پنجاب سانتی متر هدایت سرکوب مشروب قاچاق

خواندن عادات و الگوهای تغییر در میان مستند. Pixabay توسط ADITI ROY به عنوان سومین مرحله از سراسر کشور مستند ت

توسط ABDOOSNEWS در 27 اردیبهشت 1399
Reading
خواندن عادات و الگوهای تغییر در میان مستند. Pixabay

توسط ADITI ROY

به عنوان سومین مرحله از سراسر کشور مستند تساوی به آخرین داده ها نشان می دهد شده است وجود دارد تغییر قابل توجهی در مردم خواندن الگوهای. جدیدترین گوشی های موبایل و تکنولوژی خوانندگان مجاز به مصرف متفاوت است.

وجود دارد افزایش خوانندگان در اطراف افراد مانند خودرو و وام خانه و امنیتی از ویدئو کنفرانس برنامه های کاربردی از راه دور و یادگیری برای دانش آموزان در خانه گیر کرده می گوید: روند گزارش توسط پلت فرم کشف Taboola.

آنچه که در هند خواندن است ؟

وجود دارد افزایش ترافیک در مورد موضوعاتی مانند بیمه و وام های بانکی در چند هفته گذشته در هند به عنوان مردم ایران متهم شده اند تحت تاثیر مداوم Coronavirus وضعیت. دوره اقامت خانه نیز باز فرصت برای خرید آنلاین این شاخص ارائه بینش عمیق تر به برندها به دنبال فرصت هایی را برای رسیدن به محصولات و خدمات مربوط به نشان داد روند.

خوانندگان روند در گذشته هفت هفته پس از 23 مارس سال 2020 به بعد مستند آغاز شده به شرح زیر است:

خودرو: جالب است که مردم هنوز هم در حال خواندن در مورد ماشین های جدید مدل در این زمان حتی اگر معلوم نیست که آیا آنها را متعهد به خرید یک وسیله نقلیه است.

مسائل امنیتی با ویدئو کنفرانس نرم افزار: ترافیک به مقالات در مورد مسائل امنیتی مرتبط با ویدئو کنفرانس نرم افزار افزایش 161 درصدی در این دوره است.

reading
الگوی خواندن در مستند نه مانند قبل. Pixabay

آموزش آنلاین: نمایش صفحه واحد به مقالات در مورد آموزش آنلاین برای دانش آموزان افزایش 38 درصدی در این دوره به خصوص که مدارس تعطیل هستند و دانش آموزان در حال انجام در کلاس صفحه اصلی.

مالیات: مالیات بر درآمد تشکیل پرونده فصل تمدید شده است و شده است وجود دارد افزایش در ترافیک مربوط به مقالات در مورد مالیات بر درآمد و Taboola شبکه ثبت 2.6 M صفحه نمایش در این موضوع است.

امور مالی: مقالات در مورد وام ثبت 1.2 M بازدید. مقالات در مورد خانه وام شخصی, وام و وام کسب و کار را دیده اند 291 درصد افزایش در نمایش صفحه واحد ترافیک این ماه است.

تکنولوژی: در ماه گذشته نمایش صفحه واحد ترافیک به مقالات در مورد آی فون اپل افزایش 25 درصد از Taboola شبکه ثبت 8.3 M بازدید در مورد داستان های مربوط به این موضوع است.

ایمنی-افزایش مواد غذایی: نمایش صفحه واحد ترافیک به مقالات در مورد چگونه برای افزایش ایمنی و دستور العمل های مربوط زردچوبه را دیده اند و 39 درصد افزایش در نمایش صفحه واحد ترافیک. این Taboola شبکه ثبت 5.6 M بازدید در مورد داستان های مرتبط با فواید زردچوبه و دستور العمل های ایمنی-افزایش مواد غذایی.

همچنین بخوانید: این رزومه ساختمان راهنمایی می تواند یک راه طولانی در "دنیای جدید'

آخرین اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط مربوط به COVID-19 آشکار تغییرات در نحوه خوانندگان در حال مصرف محتوا در مستند آن نیز تاثیر نام تجاری مختلف استراتژی و چگونه تبلیغ آینده خود برنامه بودجه صرف در طول و بعد از همه گیر. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب