Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS): ارائه خدمات به مردم در میان COVID-19 همه گیر

Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS)
این Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) است ارائه خدمات به مردم نیاز به در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

توسط Kanan Parmar

این Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) بار دیگر اثبات شده است که آن را با این نسخهها کار برای رفاه تمام مردم با ارائه خدمات در میان coronavirus همه گیر و مستند.

آر اس اس کمک کرده است تا از مردم در نیاز در طول COVID-19 مستند. RSS کارگران توزیع 28,62,312 غذا جعبهارائه جیره غذایی که شامل آرد, برنج, نمک, روغن پخت و پز, سیب زمینی, شکر و چای برگ به 1,22,468 مردم است.

لطفا دنبال NewsGram در Facebook به روز رسانی در آخرین اخبار

در دهلی نو در این سازمان راه اندازی جامعه آشپزخانه در 179 ، به طور کلی در هند 907 جامعه آشپزخانه راه اندازی شد. 8908 swayamsevaks (self-کارگران) به حال آماده مواد غذایی بسته از خانه های خود.

Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS)
Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) یک هندو-ایمان بر اساس سازمان که معتقد است هندو, فرهنگ زندگی-نفس از هندوستان. فلیکر

این Rashtriya Swayamsevak Sangh نیز گرفته شده تا ابتکار از توزیع محصولات بهداشتی به مردم است. RSS اهدا صابون به 120338 مردم است. ماسک صورت توزیع شد در میان 96000 مردم و دستکش دست در میان 40527 مردم است. 11666 مردم ارائه شد با دست عفونی.

این swayamsevaks شده اند و ارائه خدمات به حدود 49000 شمال شرق خانواده 406 افراد مسن و 1917 PG دانش آموزان است. آنها نیز ارائه شده شیر برای 1336 کودکان است.

ارائه خدمات خود را به انسان نیست تنها چیزی که انجام شده توسط آر اس اس. این سازمان همچنین راه اندازی 508 برای مراقبت از حیوانات است.

با توجه به گزارش منتشر شده در Republic جهان sewaks ارائه امداد رسانی به بیش از 1.51 لاخ خانواده در راجستان. داوطلبان کار کرده اند به منظور بالا بردن آگاهی و برطرف کردن اسطوره ها در مورد coronavirus توزیع مواد غذایی بسته و آب آشامیدنی انجام sanitisation درایوهای توزیع ماسک و کنترل ترافیک RSS راجستان Sanghchalak دکتر رامش Agarwal در بیانیه ای گفت در اینجا.

بدیهی است که آر اس اس Sewa Bharti swayamsevaks در حال ارائه خدمات بدون در نظر گرفتن مردم و جنسیت و طبقه و دین و یا کلاس.

این swayamsevaks را توزیع مواد غذایی در میان 68 نما مردم و 986 کارگران جنسی.

حتی یک زن مسلمان بیگم خالده از جامو و کشمیر اهدا تومان.5 لاخ از پس انداز به RSS Sewa Bharti است که به معنای برای او حج.

Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS)
Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) آن است که یک جناح راست هندو ملی شبه نظامی داوطلب سازمان است. فلیکر

RSS Sewa Bharti نیز راه اندازی منحصر به فرد COVID-19 کمک. در اینجا یک لیست از کمک به:

  • Sewa Bharti خط تلفن – 50666
  • دانشجويان خط تلفن – 550
  • برای مردم شمال شرق خط تلفن – 2366
  • غیر فعال و یا افراد معلول را خط تلفن – 171
  • دیجیتال خط تلفن-UTKARSH نرم افزار موبایل (4 کمک ذکر شده در این برنامه)

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت به روز رسانی در آخرین اخبار

در اطراف 2,04,190 swayamsevaks ثابت کرده اند که انسانیت هنوز زنده است. آنها کمک در مورد 25,61,391 سرخپوستان از 25,924 ، آنها باید تضمین حمایت کامل خود را از دولت و دولت مرکزی است.

همچنین به عنوان خوانده شده – SEWA سازمان بین المللی: دیدار قهرمانان کمک به مبارزه با COVID-19 بحران

در مورد Rashtriya Swayamsevak Sangh

Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) یک هندو-ایمان بر اساس سازمان که معتقد است هندو, فرهنگ زندگی-نفس از هندوستان. آن است که یک جناح راست هندو ملی شبه نظامی داوطلب سازمان است. این سازمان تاسیس شد Keshav Baliram Hedgewar و از ناگپور. این Sangh را در حوزه نفوذ منتشر شده است دور و گسترده نه تنها در داخل بهارات بلکه در خارج از کشور مانند درخشندگی بسیاری از splendored الماس. ماموریت Rashtriya Swayamsevak Sangh به عنوان تجدید حیات از ارزش سیستم بر اساس ارزیابی میکنید و صلح و رفاه برای همه است.

به دانستن بیشتر در مورد این سازمان بازدید http://rss.org/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de