فصل بارانی به معنی صاحب خانه باید انجام بخشی خود را برای حفاظت از کیفیت آب

در طول فصلی توفان در فلوریدا باران حملات سطوح مانند پشت بام ها و پیاده رو وآمد و در عرض چند دقیقه آب را به صورت حوضچه و همراه می آید رواناب فاضالب های سطحی. در هسته خود فاضالب های سطحی است که به سادگی بیش از حد بارش می کند که نفوذ به زمین و یا بلافاصله تبخیر به اتمسفر.

بیشتر: Lee County ابتدا برای $18M برای رفع ایرما-مرتبط با سیل

بیشتر: آب با کیفیت و کمیت بالا مسائل رفتن به 2020

رواناب فاضالب های سطحی با استفاده از این مسیر کمترین مقاومت برای رسیدن به مقصد خود را. این یک مجموعه ای از بارش باران از اطراف سطوح سخت چمن و گیاه تخت است که جریان بالاتر از زمین به نزدیکی بدن از آب است. رواناب فاضالب های سطحی است و نه فقط آب است. آن حمل و نقل مواد مغذی از آب باران و رسوب و مواد دیگر موجود در چشم انداز شهری.

به عنوان رواناب حرکت در سراسر اشباع سطوح آن حمل و نقل محلول مواد مغذی گیاهی, ممکن, آفت کش ها, ضایعات پت رسوب و دیگر باقی مانده در این منطقه است. فکر می کنم از رواناب فاضالب های سطحی به عنوان مخلوطی از مواد معدنی و آلی, سوپ متشکل از “مواد” مانند ذرات محلول و گاهی مضر و بیماری زا است که حرکت خواهد کرد به سروصدا برکه یا بزرگتر بدن از آب است. هنگامی که غلظت سطوح درون این مخلوط بیش از توانایی های سیستم — مانند برکه ها و تالاب ها — برای استفاده از جذب و یا شکستن آلاینده های ما باید مراحل رسیدگی به این موضوع است.

سروصدا سطح درمان بطور قابل توجهی متفاوت است. در برخی از مناطق از فلوریدا رواناب فاضالب های سطحی جریان به طور مستقیم به بدن بزرگ از آب بدون درمان بلافاصله موثر بر کیفیت آب. درمان نشده سروصدا می تواند تاثیر منفی اکوسیستم های طبیعی برای نسل های آینده است.

خوشبختانه گیاهی چمن و چشم انداز پشتیبانی از یک سیستم است که نه تنها کمک می کند تا فیلتر آلاینده ها و حذف رسوب آن را نیز فراهم می کند یک نفوذ منطقه به شارژ آبخوان و تامین آب آشامیدنی.

به عنوان یک صاحب خانه شما می تواند به کاهش استرس بر سیستم های طبیعی و حفاظت از کیفیت آب با پرداختن به رواناب فاضالب های سطحی از اموال خود را. به سادگی شروع به خود را با سقف و جلوی خانه. آن است که معمولا بزرگترین متصل سطح سخت و رواناب ژنراتور در اموال خود را. تغییر مسیر خود را downspouts به یک بشکه باران یک منطقه باز در چمن و یا رویشی سرزمین گود و مرطوب.

دوم مدیریت چشم انداز خود را به عنوان یک فاضالب فیلتر جذب آلاینده ها و محدود کردن جنبش از آوار با استفاده از باران باغ و زیستی swales طرح است. در ذهن داشته باشیم, سالم و پر جنب و جوش چشم انداز بسیار عالی با رویکرد به حفاظت از کیفیت آب. مالکان اغلب افزایش قابل ملاحظه ارزش زیبایی شناختی با استفاده از درختچه و گونه گياه پوششی و turfgrasses در مناطق استراتژیک برای بهبود سروصدا درمان است.

در نظر فلوریدا-دوستانه محوطه سازی™ اصول مورد استفاده از کودهای شیمیایی و آفت کش ها و آبیاری اتخاذ راست-کارخانه راست جای مفهوم طراحی و حفظ چشم انداز مالچ در گیاه تخت. پس از درو بازیافت بریده های چمن با جارو یا باد بریده را بر روی چمن های بریده حاوی مواد مغذی مفید برای turfgrass.

همچنین از بین بردن خاک و حیاط باقی مانده ساخت تا از جلوی خانه و جاده ناودان برای جلوگیری از گرفتگی و جاری شدن سیل از مهم سروصدا غیرضروری در محله شما.

به اشتراک گذاری دانش خود را در مورد این ساده فصل بارانی انداز, شیوه های مدیریت با دیگران است. آدرس خطرات و اثرات مرتبط با رواناب فاضالب های سطحی در محله خود و جامعه به عنوان یک تیم.

کار با همسایگان خود به ترویج و پاداش حذف ضایعات پت مسئول استفاده از کود و آفت کش ها و برنامه های کاربردی با خواندن برچسب و اطاعت احکام محلی قبل از استفاده از. حفاظت از فلوریدا کیفیت آب ضروری است برای ما اقتصادی, اجتماعی و زیست محیطی راه زندگی است.

(همین Rainey است و آب منطقه ای عامل برای UF/IFAS فرمت جنوب غربی منطقه. تماس با او را در [email protected])

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im