mediterranean diet
طبق آخرین تجزیه و تحلیل داده ها از عمده ترین بیماری های چشم مطالعات منتشر شده در مجلات آلزایمر و زوال عقل پایبندی به رژیم غذایی مدیترانه ای در ارتباط با عملکرد شناختی بالاتر. Pixabay

رژیم غذایی مدیترانه ای که سرشار از سبزیجات و غلات سبوس دار و ماهی و روغن زیتون نه تنها به شما کمک می کند تا زندگی طولانی تر اما نیز نگه می دارد مغز واضح تر بگو بهداشت رژیم غذایی, محققان, و اضافه کرد که کسانی که به دنبال رژیم غذایی کمترين خطر اختلال شناختی.

طبق آخرین تجزیه و تحلیل داده ها از عمده ترین بیماری های چشم مطالعات منتشر شده در مجلات آلزایمر و زوال عقل پایبندی به رژیم غذایی مدیترانه ای در ارتباط با عملکرد شناختی بالاتر.

عوامل رژیم غذایی نیز به نظر می رسد نقش مهمی در کاهش زوال شناختی. محققان در موسسه ملی چشم (نی) بخشی از ایالات متحده موسسه ملی بهداشت (NIH) رهبری و تحلیل داده ها از سن های مربوط به بیماری های چشم مطالعه (AREDS) و AREDS2.

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت به روز رسانی در آخرین اخبار

“ما همیشه توجه به رژیم غذایی ما است. ما نیاز به کشف چگونه تغذیه بر مغز و چشم” گفت: سرب نویسندگان این مطالعات امیلی جویدن مدیر موسسه در ایالات متحده است. برای یافته های این تیم تحقیقاتی به بررسی اثرات و نه اجزای رژیم غذایی مدیترانه ای بر شناخت. این رژیم غذایی بر مصرف تمام میوه ها و سبزیجات و غلات سبوس دار و آجیل و حبوبات و ماهی و روغن زیتون و همچنین کاهش مصرف گوشت قرمز و الکل است.

mediterranean diet
رژیم غذایی مدیترانه ای که سرشار از سبزیجات و غلات سبوس دار و ماهی و روغن زیتون نه تنها به شما کمک می کند تا زندگی طولانی تر اما نیز نگه می دارد مغز واضح تر. Pixabay

AREDS و AREDS2 ارزیابی در طول سال تاثیر ویتامین ها بر دژنراسیون ماکولا وابسته به سن (AMD) که خسارت های حساس به نور شبکیه چشم. AREDS شامل حدود 4000 شرکت کنندگان با و بدون AMD و AREDS2 شامل حدود 4000 شرکت کنندگان با AMD. محققان ارزیابی AREDS و AREDS2 کنندگان برای رژیم غذایی در شروع مطالعات.

لطفا دنبال NewsGram در Instagram به روز رسانی در آخرین اخبار

این AREDS مطالعه شرکت کنندگان در عملکرد شناختی در پنج سال در حالی که AREDS2 آزمایش عملکرد شناختی در شرکت کنندگان در ابتدا و دوباره دو و چهار و 10 سال بعد. محققان با بررسی رژیم غذایی با استفاده از پرسشنامه که شرکت کنندگان خواست خود را به طور متوسط مصرف هر رژیم غذایی مدیترانه ای جزء بیش از سال قبل است.

شرکت کنندگان با بیشترین پایبندی به رژیم غذایی مدیترانه ای کمترين خطر اختلال شناختی. بالا ماهی و سبزی مصرف به نظر میرسد که بزرگترین اثر حفاظتی. در 10 سال AREDS2 شرکت کنندگان با بالاترین ماهی مصرف کرده بودند کمترین میزان کاهش شناختی.

همچنین به عنوان خوانده شده – در اینجا برخی از راهنمایی نظافت برای مردان و زنان

این پژوهشگران همچنین دریافتند که شرکت کنندگان با ژن ApoE که آنها را قرار می دهد در معرض خطر بالا برای بیماری آلزایمر به طور متوسط در حال کاهش عملکرد شناختی نمرات و کاهش بیشتر از کسانی که بدون ژن است.

مزایای نزدیک پایبندی به یک رژیم غذایی مدیترانه ای مشابه برای افراد با و بدون ژن ApoE معنی که اثر رژیم غذایی بر شناخت مستقل از خطر ژنتیکی برای بیماری آلزایمر مطالعه گفت. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im