بوستون گزارش پلیس دستگیری یک هاید پارک مرد به اتهام او شکست راه خود را به پرستاران اتومبیل در بیمارستان کودکان گاراژ در اوایل این ماه.

Tomongo Bey 53 ساله در حال حاضر در مواجهه با اتهامات در میدلسکس شهرستان فوق العاده راه خود را به چهار خودرو دستگیر شد در خانه خود را امروز به اتهام جنایت شکستن و ورود یک خودرو در طول روز و خرابکاری پلیس می گویند.

پلیس می گویند که مدتی در آوریل 11, بیع شکست را به دو اتومبیل در گاراژ طبقه چهارم. یک پرستار گزارش “جلو سمت راننده پنجره شده بود شکست و درب پانل آسیب دیده شده است و همچنین” که یک کیف پول حاوی کارت هدیه و بیمه ماشین گرفته شده بود. دیگر گزارش داد “جبهه مسافر پنجره شده بود شکست و خودرو آسیب دیده بود به طور گسترده” و که از دست رفته بود و کیف پول خود را که شامل عینک آفتابی اپل AirPods و دسته چک.

این Suffolk County دفتر دادستان منطقه در خواست وثیقه $7,000; گزارش می دهد که Roxbury شهرداری قاضی دادگاه دیوید واینگارتن منتشر شده او را در شخصی تعهد. اما او نمی تواند رفتن به خانه او بود دستور داد برگزار شد و بدون قرار وثیقه در Middlesex County اتهامات عنوان شده علیه.

بیع نیز مواجه موتور خودرو شکستن اتهامات در سال 2009.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im