Pradhan تجدید نظر به دانش آموزان هندی در خارج از کشور به بازگشت نوآوری هند

یکs به دولت فشار خود متکی هند — ‘Atmanirbhar بهارات’ — اتحادیه نفت و گاز, وزیر Dharmendra Pradhan است به دادگاه تجدید نظر به دانش آموزان ثبت نام شده در جهانی دانشگاه ها به عقب می آیند و نوآوری در کشور خود را دارند.

صحبت کردن در یک e-ملاقات و یا یک ویدئو کنفرانس با هند دانش آموزان در سراسر جهان مورد اعتماد بنفس در بخش نفت و گاز وزیر اشاره کرد که نارندرا نخست وزیر تعیین کرده است یک هدف برای کاهش 10 درصد در انرژی وابستگی به واردات تا سال 2022.

دنبال NewsGram در Quora فضا برای دریافت پاسخ به تمام سوالات خود را.

در این راستا دولت اقدامات متعددی سیاست و همچنین اقدامات اداری برای تقویت داخلی تولید نفت و گاز و کاهش وابستگی به واردات برای تامین انرژی مورد نیاز کشور او اضافه شده است.

Come back and innovate in India, Pradhan tells overseas students
Dharmendra Pradhan است به دادگاه تجدید نظر به دانش آموزان ثبت نام شده در جهانی دانشگاه ها به عقب می آیند و نوآوری در کشور خود را دارند. Pixabay

او گفت که نخست وزیر پیش بینی نقشه راه مشخصی برای هند تولید انرژی در آینده است که بر پنج کلید توانمندسازها از انرژی در دسترس و در دسترس برای همه, انرژی, قیمت به فقیرترین فقرا بهره وری در استفاده از انرژی, انرژی پایداری برای مبارزه با تغییر آب و هوا و امنیت انرژی برای کاهش جهانی و عدم قطعیت.

“هند ساخته شده است و حضور آن احساس در انرژی جهانی نقشه. ما در حال تعامل با اوپک IEA IEF و از همه مهم دیگر صداها در جهان انرژی بحث. هند درگیر با آمریکا و روسیه عربستان سعودی امارات متحده عربی و تمام تولید کنندگان مهم انرژی تحت یک سیاست تنوع بخشی به منابع تامین,” او گفت:.

همچنین بخوانید: COVID-19: 77% کسب و کار در صورت کاهش در درآمد

در حال همه گیر Pradhan گفت که این کشور در بحبوحه شیوع Covid-19 همه گیر است که با چالش مفروضات اساسی از زندگی مردم است.

“در حالی که فوری اقتصادی تاثیر ممکن است ما را ما می دهد یک فرصت برای توقف تجدید نظر و طراحی مجدد” وزیر گفت: دانش آموزان است. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im