عصاره های گیاهی ممکن است کمک به تسکین علائم خماری در صبح: مطالعه

عصاره گیاه ترکیبی از میوه و برگ و ریشه ممکن است کمک به تسکین علائم خماری در صبح می گوید: یک مطالعه است. Pixaba

توسط ABDOOSNEWS در 12 اردیبهشت 1399
plant extracts hangover
عصاره گیاه ترکیبی از میوه و برگ و ریشه ممکن است کمک به تسکین علائم خماری در صبح می گوید: یک مطالعه است. Pixabay

اگر شما مبتلا به سردرد و حالت تهوع پس از نوشیدن فیستا با دوستان آخرین شب این با دقت بخوانید. عصاره گیاه ترکیبی از میوه و برگ و ریشه ممکن است کمک به تسکین علائم خماری در صبح می گوید: یک مطالعه است.

این یافته ها در تضاد با محبوب مفهوم است که hangovers ناشی از کمبود الکترولیت ها در بدن — ترکیبی از مواد معدنی است که کمک به تعادل سطح اسید. مختلف درمان های طبیعی شده اند توصیه می شود برای سهولت خماری علائم وجود دارد اما هنوز هیچ شواهد علمی قوی برای استفاده از آنها.

در یک پیشنهاد به آدرس که محققان از یوهانس گوتنبرگ-دانشگاه در آلمان ارزیابی پتانسیل خاص عصاره های گیاهی و ویتامین ها و مواد معدنی و ترکیبات آنتی اکسیدان به سهولت طیف وسیعی از به رسمیت شناخته علائم جسمی و روانی همراه با نوشیدن الکل است.

عصاره گياه شامل گیلاس باربادوس (عصاره), خاردار, گلابی, درخت چهل سکه بیلوبا بید و ریشه زنجبیل. ویتامین ها و مواد معدنی شامل منیزیم, پتاسیم, سدیم بی کربنات روي ریبوفلاوین تیامین و اسید فولیک.

plant extracts hangover
های مختلف گیاهی و طبیعی درمان شده اند توصیه می شود برای سهولت علائم خماری. (بازنمودی تصویر). Pixabay

برای یافته های منتشر شده در مجله BMJ تغذیه, پیشگیری و بهداشت برخی از 214 سالم 18-65 ساله به طور تصادفی به سه گروه تقسیم و با توجه به 7.5 g طعم آب-محلول مکمل 45 دقیقه قبل و بلافاصله پس از آنها متوقف نوشیدن هر یک از آبجو, شراب سفید, شراب و یا شراب سفید spritzer.

تجزیه و تحلیل داده ها نشان داد که شدت علائم متنوع به طور گسترده ای در میان شرکت کنندگان. اما در مقایسه با گلوکز تنها مکمل کسانی که در نظر گرفتن کامل و مکمل های غذایی از عصاره های گیاهی و مواد معدنی/ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها گزارش شده کمتر علائم شدید.

لطفا دنبال NewsGram در Facebook به روز رسانی در آخرین اخبار

میانگین شدت سردرد بود 34 درصد کمتر تهوع 42 درصد کمتر در حالی که احساس بی تفاوتی کاهش یافت و به طور متوسط 27 درصد و بی قراری 41 درصد است. هیچ تفاوت معنی داری یا کاهش گزارش شده برای هر یک از علائم دیگر محققان گفتند.

پلی فنل و فلاونوئيد ترکیبات در هر یک از پنج عصاره های گیاهی همراه شده است با مهار فیزیولوژیکی تاثیر الکل در قبلا منتشر تجربی مطالعات محققان توضیح داده شده است. تجزیه و تحلیل خود را نیز نشان داد سطح محتوای آب در بدن نیست به طور قابل توجهی در ارتباط با میزان الکل مست است.

همچنین به عنوان خوانده شده - در اینجا چگونه برای اولین بار عوارض بارداری را افزایش می دهد خطر ابتلا به آینده زايمان زودرس

"نتایج نشان می دهد که الکل ناشی از افزایش مایع دفع لزوما به موجب کم آبی بدن روند. "به نظر می رسد روشن است که خماری علائم عمدتا ناشی از الکل و متابولیت های آن گفت:" محققان.

مطالعه دیگری منتشر شده در اوایل این ماه در مجله پزشکی بالینی ادعا کرد که سنگین آبخوری و یا افرادی که با خماری کمتر توانایی برنامه ریزی و یا مجموعه ای از اهداف و تصمیم گیری در روز بعد. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب