برنامه ریزی تعطیلات خود را در چرخ حق بیمه در برترین

هند برای اولین بار به صورت تجاری مورد تایید بیمه برترین ارائه می دهد که هدایت مسیرهای پیاده روی برای علاقه مندان به سفر راه اندازی شده است. LuxeCamper است یک راه جدید برای, سفر, به خصوص در این زمان غیر قابل پیش بینی. شروع با شخصی, تجربیات سفر به مکان های عجیب و غریب در کارناتاکا این شرکت خواهد شد بسیار به زودی پوشش تمام هند است. IANSlife صحبت به ببر رامش بنیانگذار Campervan اردوگاه ها و تعطیلات هند Pvt با مسئولیت محدود است که طراحی و تولید LuxeCamper برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر.

چه LuxeCamper همه چیز در مورد ؟

رامش: LuxeCamper است که هند برای اولین بار به صورت تجاری مورد تایید جمع و جور برترین تایید شده توسط, تحقیقات خودرو, انجمن هند (دولت. هند تعهد) به عنوان در هر AIS 124 استاندارد. آن را ارائه می دهد تعطیلات بر روی چهار چرخ به مقصد عجیب و غریب در سراسر کشور است. آن نیز ساخته شده است یک فن آوری پلت فرم است که اجازه می دهد تا مهمانان را انتخاب کنید از مجموعه ای از مسیرهای پیاده روی توصیه می شود و همچنین سفارشی و پیکربندی خود را در مسیرهای مختلف به مقصد.

این است یک راه جدید برای سفر و همچنین درگیر شدن در فعالیت های با گرد هم آوردن آسایش و سبک مانند قبل از هرگز. این امن ترین راه برای درمان خودتان را به یک ترکیب کامل از ماجراجویی و آرامش است.

چه انگیزه شما برای ورود به این بخش/صنعت ؟

رامش: من پرشور در مورد حیات وحش و عکاسی و سفر در سراسر جهان برای کشف زیبایی از سیاره ما/طبیعت است. بسیاری از مکان ها مناسب نیست و یا هیچ مسکن و در نتیجه ما به پایان رسید تا ماندن در یک آهنگ. برخی از من بیشتر تجربه غنی شده در RVs و هند قطعا مورد نیاز این.

از آنجا که هیچ ماتريالى Motorhomes موجود در هند برای اهداف گردشگری, ما تصمیم به طراحی و ساخت خود ما Motorhomes. ما همچنین ساخته شده است یک فن آوری پلت فرم است که اجازه می دهد تا مهمانان را انتخاب کنید از مجموعه ای از مسیرهای پیاده روی توصیه می شود و همچنین سفارشی و پیکربندی خود را در مسیرهای مختلف به مقصد.

با این زیبایی طراحی شده LuxeCampers هدف ما برای ارائه به مسافران این فرصت را به شیرجه رفتن به عمق ناشناخته مقصد توسط شخصی خود سفر مسیرهای پیاده روی و فعالیت های.

آن است که با حمایت سرمایه گذاران ؟

رامش: این سرمایه گذاری حمایت خیمه سرمایه گذاران فرشته مانند کریکت آنیل Kumble بین المللی نوازنده Vijay Prakash, Aprameya Radhakrishna – بنیانگذار TaxiforSure, جواد Ayaz – بنیانگذار CapriCoast (HomeLane), Subhash دهار – سابق-در سراسر جهان رئیس فروش و بازاریابی Infosys و Phaneesh Murthy از آن میباشد.

Commercially approved premium motorhome
LuxeCamper است یک راه جدید برای, سفر, به خصوص در این زمان غیر قابل پیش بینی. IANS

Vinay Luthra (IFS) این مدیر سابق رئیس کنسرواتور از جنگل ها و سر جنگل زور در کارناتاکا جنگل بخش اتحاد پیوست هیئت مدیره به عنوان مدیر و مشاور در این شرکت به عنوان او من را تشویق به رفتن پیش با این ایده. با بیش از 35 سال تجربه او ابزاری در ساختمان premium محیط زیست-گردشگری زنجیره ای از جنگل لژ و تفریحی با مسئولیت محدود و همچنین راه اندازی قطار لوکس طلایی ارابه در دولت (شبیه به کاخ بر روی چهار چرخ”).

با توجه به ترس از COVID-19 چگونه امن است که آن را به سفر در یک campervan? چه اقدامات ایمنی اتخاذ شده توسط LuxeCamper برای اطمینان از ایمنی و اقدامات بهداشتی?

