میزان بهبودی افزایش می یابد و مورد مرگ و میر پایین می رود در هند

چینی ها اقدامات دور از نفوذ ناپذیر است. Pixabayیکs به افزایش تنش بین هند و چین در امتداد مرز در لاداخ Shekhar

توسط ABDOOSNEWS در 13 خرداد 1399
flag-china
چینی ها اقدامات دور از نفوذ ناپذیر است. Pixabay

یکs به افزایش تنش بین هند و چین در امتداد مرز در لاداخ Shekhar گوپتا در مقاله خود را برای چاپ فراخوانی آمریکا, سیاسی, طنز, P. J. o'rourke.

صحبت کردن در مورد آثار او Shekhar اشاره می کند که در 'تاریخچه مختصری از مرد', P. J. o'rourke می نویسد: یک جمله کوچک "در چین وجود دارد،". این جمله مربوط است به امروز با ما.

Shekhar گوپتا معتقد است که حکم انتقال ما حس استعفای مورد "مرموز" ، این فکر اتفاق می افتد آشنا اندیشه در غرب است.

"اما ما نمی توانیم به زندگی در غرب است. ما در زندگی بعدی به چین به عنوان اولین تمدن بزرگ شد.", می نویسد: Shekhar Gupta

بیایید نگاهی به تاریخچه هند تعاملات با چین پس از استقلال. چه مرموز در مورد آن ؟ صحبت کردن در مورد حمله نظامی در سراسر دو جبهه در سال 1962 آن را ممکن است تعجب به رهبران ما در آن زمان, اما این فقط به این دلیل آنها زیاد است ،

flag India
چینی اقدامات در احترام به هند قابل پیش بینی هستند در حال حاضر. Pixabay

از اولتیماتوم به هند به "بازگشت به سرقت رفته خود را گاومیش و گوسفند" در سال 1965 به ظاهر خود را همراه Ladakh frontier در این سال چین اتفاق می افتد به طور کامل قابل پیش بینی و دور از نفوذ ناپذیر است. به خصوص نگه داشتن در ذهن چینی اقدامات در احترام به هند است.

فشار در Nathu لا (هند) در سال 1967 بود که احتمالا برای چک کردن حل و فصل از هند است. که آنها را دیدم در ضعیف ترین آن — داشتن مبارزه دو جنگ اخیر (سال 1962 و 1965) و قحطی و کشتی-به-دهان وجود بی ثباتی سیاسی و کاهش ایندیرا گاندی. . هند پاسخ درس شد آنها به سرعت یاد گرفتیم. چه چینی را پس از آن ؟ آنها را نگه داشته و صلح برای 53 سال است. شما تماس بگیرید که پاسخ شواهد چینی inscrutability? آنها جستوجو کرد ما رو بی ادب فشار به عقب و تصمیم به صبر کنید و هم بزنید گلدان به روش های مختلف در زمان های مختلف می گوید: Shekhar گوپتا در artcile برای چاپ.

چینی ها نگهداری می شود نگه دارید از آنچه آنها می خواستند در سال 1962. با توجه به Shekhar حقیقت این است که آنها تا به حال آن را در اختیار خود را تقریبا به طور کامل محرومیت کوچک و تاکتیکی مهم slivers در Ladakh. آنها ادعا مالکیت خود را و اجازه دهید خود را بزرگتر ادعا آروناچال پرادش به طور کامل در کنترل هند بروید نظامی بلامنازع.

چینی ها هرگز ادعا می کنند در آن. در 1986-87 آنها دوباره بررسی می شود ما را در Wangdung-Sumdorong چو (آروناچال) زمانی که آنها را دیدم راجیو گاندی را در هند دفاع بودجه به 4 درصد به علاوه از تولید ناخالص داخلی. و یک بار دیگر پاسخ شرکت بود و مورد حمایت است. درس ما یاد گرفتیم با توجه به Shekhar گوپتا است که چینی ها باز نمی شود و آتش به طور تصادفی به خاطر آن, و یا زمانی که آنها کاملا مطمئن شوید که از یک پیروزی آسان به طوری که آنها می تواند دیده می شود مانند "آموزش تازه بدوران درس' به عنوان آنها در سال 1962. قابل پیش بینی است.

هر عمل و واکنش چین متناسب با الگوی ارائه یک پیام اضافه کردن اهرم و بازگشت با توجه به Shekhar Gupta.

هند و چین و پاکستان مشترک این غیر معمول 'مثلث' که در آن چین با استفاده از پاکستان به حفظ و هند مشغول گفت سابق نخست وزیر هند مانموهان سینگ در طول تصدی خود.

ایده او این بود برای شکستن این مثلث' به دنبال صلح با پاکستان است. او فکر کرد که یک کشور بزرگ و قدرتمند به عنوان چین را ببینید در کمتر از یک انگیزه برای صلح با هند از پاکستان است.

The_Prime_Minister_ China
سابق نخست وزیر هند مانموهان سینگ ایده بود برای شکستن این مثلث' به دنبال صلح با پاکستان است. Wikimedia Commons

همچنین بخوانید: Odisha دولت برای برگزاری رته Yatra بدون جانبازان در این سال

Shekhar گوپتا معتقد است که امروز که گزینه نه چندان در دسترس به عنوان خصومت با پاکستان است که مرکزی به مودی-BJP سیاست است. آنها می خواهم به جای صلح با چین از پاکستان است. به همین دلیل است که اسراف استقبال و جلسات مکرر با رهبران چینی. هدف, هنوز, فرار است که مثلث.

مثال دیگری از Vajpayee توضیح چینی مذاکره ، "Dekhiye aap aur hum baithe hain aur vaarta kar راه hain (نگاه کنید من و شما در حال نشستن و مذاکره)," او گفت:. اگر دو نفر نیاز به چیزی و اولین کسی که می پرسد برای اجازه رفتن از چیزی دیگر را بگویم. پس اولین فرد دوباره می پرسد برای چیزی کمی کمتر و سپس دوباره به شخص دیگر ممکن است می گویند هیچ. اما در نهایت نفر دوم خواهد خرد شدن و اجازه دهید به برخی از. چینی ها هرگز انجام این کار است.

هر دو این رهبران تاکید کرد که چینی ها در حال سازگار و قابل پیش بینی است. و است که چرا ما نباید shoched یا تعجب آنچه که آنها پرده برداری کرده اند در سراسر Ladakh. ما باید پیش بینی آن را در 5 مرداد سال گذشته هنگامی که ما ساخته شده تغییرات بزرگ در جامو و کشمیر. این چینی حرکت مثل همه دیگران در 60 سال بود به طور کامل قابل پیش بینی است. حتی زمان می گوید: Shekhar گوپتا در مقاله خود را برای چاپ.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب