امکان بازگشت به مدرسه برنامه ریزی برای رفتن قبل از اینکه لی هیئت مدیره مدرسه یکشنبه. چه چیزی می تواند از آن نگاه مانند?

ماسک صورت? متوسط چک در درب ؟ فاصله از میز?

در حالی که آن هنوز ناشناخته است آنچه در روز اول از مدرسه می تواند شبیه به لی شهرستان, دانش آموزان, معلمان و مدرسه مبتنی بر کارکنان یک و در عین حال-به-می شود-اعلام کرد دوباره باز کردن برنامه تنظیم شده است برای رفتن قبل از هیئت مدیره مدرسه در طول 1 بعد از ظهر جلسه کارگاه آموزشی چهارشنبه.

این طرح نه آنلاین نوشته شده اما مقامات می گویند که این سند را ویترین محلی, کنترل و انعطاف پذیری و تعادل نیاز به کیفیت آموزش و سلامت جامعه است.

با توجه به منطقه تقویم معلمان با توجه به کار Aug. 3 روز برای دانش آموزان مجموعه Aug. 10.

که دو هفته پس از آخرین آزمایشی برنامه ریزی شده در فرد فارغ التحصیلی شده رخ می دهد. کسانی که حوادث لغو شد در این هفته با توجه به افزایش COVID-19 نگرانی ها در این منطقه است.

بیشتر: Lee شهرستان خواستار آزمایشی در فرد فارغ التحصیلی و شیفت به درایو از طریق حوادث

این منطقه را بازگشایی راهنمای خواهد شد که ریشه در مشاوره از جامعه پزشکی در حالی که تعادل نیاز دارد و می خواهد از آن سهامداران — دانش آموزان ، والدین ، کارکنان و اعضای جامعه.

برای انجام این کار یک نظرسنجی آنلاین راه اندازی شد در اوایل ماه ژوئن دعوت مردم به صدا کردن در آنچه که آنها احساس راحت ترین با وقتی که می آید به بازگشایی مدارس. این بررسی ارائه شده به زبان انگلیسی و زبان های دیگر و بیش از 21,300 پاسخ ارسال شد.

باید تمام بازگشایی دستورالعمل های برآورده شود:

  • اکثر زبان انگلیسی شرکت کنندگان حدود 51% می خواهید در کلاس های حضوری این سقوط در حالی که غیر انگلیسی زبان شرکت کنندگان تقسیم شد بین کلاس های حضوری و یک مدل ترکیبی است که اجازه می دهد برخی از آموزش از راه دور. حدود 36% انتخاب ترکیب مدل در حالی که 35 درصد ترجیح داده در کلاس های حضوری.
  • حدود 50 درصد از کارکنان گفت: آنها ترجیح کلاس های حضوری در حالی که 36.6% خواسته به صورت ترکیبی ، حدود 12.7% خواسته برای ادامه آموزش از راه دور — چیزی منطقه منتقل شده به طور کامل در سه ماهه پایانی از 2019-20 سال تحصیلی که COVID-19 pandemic برداشت تا سرعت.

نتایج گردآوری شده و ارائه شده به کمیته 27 اعضای جامعه که منطقه را تشکیل می دهند را همه گیر واکنش نیروی کار.

با توجه به رسالت خود در بیانیه این گروه که مسئول هدایت “سرپرست در امن بازگشایی و ادامه داد: بهره برداری از مدارس در طول یک جهانی همه گیر.”

ایجاد یک re-افتتاح طرح تعهد است با توجه به منطقه است خانه را به 97 سنتی یا غیر منشور مدارس و استخدام از 13000 نفر از جمله حدود 6000 معلمان است. با 23 منشور سایت شامل بیش از وجود دارد 95,600 دانش آموزان در مدرسه عمومی سیستم.

در حالی که منشور مدارس ارائه خواهد شد با این منطقه را دوباره باز کردن برنامه هر نهاد می توانید انتخاب کنید به اتخاذ آن را نیشگون گرفتن و کشیدن آن یا تدوین برنامه های خود را.

نیروی کار اعضای آمد در زمینه های مختلف مانند کسانی که در خدمات بهداشتی و جامعه کسب و کار, قانون اجرای اصول مدرسه های کارگری والدین و دانش آموزان.

یک لیست کامل از اعضا را می توان در یافت leeschools.net. لی عضو هیئت مدیره مدرسه بتسی Vaughn هیئت مدیره ارتباطی به گروه و کارکنان منطقه با حضور در جلسات و ارائه اطلاعات و راهنمایی.