رامش: همه سفرهای LuxeCamper بسیار شخصی به طوری که ما می تواند تمرکز بر ایجاد سفر ایمن محیط زیست در طول سفر. مهمانان می توانید کنترل محیط کابین برای ایمنی از هر خارجی آلودگی.

این LuxeCamper کابین به طور کامل بررسی. اثاثه یا لوازم داخلی و کتانی درمان با 1000C بخار برای کشتن هر ارگانیسم های ناخواسته. سطوح داخلی عشا با تایید عفونی است که شامل 75 درصد الکل است. ظروف یکبار مصرف و قاشق و چنگال ها را شسته و در آب گرم و مقادیر.

رانندگان ما و رهبران تیم تحت اولیه چک برای درجه حرارت بدن و سایر نشانه های تصویری و یا علائم خستگی و آنفولانزا. آنها در حال ردیابی با استفاده از Aarogya Setu برنامه خود را “سبز” وضعیت. ما همچنین تشویق مهمانان ما برای دانلود Aarogya Setu نرم افزار و تازه کردن وضعیت سلامت خود را قبل از شروع سفر.

ما باید مراقبت به جمع آوری و دفع زباله های تولید شده در طول سفر در مناطق تعیین شده به عنوان توصیه می شود پس از آمریكا آن را به عنوان آلی, معدنی, پلاستیک, ماسک, دستکش و غیره. ما باید مراقبت برای اطمینان حاصل شود که همه ما توقف سایت های کوچک هستند لژ یا اردوگاه و شلوغ نیست. هیچ یک از این مکان متمرکز هوا گردش خون. وجود خواهد داشت بدون تعامل از مهمانان خود با دیگران بدون اجتماعی فاصله پروتکل در طول سفر و همچنین در طول مشارکت در فعالیت های مختلف. ما همچنین مراقبت برای اطمینان حاصل شود که فعالیت های شخصی هستند و هیچ های مشابه با اشخاص ثالث.

LuxeCamper motorhomes
LuxeCamper است, تمام راه های جدید برای, سفر, به خصوص در این زمان غیر قابل پیش بینی. IANS

چه قیمت رزرو campervan? آیا مختلف اجزاء و محرومیت?

رامش: برای مسیرهای پیاده روی است که سرپرستی قیمت ذکر شده در وب سایت, اما برای کسی که خود ایجاد تعرفه خواهد بود بر کار و به اشتراک گذاشته شده بلافاصله توسط LuxeCamper تیم. قیمت برای سفارشی سفرهای متفاوت بر اساس فاصله تحت پوشش و تعداد روز مورد نیاز است. آن را شامل تمام که شامل اجاره خودرو راننده و یاور دیزل اتهامات تلفات اتهامات و تمام مقررات موجود در خودرو.

برای اخبار بیشتر در به روز رسانی و پاسخ به دنبال Newsgram در Quora

چه برنامه های برای LuxeCamper?

رامش: LuxeCamper با هدف رفتن پان هند در سال های آینده به عنوان موجودی ما است برترین. ما موظف هستند با هر مکان و در نتیجه ما خیلی دوست دارم به حرکت در اطراف فراتر از کارناتاکا با این تلفن همراه دارایی. ما همچنین می توانید استفاده از اوج فصل در طول سال در سراسر بازارهای مختلف به عنوان و هنگامی که سفر محدودیت برداشته شده است. با توجه به محدودیت های فعلی برای سفر بین ایالتی ما قادر به پاسخگویی به هر گونه درخواست برای سفر بین ایالتی. اما هنگامی که این محدودیت ها در آرامش ما باید قادر به جای درخواست برای اینتر-سفر دولت به عنوان به خوبی. ما به دنبال به جلو به گسترش ناوگان و اضافه کردن 10 بیشتر LuxeCampers. ما برنامه ریزی برای سرمایه گذاری به Rs 50 کرور در 18-24 ماه به مقیاس کسب و کار.

همچنین بخوانید: سبک مو خود را در خانه با این محصولات

در حال حاضر این شرکت فراهم می کند شخصی, تجربیات سفر به مکان های عجیب و غریب در کارناتاکا و به زودی گسترش به بقیه از هند است. به عنوان بخشی از اولیه مسیرهای ارائه شده این شرکت گره خورده است تا برای سایت های کمپینگ در مکان های مانند Aanejari Bandipur, Bheemeshwari, Hampi Kabini, Kodagu, Kudremukha, Sadashivgad, سکلشپور, Sakrebyle, Sitanandi و چند مکان بیشتر تحت پدیا. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im