قرار دادن T در زمینه: هیچ چیز را نگه می دارد الکسیس نیکول ویتنی پایین

ماه ژوئن سالگرد شورشهای استون وال اغلب به عنوان نقطه اوج در جنبش مدرن حقوق همجنسگرایان و کسب درآمد به رسمیت شناختن آن به عنوان غرور ماه. هوستون مطبوعات ملاقات با اعضای جامعه+ جامعه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تجارب خود را به عنوان بخشی از این گروه است. اینها داستان های خود را.

شما فقط نمی تواند نگه داشتن یک زن خوب پایین. مرور جهان نابينا انتقال جنس و درآمد نقطه بالا در یکی از هوستون پیشرو LGBTQ بشردوستانه گروه رو به اگزوز; اما برای الکسیس نیکول ویتنی آن را فقط یک روز دیگر.

در حال رشد در سن آنتونیو ویتنی می دانستم که او می خواست می شود یک زن از او کم بود.

“من یک بازی با باربی و بازی با دختر عموزاده. من می دانستم که من در اشتباه بدن,” او گفت:.

به عنوان یک معلم مدرسه ابتدایی بالا ویتنی طبیعی بود متولد شد. او در تشویق تیم یک افسر کلاس و افتخار ملی جامعه معاون رئیس جمهور. او هرگز خودداری از توجه عمومی حتی اگر او نمی متناسب با قالب.

“من می خواستم به افتخار من چه کسی هستم و نه خجالت. من یک زنانه اما من خیلی قلدری. من محبوب بود در واقع. همه می دانستند که من بود,” او گفت:. “البته من تا به حال چند نفر که طعنه زدن به من چرا که من گی هستم اما آن را هرگز به اندازه کافی جدی است که این را من به افسردگی است.”

دبیرستان نیز یک بار در زندگی خود را هنگامی که او معرفی شد به چیزی جدید است که خواهد ماندن با او برای این روز است.

“در دبیرستان من ارشد سال اولین بار بود که من رفتم به یک گی بار. من شروع به پانسمان تا در بکشید و از آن لذت می برد. من احساس راحت در پوست خود,” او گفت:. “من شروع به دیدن هنرمندان و نوازندگان و من هر چند” من می تواند انجام این کار است.’ که چگونه از آن همه آغاز شده است.”

از وجود این علاقه تنها رشد قوی تر. او در رقابت کشیدن مدار درآمد مجلل تاج و ساخت شهرت خود را به عنوان یک جلا دهيم.

پس از اتمام دبیرستان او دور whisked به جهان هیجان انگیز از شب زنده داری. اما همانطور که اغلب اتفاق می افتد در زندگی خود را فطرت خواهد بود تست شده است.

“من مبتلا به مننژیت نخاعی و به عنوان یک نتیجه, من رفت و نابینا در نوامبر سال 1998 است. من در کما به مدت دو هفته. قلب من متوقف شد و دو بار. اگر قلب من متوقف شد یک سوم زمان رفتن آنها به من اجازه رفتن. من قرار بود فلج از گردن به پایین. پزشکان فکر من خواهد بود صندلی چرخدار محدود برای بقیه زندگی من” او به یاد می آورد.

“پزشکان گفت: بسیاری آن را ندارد و بود که من راه رفتن معجزه” ویتنی اظهار نظر. “پس از بیرون آمدن از بیمارستان تصمیم گرفتم من که قرار بود به مبارزه در راه برگشت.”

او اعتبار علاقه او را برای اجرای روی صحنه به عنوان یکی از بزرگترین محرکها را باز گشت.

“آنچه که من نگه داشتم انجام شد…که مایل به بازگشت به روی صحنه است. بیدار شدن از خواب نابینا شد وحشتناک ترین چیزی که کسی می تواند از طریق رفتن. من نمی خواهید آن را در بدترین دشمن من. من تا به حال برای دریافت استفاده می شود آن را واقعا سریع است. من یک جنگنده — من که از مادر بزرگ من. من هرگز معتقد دادن و من می خواستم برای به انجام رساندن همه چیز در زندگی,” او گفت:. “آن افسرده برای یک ماه یا دو. اگر من انجام به عقب نشینی در, من نمی دانم اگر من می خواهم که جان سالم به در برد.”

او در نهایت راه خود را به عقب به مرحله. برای انجام هر چند مورد نیاز خود را به relearn چگونه به انجام فعالیت های عادی. داشتن زندگی برای 22 سال با نظر او می دانست که رنگ و او با استفاده از سرنخ های دیگر برای هدایت او را با آرایش و لباس.

“من انجام داده ام من آرایش توسط خودم. زمانی که COVID-19 قرنطینه شروع من یک آموزش آرایش در Facebook Live جایی که من همه چیز را برای خودم” ویتنی گفت. “من باید متفاوت پالت و ظروف. من ابتدا ته ظرف بنابراین من می دانم که اگر آن را سیاه و سفید و یا برهنه. کمی وجود دارد جواب من به طوری که من می دانم چه رنگ هستند. من می دانم که پایین سه تیره قهوه ای است. آن مقدار زیادی از به خاطر سپردن است.”

برای لباس های خود را, او گفت:, “من می دانم که احساس می کنید از پارچه. زمانی که من یک لباس ساخته شده من به کسی اعتماد کنم و من به آنها بگویید که چه من می خواهم. آنها می دانند که سلیقه من و ما از وجود دارد. هنگامی که من همه چیز را انجام داده دوم اتاق خواب در خانه من است و من کشیدن گنجه. من می دانم که این لباس به این دلیل که احساس می کنید از پارچه و سبک لباس. از وجود من احساس پارچه های مختلف. برای مثال من دو لباس قرمز. یک پوشش و یک نیست که چگونه من به آنها بگویید از هم جدا است.”

داشتن استقلال خود را به دست آورد — به عنوان به خوبی به عنوان او شروع جنسیتی انتقال — با اینکه در این مرحله به او یک احساس تازه ای از هدف است. با انجام با وجود نابینایی و مردم شروع به دیدن خود به عنوان الهام بخش است. در عوض او تصمیم گرفت تا او را بخت خوب و کمک به دیگران است. او درگیر شدم در سیستم دادگاه – شبکه ای از گروه های غیر انتفاعی است که کار در سراسر ایالات متحده است . او درگیر شد به شدت در سن آنتونیو فصل قبل از او به شیکاگو نقل مکان کرد در سال 2010 و پس از آن به هوستون در سال 2012.

در ادامه این روح ویتنی در زمان یک نقش فعال در هوستون فصل امپراتوری از حاکمیت سلطنتی و دربار از تک ستاره, Inc. این سازمان وجود دارد به حمایت و پشتیبانی و ترویج جامعه خیریه و برنامه های آموزشی و تلاش; ترویج و شناخت رهبران جامعه و ترویج هماهنگی در میان مردم در جامعه است.

در حال حاضر در آن 35 سال ویتنی انتخاب شد به عنوان سازمان ملکه در ماه ژانویه و او با استفاده از موقعیت خود برای حمایت از رفاه حیوانات و افراد مسن تجاوز ساکنان در میان علل دیگر.

“من همیشه می خواستم به یک ملکه زیرا آنها جمع آوری پول و کمک به جامعه. [در جشنوارههای سال من] به عقب کشیده از کمک به موسسه خیریه, در آن زمان, اما پس از من خواهد من عنوان ملی آن زمان برای شروع به بازگشت دوباره” او گفت:.

زمانی که حمایت نمی بشردوستانه تلاش می تونی در گوشه جیب به عنوان یک میزبان نشان می دهد در روزهای چهارشنبه و همچنین در تعطیلات آخر هفته – با توجه به آنچه که اتفاق می افتد با COVID-19.

“من خوشحالم که به بخشی از تونی به این دلیل که بار صاحب یک فرد که دوست دارد به بازگشت به جامعه” ویتنی گفت: لیست سنت جود و PWA تعطیلات موسسات خیریه به عنوان به طور منظم ذینفع. “من تبدیل به یک فعال برای هوستون جامعه از نظر مالی است.”

پس از غلبه بر خیلی در زندگی ویتنی اتحاد مشاوره برای مردم به خصوص در طول غرور ماه.

“همیشه افتخار است که شما هستند. زندگی کوتاه است. مردم زندگی را برای اعطا. هیچ کس نمی دانست coronavirus خواهد آمد و آن را با قرار دادن جهان در مکث. ما نمی توانیم زندگی خانواده یا شغل ما را برای اعطا. ما در اینجا می تواند یک روز رفته و بعد” او گفت:.

به عنوان یک فکر نهایی او افزود: “خدا را شکر برای آنچه که شما داشته باشد. مردم می پرسند اگر من افسرده چون من نابینا هستم اما زندگی میکنم با خودم من یک سگ من پرداخت صورتحساب خود را و من آن را انجام شده توسط خودم. من یک فرد قوی و من اجازه ندهید که به من.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد غرور هوستون بازدید PrideHouston.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im