کل نیروی کار ملاقات به عنوان یک گروه چهار بار از طریق زوم پلت فرم خود را با جلسات پخش زنده بیش از YouTube.

کمیته فرعی تقسیم کردن به عمیق تر بحث بر سر یک سری از مسائل از جمله آنچه تحصیلی بعد می تواند مانند نگاه کنید چگونه اتوبوس را اجرا کنید و آنچه روز به روز از پروتکل های مورد نیاز برای حفظ سلامت و ایمنی دانش آموزان و کارکنان.

یک سری از توصیه های وارد شده بودند و در ژوئن 24, وظیفه نیروی جمع شده بودند برای بررسی و رای هر یک از آنها.

سیندی McClung مدیر بهبود مستمر برای منطقه عمل به عنوان یک مدیر برای نیروی کار را کردند ، او گفت: وظیفه نیروی اعضای که “منطقه تیم را به این توصیه ها و همچنین نظرات و سوالات و پیشنهادات خود را که ساخته شد در طول بحث و جمع آوری خواهد شد پیش نویس طرح بازگشایی.”

هیچ چیز توصیه شده توسط گروه تضمین شده است را به طرح نهایی.

نیروی کار: فرد در کلاس برای جوانترین کودکان و نوجوانان مخلوط مدل برای دانش آموزان

از نظر علمی روز و نیروی کار توصیه می شود که دانش آموزان در قبل از K به درجه شش حضور در مدرسه روزانه دریافت و چهره به چهره آموزش در کلاس های درس و رفتن در مورد روز مدرسه با اجتماعی فاصله و شیوه های بهداشت در محل.

دانش آموزان متوسط و بالا — نمرات 7 تا 12 خواهد بود قرار داده و به ترکیبی حضور و غیاب مدل. دانش آموزان خواهد بود به دو گروه تقسیم شده و هر از حضور در کلاس های حضوری دو بار در هفته با سه روز باقی مانده ریشه در زندگی مجازی آموزش ایست که درست روز مدرسه.

به استثنای هر گونه دانش آموزان با IEPs یا فردی برنامه های آموزش و پرورش دانش آموزان هستند که به عنوان زبان آموزان زبان انگلیسی ESE یا کسانی که از نظر در معرض خطر از نظر عملکرد تحصیلی.

تحت این پیشنهاد از نیروی کار کسانی که در این مدل ترکیبی است گروه اول را با حضور در کلاس های حضوری دوشنبه و سه شنبه, گرفتن, زندگی مجازی, کلاس های بقیه هفته. گروه دوم از دانش آموزان خواهد معکوس که برنامه گرفتن زندگی, کلاس های مجازی از دوشنبه تا جمعه و رفتن به مدرسه در فرد پنج شنبه و جمعه.

“زنده” است که کلید به این شرح است.

زمانی که مدارس به سرعت انتقال از فرد در کلاس های درس به آموزش از راه دور دانش آموزان بودند صرف تنها چند ساعت از روز خود را در Chromebook یا مبتنی بر کاغذ مدرسه. انتقال به یک “زندگی” آموزش مدل به معنی دانش آموزان را به دنبال خواهد داشت خود را به طور منظم بل, برنامه کامل با چند دقیقه برای کلاس تغییرات و استراحت برای ناهار.

از مارس: Lee County معلمان در حال حاضر زوم در در هنجار جدید است که آموزش مجازی

روز چهارشنبه هنگامی که دانش آموزان نیست در پردیس در همه مدارس را تحت عمیق تمیز….

در حالی که تعداد موارد مثبت COVID-19 در حال افزایش در سراسر فلوریدا و در Lee County, هیچ کس نمی داند آنچه در ماه اوت خواهد شد شبیه به لحاظ گسترش COVID-19.

بیشتر: به عنوان فلوریدا COVID-19 تعداد پرش به سطح رکورد دوباره میله دستور به توقف فروش الکل در حالی که فرماندار مقاوم در برابر ماسک مورد نیاز

سرپرست گرگ Adkins بارها و بارها گفت: وظیفه نیروی کاربرانی که دوباره باز کردن برنامه برای مدارس نیاز به “فرز.” که یکی از جوانب برنامه ریزی برای آینده با مدل ترکیبی.

