پورت شارلت ex-convict متهم در لهیق اکرس قتل مورد

مایکل براون فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 5:01 PM EDT مارس 20, 2020یک پورت شارلت مرد روبرو است و در درجه د

توسط ABDOOSNEWS در 1 خرداد 1399

یک پورت شارلت مرد روبرو است و در درجه دوم اتهامات قتل در مرگ یک مرد با چند کشنده زخم گلوله یکشنبه در لهیق اکرس صفحه اصلی.

از اتهامات عنوان شده علیه بنیامین Austin پیج, 22 اعلام شد در یک کنفرانس رسانه های روز شنبه در دفتر لی شهرستان کلانتر.

قبلی پوشش: Lee County نمایندگان بررسی قتل در لهیق اکرس

کلانتر Carmine Marceno به نام پیج یک "خشونت قاتل" و گفت: این مرد بازداشت شده بود و حدود 1:30 p. m. روز شنبه توسط شارلوت شهرستان کلانتر دفتر. او منتقل خواهد شد به لی شهرستان به صورت اتهامات عنوان شده علیه.

Marceno اعتبار شارلوت کلانتر را به عنوان به خوبی به عنوان کارآگاه از Lee County فراری حکم واحد جرم تحلیلگران در کلانتر دفتر زمان واقعی اطلاعات مرکز و major crimes unit برای سریع دلهره از پیج.

دفتر لی شهرستان کلانتر دفتر باز یک قتل در تحقیقات مربوط به مرگ در روز یکشنبه.

Marceno گفت: ناشناس قربانی داشت در جلوی حیاط یک خانه در 3000 بلوک 25th, خیابان, غرب, و مرگ او را تایید کرد به یک قتل در مدت کوتاهی قبل از ساعت 10 صبح او بوده است به ضرب گلوله چند بار Marceno گفت.

"شاهدان تایید قربانی خارج اقامت با قصد جلسه آشنایی" Marceno گفت. "در حالی که در خارج است که قربانی به ضرب گلوله."

نگه داشتن خواندن: قتل, جدید سوء استفاده از اتهامات عنوان شده علیه شمالی فورت مایرز در مورد مربوط به کودک نو پا داشت بی توجه

Marceno گفت: پیج خوبی شناخته شده به منطقه اجرای قانون و منتشر شد و از نزدیک به چهار سال حبس در سلاح اتهامات در اوایل این سال است.

"بررسی ما نشان داد پیج بود که از نظر جنسی درگیر با قربانی در مورد و به تازگی عصبانی شد بیش از این قربانی امتناع از حذف تصاویر جنسی صریح بین این دو" کلانتر گفت.

Marceno گفت: این جرم در نظر گرفته نشده بود یک جنایت نفرت و نه آن سقوط تحت خشونت خانگی اساسنامه.

"ما قربانی یک مرد و او تا به حال یک رابطه جنسی با مظنون" او گفت:. "وجود دارد آشنایی رابطه است."

کامل رو خالکوبی و سوراخ پیج سابقه طولانی در شارلوت شهرستان با دستگیری قدمت آن به سال 2011 از جمله به اتهام سرقت و مواد مخدر و سلاح و سرقت.

اتصال با آخرین اخبار خبرنگار مایکل براون: MichaelBraunNP (Facebook), @MichaelBraunNP (توییتر) و یا mbraun@news-press.com.

روزنامه نگاری مهم است. حمایت خود را مهم است. مشترک شدن در اخبار مطبوعات.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب