تصویر کامل دکور اتاق نشیمن, ایده

یک دنج و راحت مجموعه مبل یک میز قهوه برای انگشت و یک تلویزیون کامل واحد برای حفظ سرگرمی حالت در تمام این واقع را به صورت یک تصویر کامل اتاق نشیمن.

Follow us on Instagram برای دریافت بیشتر هیجان انگیز به روز رسانی اخبار از ما!!

Heena Jain, طراحی مشاور از WoodenStreets های فوق العاده در طراحی مبلمان ایده هایی که می توان برای یک موضوع-گرا و کاملا طراحی اتاق زندگی می کنند.

مبل های پارچه ای مجموعه

یک پارچه مبل مجموعه می تواند موردتوجه در یک اتاق با تشکر از پاپ که آن پارچه رنگ به ارمغان می آورد. این یک لوکس نگاه به منطقه با رنگ است که می تواند مکمل این موضوع کل اتاق. شما می توانید سعی کنید از زرد, بلوز یا درجه یک زنگ های خنثی مانند خاکستری و beiges به تنظیم صحنه در اتاق نشیمن خود را. و شما لازم نیست که به خودتان را محدود به رنگ جامد وجود دارد مجموعهای از گزینه های در دسترس زمانی که می آید به مبل های پارچه ای, از جمله ظریف و آرامش بخش چاپ و به زبان انگلیسی ویژگی های از قبیل نورد اسلحه و چسترفیلد دکمه-tuftings.

مینیمالیستی واحد تلویزیون به ترکیب با هر دکور

حق انتخاب طراحی واحد تلویزیون مهم است که برای حفظ این فضا در اتاق. دلیل این است که به شدت گردد مبلمان می تواند هرج و مرج در یک منطقه کوچک. اما شما می توانید انتخاب کنید و صنعتی تلویزیون واحد است که ایده آل برای یک مینیمالیستی اقامت. که ترکیبی از فریم فلزی با مبلمان چوبی شما می توانید آن را در هر اندازه که می شود آن را به عنوان کوچک به عنوان یک طبقه واحد و یا یک با دو برج در دو طرف. صنعتی گزینه های ارائه تمیز, ترد, نگاه است که می رود به خوبی با یک پارچه بر اساس مدرن یا معاصر دکور.

میز قهوه برای تکمیل مجموعه مبل

یک میز قهوه تأکید بر مرکز یک اتاق نشیمن کاملا به حدی به ویژه هنگامی که شما آن را جفت خود را با مبل ها. اگر شما با مبل های پارچه ای صنعتی میز قهوه و یا با تلفیقی از مواد مانند فلزات و سنگ مرمر تاپ کار می کنند به خوبی. این که آیا شما انتخاب کنید یک شکل مربع مستطیل شکل و یا به شکل گرد میز قهوه و مواد آن باید خود را تکمیل راه اندازی و به شما و مهمانان خود را خوشحال احساس.

Living room Decor Ideas for a pitch Perfect Soul
شما می توانید درجه یک به پایان رسید و ریز ساختار قفسه سینه از زیر شلواری یا صنعتی و یا در اواسط قرن در طراحی در برابر یک دیوار به فضای خالی را پر کنید و آن را ذخیره سازی. فلیکر

رفتن فانتزی با درشکه و صندلی

فکر می کنم خارج از مفهوم سنتی وقتی که می آید به صندلی اضافی. به جای انتخاب یک 2 یا 1 نفره تطبیق مبل, دریافت, زیبا, سالن, صندلی یا chaises به راه اندازی خود را با پارچه 3-seater. این غیر متعارف و نامتقارن رویکرد باز می شود اتاق نشیمن خود را به یک جراحی کشیدن صورت بدون به خطر انداختن راحتی. شما حتی می توانید ریز لحن این راه اندازی با تکمیل پارچه چاپ روی صندلی به صورت یک احساس عجیب و غریب.

همچنین بخوانید: کودکان مطرح با سگ حیوان خانگی را بهتر اجتماعی-مهارت های عاطفی

تسلی دکور

داشتن ظریف مبلمان است که می تواند افزایش نامحسوس گوشه ای با امکانات و توابع آن را چیزی است که شما نیاز به ایجاد هر گوشه فوق العاده است. قرار داده و در اواسط قرن مضمون میز کنسول در برابر گوشه دیوار برای نمایش طعم متمایز از شخصیت شما در اتاق نشیمن. بیش از آن شما می توانید عرشه مجسمه قاب عکس و حتی یک ساعت تزئینی به زمین اهمیت زمان.

فراموش نکنید که این ذخیره سازی

این ایده درست است به این ابزار از محیط با آن وسعت. شما می توانید درجه یک به پایان رسید و ریز ساختار قفسه سینه از زیر شلواری یا صنعتی و یا در اواسط قرن در طراحی در برابر یک دیوار به فضای خالی را پر کنید و آن را ذخیره سازی. دو پرنده یک مبلمان است. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im