در ژوئن 24 نیروی کار جلسه گفت: این منطقه دارای تجربه کافی در حال اجرا در مدارس و اتوبوس در ظرفیت کامل و به سرعت آموخته است که چگونه به کار از راه دور ارائه از راه دور و آموزش مجازی برای دانش آموزان در طول سه ماهه گذشته از 2019-20 سال تحصیلی.

“ما باید تجربه با هر دو از آن” Adkins گفت. “ما لازم نیست که تجربه کار با مدل ترکیبی بنابراین این مدل که در آن ما نیاز به انجام بسیاری از کار است.”

مدل این است که بین این دو افراط و معنی آن می تواند محوری بیشتر به راحتی برای اضافه کردن دانش آموزان و کارکنان به دانشگاه و یا تعطیل فرد در فعالیت های به عنوان مورد نیاز است.

“من فکر می کنم که هیچ یک از ما می تواند پیش بینی کند چه کسانی اوت اعداد در حال رفتن به, اما واقعا کار کردن در این مدل ترکیبی در حال حاضر من فکر می کنم ما را در بهترین موقعیت برای انجام آنچه که ما فکر می کنم این است که در بهترین منافع جامعه ما” Adkins گفت.

موجود در دانشگاهی طرح پیشنهاد شده توسط نیروی کار است که همه آموزش برای نمرات پیش-K از طریق 12 درجه خواهد shift به طور کامل به زندگی مجازی آموزش باید در مدارس ملزم به بستن در طول سال تحصیلی با توجه به COVID-19 نگرانی.

خانواده هایی که نه راحت فرستادن کودکان خود به مدرسه در پاییز می توانید ثبت نام فرزند خود در لی مجازی مدرسه.

این نکته در اینجا این است که پدر و مادر به توافق برسند که فرزند خود باقی خواهد ماند در مجازی آموزش از طریق تمام ترم اول از مدرسه به معنی دانش آموزان می توانند برگشت به فرد تحصیل تا شروع ترم بعد در ژانویه 2021.

ثبت نام برای لی مجازی مدرسه اجرا می شود از طریق Aug. 3. برای جزئیات بیشتر در مورد چگونه به انجام این دیدار لی مجازی برنامه آموزشی را در سایت https://lvip.leeschools.net/enrollment.

نیروی کار: اجرای اتوبوس با محدود اجتماعی فاصله

نیروی کار نیز درگیر این موضوع از busing.

اعضای کمیته بررسی مقیاس کشویی از خدمات اتوبوس که نشان داد که دانش آموزان بیشتر در خدمت محدود تر و اجتماعی فاصله می تواند باشد. این گروه فکر کردم آن را به بهترین ادامه ارائه حمل و نقل به عنوان بسیاری از دانش آموزان به عنوان ممکن است مطمئن شوید که خانواده هایی که تکیه بر اتوبوس می توانید در ادامه به آن دسترسی داشته باشید.

در یک مدرسه عادی سال بیش از 50000 تا دانش آموزان را با اتوبوس به و یا از مدرسه.

اگر چه این ارائه می دهد یک “بسیار محدود” میزان اجتماعی فاصله منطقه مقامات فکر می کنم که ترکیبی-مدل و آموزش می تواند کمک به کاهش تعداد دانش آموزان متوسط و بالا در یک اتوبوس.

همچنین, آن را به طور بالقوه می تواند آزاد کردن اتوبوس ها به طور معمول استفاده می شود در وسط یا دبیرستان راه برای اطمینان از جوانترین دانشجویان بیشتر گسترش یابد.

حتی اگر حفظ 6 پا فاصله بین هر کودک امکان پذیر نخواهد بود وظیفه نیروی توصیه می شود که اتوبوس سواران اختصاص داده اند صندلی و نشسته در نزدیکی خواهر و برادر و یا دیگر کودکان از اتوبوس خود را متوقف کند.

ماسک و پوشش نیز باید تشویق نیروی کار پیشنهاد شده است. اگر دانش آموزان آنها را ندارد اتوبوس را پوشش می دهد و یا ماسک در دست بچه ها و رانندگان به استفاده از, اما وجود خواهد داشت بدون نیاز مجبور به استفاده از آنها.

در این کمیته پیشنهاد رانندگان اتوبوس خواهد بود روت برای تمیز کردن اتوبوس با یک اسپری ضد عفونی کننده پس از همه دانش آموزان باید پا کردن اتوبوس بر روی محوطه مدرسه.

