PETA شروع مبارزات انتخاباتی برای جلوگیری از قربانی کردن بز در Bakra Eid

یک ماه قبل از جشنواره Bakra Eid مردم برای درمان اخلاقی از حیوانات (PETA) هند را آغاز کرده است یک کمپین برای جلوگیری از قربانی کردن بز.

Bakrid را جشن خواهد گرفت در تاریخ 31 ژوئیه یا اوت 1.

در لکنو, PETA قرار داده است تا تابلوهای تبلیغاتی اعلام “من من نه گوسفند. دیدن فردی است. Go Vegan.” یک تصویر از یک بز توسط استراتژیک قرار داده شده بر روی تابلوهای تبلیغاتی.

دنبال NewsGram در Facebook به ماندن بگیرید به روز شد.

رایج شیوه های غیر قانونی در طول جشنواره مانند عید قربان شامل قراردادن حیوانات به شدت شلوغ کامیون ها – که به طور معمول باعث خفگی و استخوان شکسته – شکستن دم خود را و ضرب و شتم آنها را به آنها را نگه دارید در حال حرکت در حالی که راهپیمایی آنها به محل قربانی و کشتار توسط افراد آموزش ندیده که شکاف گلوی خود را با چاقو کسل کننده در نظر کامل از سایر حیوانات است.

Ahead of Bakrid, Peta campaigns to save goats
شیوه های غیر قانونی در طول این جشنواره شامل قراردادن حیوانات به شدت شلوغ کامیون. Pixabay

همچنین بخوانید: ‘Arogyautsav’ به جای Ganeshotsav در Lalbaug این سال

PETA India, حقوقی وابسته, امیر نبی گفت: “همه ادیان تماس برای شفقت و هیچ دین نیاز به خوردن گوشت. من جشن عید توزیع میوه به نیازمندان است. بز احساس درد و ترس و منحصر به فرد شخصیت و ارزش زندگی خود را فقط به عنوان کار می کنیم.”

PETA هند نیز به نام متحده برای جلوگیری از هر گونه حمل و نقل غیر قانونی و کشتار حیوانات در صدر این جشنواره است. دیوان عالی کشور در حال حاضر حکومت است که حیوانات می توانند ذبح شود تنها با مجوز رسمی از کشتارگاه. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de