ویژه در https://cm.naplesnews.com/specialoffer/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im