رتبه بندی Houston Texans’ 2020 سفرهای جاده ای (اگر آنها رخ می دهد)

هر سال پس از NFL schedule اعلام شده است, من می توانم در یک پست رتبه بندی تگزاسی’ هشت, راه سفر, در این برنامه که برای فصل خاص. این یک بازی سرگرم کننده بسیار فرایند ذهنی است که ریشه در من 30 سال بزرگسالی سفر کشور در کسب و کار برای حدود نیمی از آن قبل از وارد شدن به رادیو در سال 2007. حتی پس از سال 2007 من تا به حال شانس به واقع رفتن به چند تا از این استادیوم ها در سراسر لیگ.

بنابراین من مقدمه همه چیز در این فصل است که در یک راه عجیب و غریب تمام هشت جاده بازی ها در نوع بسته برای اولین بار به این دلیل که صرف توانایی در یک هواپیما و رفتن در هر نقطه برای نشستن در می ایستد در یک NFL (یا MLB یا NBA یا کالج فوتبال) بازی خواهد بود بسیار استقبال می شود. که گفت: اجازه دهید روند با این سال رتبه بندی با خوش کج است که این بازی خواهد شد شرکت کنند.

بنابراین در جهت معکوس در اینجا ما بروید….

8. هفته 9: یکشنبه 11/8 در جکسون ویل ظهر
7. هفته 15: شنبه 12/19 یا یکشنبه 12/20 در Indianapolis, TBD
6. هفته 6: پنج شنبه 10/18 در تنسی ظهر
این است آنچه که من را با سه AFC جنوبی بازی من آنها را رتبه بندی ششم, هفتم و هشتم در برخی از سفارش, بسته به آب و هوا و خرما. این نه به معنای بی احترامی به جکسون, Nashville یا ایندیاناپولیس. این درست است که کسانی که در حال سفر از یک تگزاسی فن را می توانید به معنای واقعی کلمه در هر فصل. که گفت:, جکسون است که در گذشته جایی در میان هشت سفرهای جاده ای برای این فصل به دلیل بازی در ماه نوامبر (و نه مطلوب بازگشت زمان) و Jags خورد. ایندیاناپولیس هفتم پیش از Jags (با وجود احتمال قطب شمال temps) در قدرت خود را بسیار دستکمگرفتهشده مرکز شهر شب زنده داری و احتمال این بازی به معنی چیزی. تنسی برنده بخش جاده بازی ها بر اساس احتمال زیاد crips سقوط متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس آب و هوا و قاتل شبانه و مواد غذایی است.

5. هفته 12: Thursday11/26 در دیترویت, 11:30 (روز شکرگزاری)
از دیگر پنج جاده های دیترویت روشن است جایگاه پنجم را در هر زمان در تقویم بنابراین این آسان سلتنج. خوشبختانه این مورد چون من نمی تواند تصمیم بگیرد اگر بازی در شکرگزاری باعث می شود آن را لذت بخش تر و یا کمتر لذت بخش برای حضور در. بیایید حرکت در امتداد.

4. هفته 10: شنبه 11/15 در کلیولند ظهر
این می تواند یک دستکمگرفتهشده سفر اگر براونز است که همه فکر می کردند که نشان می دهد در سال 2019 در واقع نشان می دهد تا در این فصل است. کاملا صادقانه اگر براونز و تگزاسی آنچه بسیاری فکر می کنند که این می تواند یک بازی بسیار مهم است در تصمیم گیری که می شود آن, آخر, اضافه کردن-در کارت های وحشی نقطه در AFC. در حالی که شما در کلیولند آمار Rock N Roll Hall of Fame در روز شنبه و یا مست در میله های زندان در آپارتمان را در حالی که تماشای فوتبال کالج (امیدوارم) در تمام طول روز. (جهنم بسته به MLB, تقویم, شاید شما در حال تماشای سریال های روز دنیا بیش از حد.)

3. هفته 14: یکشنبه 12/13 در شیکاگو ظهر
من می دانم آنچه شما می گویید — “واقعا شان شیکاگو در ماه دسامبر سوم بهترین بازی در دفتر ثبت دعاوی حقوقی?” که یک سوال منصفانه باید اعتراف کنم اما stay with me. هر سفر به شیکاگو باید شامل غذاهای به عنوان عامل عمده در سفر است. من زندگی در خارج از شیکاگو به مدت سه سال و با من از آن متنفر بودم. اما dammit من دوست داشتم (و هنوز هم دوست دارم) غذا خوردن در آن شهرستان. گیبسون استیکهاوس Carmine را برای یک بهشت در هفت برای مواد غذایی کاخون (بله, آن را واقعا خوب به من اعتماد) برخی از Portillo را برای هات داگ و گوشت گاو جوردانو برای پیتزا. راستش شما فقط می توانید به تماشای بازی در شیکاگو نوار و حریصانه به سبک قدیمی در تمام طول روز و سفر کامل است.

2. هفته 1: سه شنبه 9/10 در کانزاس سیتی, 7:20 بعد از ظهر
خبر بد این است که یک فرصت خوب وجود دارد تگزاسی دریافت steamrolled و شما گیر با یک دسته از سران طرفداران در وسط یک سه ساعت کانزاس, شهرستان خود pleasuring. وجود دارد که “Rocky Balboa” سبک فرصتی که تگزاسی بیمار از شنیدن چگونه بزرگ این ستاد هستند و در آنها افزایش یابد و کشش این ناراحت است. در هر صورت این ورزشگاه تجربه باید در هر فن “فهرست سطل.” همچنین شما می توانید برخی از واقعا scintillating استدلال با کانزاس سیتی-سرپرستان که در مورد کباب کردن بهتر است (من در ساخت یک رتبه بندی حرکت که من این نوع).

1. هفته 3: یکشنبه 9/27 در پیتسبورگ ظهر
خون آبی, تیم, وات, برادر, sibling rivalry, ترد, سقوط, آب و هوا Primanti برادران ساندویچ آهن شهر آبجو. من ثبت نام!

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im