Phygital : این روند مد جدید

جدید وجود دارد buzzword در مد, خرده فروشی, و, آن است که رفتن به تغییر راه ما فروشگاه. اگر چه کلمه “phygital’ شده است در اطراف برای چند فصل آن قطاری از روح از همه گیر تر درستی در حال حاضر از همیشه قبل از.

Phygital همه چیز در مورد ازدواج با راحتی و فاصله گرفتن از سیستم عامل های دیجیتال با محیط لمسی از فضاهای فیزیکی است.

شروع هر اتحادیه نیاز به برخی از تنظیمات آزمایش و کمی اصطکاک قبل از آن را تبدیل به یک جامد داد که در آن هر دو طرف می دانیم که چگونه به تعادل نقش خود است. به عنوان مارک های مد بازی در اطراف با مفاهیم جدید به درک چگونه به ازدواج موفقیت این مصرف کننده است که می تواند سمت چپ احساس اشتباه گرفته شود.

Follow us on Instagram به ماندن بگیرید به روز در آخرین روند!!

با توجه به گزارش های هند RedSeer مشاوره در 2019 مد بازار بود و در حال رشد در نرخ رشد مرکب سالانه (CAGR) از 11 درصد آنلاین مد در حال رشد در CAGR از 32 درصد است. اما phygital است که به سادگی در مورد آجر و ملات بر اساس برندها رفتن e-commerce مسیر آن را در مورد چیزی به مراتب بیشتر و همهجانبه.

دیجیتال و فیزیکی دیگر را می توان در دو جداگانه عمودی-آنها نیاز به کار در پشت سر هم. خوب زمین باز آن فضا برای اولین بار در بمبئی مجلل و عمدتا مسکونی Kemps Cornerback در اواسط 1990s. این بود نمونه ای کامل از یک شیوه زندگی فضای خرده فروشی که در آن خریدار می خواستم معطل – به طوری که بسیاری از صنایع مرتبط با soirees برگزار شد در اینجا در فروشگاه.

Let's Get Phygital?
Phygital همه چیز در مورد ازدواج با راحتی و فاصله گرفتن از سیستم عامل های دیجیتال با محیط لمسی از فضاهای فیزیکی است. Pixabay

در طول مستند آنها گرفته اند این تجربه محور فلسفه با میزبانی phygital حوادث در سیستم عامل های دیجیتال اخیرا یک dance performance by Shivani Varma. در حق بیمه فضای خوب زمین بود و همچنین یکی از اولین برای رفتن به دیجیتال راه اندازی وب سایت خود را از بوتیک خود را در سال 2013 و در حال حاضر در حال کار بر روی به روز رسانی های دیجیتال خود را e-خدمات دم.

در انتهای دیگر از بازار myntra نیست, هند, بزرگترین, مد, خرده فروش تجارت الکترونیکی یک سخنگو می گوید: “در myntra نیست, Phygital یکی از ارکان اصلی چگونه دنیای آنلاین و آفلاین مد ادغام به یک بدون درز مفهوم است. ما به دنبال ارائه یک تجربه بدون درز است که به مشتریان اجازه می دهد به فهرست و فروشگاه آنلاین و باید آن را تحویل داده و به سرعت از نزدیکترین فروشگاه از طریق omnichannel ادغام.”

پس این به چه معنی برای مصرف کننده ؟ خوب, آن را قطعا به این معنا نیست پایان از فروشگاه های فیزیکی-علامت های تجاری ممکن است کمتر فروشگاه و اما کسانی که آنها خواهد شد با تمرکز بر تجربه-که باید در خرید های بیشتر لذت بخش و انتظار می رود تکنولوژی به بازی یک نقش بزرگتر در فروشگاه فیزیکی فضاهای.

به خوبی زمین بنیانگذار آنیتا لعل معتقد است: “من فکر نمی کنم آجر و ملات را تا کنون فاز در آینده پس از احساس من ارائه یک تجربه شخصی خواهد شد و حتی بیشتر با ارزش توسط مشتریان در حال حاضر.”

Phygital
در این لحظه phygital در واقع باعث می شود خرید در یک فروشگاه امن تر و بیشتر و تماس با ما را تجربه کنند. Pixabay

همچنین بخوانید: کل مفهوم وگان بودن ناشی از زندگی می کنند و اجازه دهید زندگی می کنند’: Richa Chadha

خام انبه سانجی Garg موافق نساجی-بر اساس برچسب های شناخته شده برای پوشیدن آن عشق وطنی صنایع دستی در آستین خود را نیز تحسین برای خود زیبا و جادار فضاهای خرده فروشی است که می تواند به عنوان گالری طراحی. خام انبه راه اندازی آنلاین استودیو فقط این هفته و Garg متحده “فیزیکی خرده فروشی باقی مانده برای ما مهم است, فروشگاه های ما باید همیشه شامل یک بزرگتر قیمومیت نه صرفا متمرکز بر خرده فروشی. در خام انبه ما سیستم عامل های دیجیتال برای استخدام روش های جدید از داستان سرایی بصری برای به اشتراک گذاشتن یک چشم انداز وسیع تر.”

در این لحظه phygital در واقع باعث می شود خرید در یک فروشگاه امن تر و بیشتر و تماس با ما را تجربه کنند. وجود دارد و حتی صحبت از آر/VR (واقعیت افزوده/واقعیت مجازی) طراحی شده محاکمه اتاق. این مکث در راه های بسیاری داده است مد شانس به فشار دکمه تنظیم مجدد; با مستند مد تا به حال هیچ چاره ای جز برای رفتن های دیجیتال.

همه گیر سرعت بخشیدن به روند از اختلال و حتی به عنوان ما بیرون آمدن از خانه و پناه وجود خواهد داشت جدید عادی در چگونه ما فروشگاه مد. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net