نیروی کار: متوسط خوانش یک COVID-19 نشانه اتاق و اجتماعی فاصله در مدرسه

درجه حرارت می تواند در نظر گرفته شود قبل از ورود کودکان ، در عوض زمانی که دانش آموزان در حال کاهش یافته است در مدرسه, توصیه برای کودکان و نوجوانان به خود درجه حرارت گرفته شده به عنوان آنها را وارد دانشگاه مانند هر دانش آموز دیگر که می آید به مدرسه.

کسانی که با تب و یا علائم COVID-19 بلافاصله روت به یک اتاق امن در دانشگاه, در حالی که کسانی که بدون علائم می تواند هدایت به کافه تریا برای خود را انتخاب کنید تا صبحانه که خورده می شود در کلاس درس خود را.

این بخشی از سلامت کلی و اقدامات ایمنی توصیه شده توسط نیروی کار که خواستار مبهوت ورود و اخراج بار برای جلوگیری از تجمعات از بچه ها و ضد عفونی کننده دست به در دسترس خواهد بود در راهروها و ساختمان اصلی ورودی.

فقط در اتوبوس, ماسک می تواند به تشویق و در دسترس ساخته شده اگر کسی هم نبود. وجود خواهد داشت هیچ دستور یا دانش آموزان یا کارکنان خود را می پوشند و صورت پوشانده اند.

از دیگر موارد توصیه شده توسط نیروی کار عبارتند از:

  • تشویق دانش آموزان به همراه خود آب و بطری
  • مارک راهرو یک-راه سفر
  • محدود کردن بازدید کنندگان به دانشگاه
  • از بین بردن بیش از حد مبلمان از کلاس های درس تا میز می تواند فاصله
  • نگه داشتن مشابه در کلاس هم. برای مثال پیشنهاد می شود برای حفظ کلاس 10 نفر با هم به جای داشتن همه 9-12 معلمان انگلیسی در یک جناح از یک ساختمان است. این می تواند به محدود کردن قرار گرفتن در معرض در کلاس تغییرات.
  • با استفاده از فضای باز و سرپوشیده مناطق خوردن برای ناهار و ارائه وعده های غذایی در بیشتر مبهوت شیفت
  • افزایش روش های تمیز کردن از جمله آب چشمه

این گروه همچنین خواسته برای دقیق تر ارتباط از آنچه بازگشت به مدرسه خواهد بود و آینده نیروی کار جلسه را بررسی آنچه که تاثیر این طرح می تواند در نیروی کار است.

برخی از این مسائل خواهد بود موضوع را به چانه زنی جمعی با یک کارمند و کارگر ،

در روز سه شنبه اتحادیه کارکنان شد ارسال یادداشت و توضیح داد که مدیران در سطح مدرسه را رسیدن با بررسی سوالات کمک خواهد کرد که در صورت بازگشت به کار برنامه ریزی برای نیروی کار است.

به عنوان بخشی از این کارکنان و معلمان که در نظر گرفته می شوند در معرض خطر برای COVID-19 — از جمله کسانی که 65 سال یا مسن تر و یا شرایط خاص پزشکی — “مورد نیاز خواهد بود برای تکمیل یک بازگشت داوطلبانه به کار فرم قبل از بازگشت به مدارس.”

کارمندانی که مایل به همکاری از راه دور قرار داده خواهد شد در یک لیست و اختصاص داده شده به عنوان “فرصت های در دسترس هستند.”

کارکنان دیگر که در معرض خطر دسته بندی ها اما نمی OK بازگشت به فرد در محل کار و یا کار نمی تواند از راه دور نیاز به تماس با منابع انسانی مورد درخواست ترک مربوط به خانواده اول Coronavirus پاسخ عمل می کنند.

کارکنان برنامه ریزی در بازگشت به مدرسه سایت خواسته خواهد شد اگر آنها قصد پوشیدن یک ماسک صورت و اگر پس اگر آنها خود را در صورت پوشش. کارکنان نیز خواسته می شود اگر آنها هر گونه درخواست نسبت به منطقه دوباره باز کردن برنامه.

این یادداشت می گوید: پاسخ داده شده به مدیران “غیر الزام آور” و این که هر کسی که می گوید آنها در حال حاضر به بازگشت به فرد است: “نه استعفا.”

آن را می گوید که “مشارکت با این نظرسنجی را پشتیبانی منطقه در تلاش خود را برای ارزیابی پشتیبانی از مدل های مختلف برای بازگشت به کار.”

بیشتر: بازگشت به کار: Lee County, مکان عمومی, مدرسه, ورزشکاران می تواند بازگشت به تابستان تمرینات دوشنبه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im