شخصی خدمات ویزا Rising در زمان COVID

Travel
تکنولوژی را یک نقش کلیدی در قریب الوقوع تکامل از سفر میباشد. Pixabay

توسط VINAY MALHOTRA

به عنوان یکی از بدترین صنایع در COVID-19 گیر صنعت سفر می ایستد به انجام چندین به روز رسانی در هر دو رفتار و فرایند به منظور نگه دارید تا با نظم نوین جهانی است. تکنولوژی را یک نقش کلیدی در قریب الوقوع تکامل صنعت مسافرت به ایجاد برنامه های کاربردی ویزا امن تر و کارآمد تر برای مسافران و شرکت های مسافرتی به طور یکسان.

Coronavirus همه گیر است تغییر زندگی به عنوان ما آن را می دانم – از راه ما مواد غذایی اجرا می شود به راه جهان سفر خواهد کرد. همچنین اضافه شده یک فیلتر ‘احتیاط’ هر ‘آزاد’ فعالیت ما در زمان داده شده. سفر هر چند هنوز هم در مردم aspirational لیست. و جهان را دوباره در میان مدت آن را فقط ممکن نیست همان نگاه.

جهانی شاخص وب به تازگی نقل شده که عظیم 87 درصد از مصرف کنندگان در آسیا/اقیانوس آرام منطقه انتظار می رود به ایجاد تغییرات به راه آنها سفر. اما صرف بازگشایی مرزها کافی نیست برای مردم شروع به رفت و آمد دوباره. مسافران را برای اولین بار می خواهید به دست آوردن مجدد ایمان است که اکوسیستم امن است – حق از سفر برنامه ریزی برای برنامه های کاربردی ویزا در فرودگاه-هواپیما سفر و کشور مراجعه کنید. این تغییر در رفتار اجتماعی خواهد شد نه فقط بنیادی از دولت و سلامت رگولاتور اما بیشتر مردم از ترس طولانی از ابتلا به عفونت و حتی هنگامی که وضعیت تحت کنترل در آورده است. بنابراین در حالی که ما بالاتر از استانداردهای بهداشت مقررات اجتماعی فاصله و فوری پزشکی در حمایت از محیط فیزیکی به فضای دیجیتال را ببینید تقاضا برای خدمات است که می تواند تکمیل شود “از ایمنی از خانه”.

Travel
در یک پست-COVID سناریو فرآیندهای جدید با کمک تکنولوژی ترجیح داده خواهد شد بیش از روش های سنتی از نرم افزار حداقل در برخی از عناصر این جنبه بسیار مهم از برنامه ریزی سفر روند. Pixabay

اما چگونه است که کار می کند برای اولین سفر pit stop – ویزای خود را? برنامه های کاربردی ویزا به طور سنتی شده است یک فرد در فرایند مشتریان به ارائه برنامه های کاربردی و/یا بیومتریک در فرد برای بسیاری از مقصد. در یک پست-COVID سناریو فرآیندهای جدید با کمک تکنولوژی ترجیح داده خواهد شد بیش از روش های سنتی از نرم افزار حداقل در برخی از عناصر این جنبه بسیار مهم از برنامه ریزی سفر روند. ابزار است که اجازه می دهد تا مسافران خود را به صورت کامل فرآیندهای درخواست ویزا حفظ فاصله فیزیکی در ذهن جای آنها احساس امن خواهد بود ترجیح داده می شود مسافران شروع به تعریف جدید خود را به حالت عادی.

تکنولوژی محور بازی-تغییرات در خدمات ویزا

یک جنبه مهم از برنامه های کاربردی ویزا است مستندات اغلب مورد نیاز برای ارائه با درخواست ویزا. امروز حتی قبل از سفر limps بازگشت به حالت عادی برای برخی از مسافران این ایده از یکی از اسناد اصلی رفتن را از طریق دست های متعدد می تواند جرقه unease. فن آوری است که می توانید با فعال کردن مسافران به اسکن و آپلود مدارک خود را از طریق گوشی های هوشمند خود را, قرص, پرینتر-اسکنر و یا دوربین های دیگر مجهز به دستگاه های محاسبات خواهد بود یک بازی تعویض برای این بخش است.

یکی دیگر از روند در استفاده بیشتر از خودکار و یا هوش مصنوعی-طراحی سیستم است که اجازه می دهد دولت به از راه دور ارزیابی دیجیتال نسخه های مختلف دولت-صدور اسناد (درست مثل VFS Global-توسعه مستقل از محل سند ProcessingTM – یا LIDPRoTM – راه حل های استفاده شده توسط برخی از دولت ها). در عین حال یکی دیگر از فن آوری است که اجازه می دهد تا مقامات به اعتبار این اسناد قبل از دریافت نسخه فیزیکی برای کمک به حفظ این روند امن و ایمن و کارآمد برای هر دو فرد و مقامات.

Visa
استفاده بیشتر از خودکار و یا هوش مصنوعی-طراحی سیستم است که اجازه می دهد دولت به از راه دور ارزیابی دیجیتال نسخه های مختلف دولت-اسناد صادر شده. Pixabay

در خانه های بیومتریک ثبت نام

همراه با این, بیومتریک شکل بسیار مهم و اغلب اجباری بخشی از روند درخواست ویزا. امن و تصدیق بیومتریک نه چیزی است که مردم می توانند به راحتی از طریق کانال آنلاین, در حالی که همچنین منطبق با استانداردهای گذاشته شده توسط دولت های مربوطه. به منظور پاسخگویی به نیازهای فردا مسافران منطقی ترین ارتقا به در نظر گرفتن سیستم های بیومتریک به مشتری آستان. این است که نه تنها مناسب بلکه محدودیت های قرار گرفتن در معرض متعدد مردم – همه در حالی که اطمینان از امن بیومتریک ثبت نام برای ویزا. این سرویس به نام “ویزا در آستان شما و یا بر روی تقاضا همراه ویزا” در حال حاضر به کار گرفته شده توسط بسیاری از کشورها ارزیابی برنامه های کاربردی ویزا از هند و شاهد قابل جذب توسط مسافران برای ایمنی و راحتی ،

برای اخبار بیشتر در به روز رسانی را دنبال کنید NewsGram در Instagram

راه حل دیگری برای نگاه به جلو به e-ویزا. یک راه حل که ساده و آسان ویزا چرخه در حال حرکت کل نرم افزار و صدور آنلاین روند. آن نیازی نیست که مسافر به حضور در سفارت یا مرکز برنامه مصاحبه با ویزا به مقامات و یا ثبت نام از بیومتریک برای درخواست ویزا. این راه حل موفقیت بزرگ دیده می شود در کشورهایی مانند تایلند و ویتنام, سورینام, در میان دیگران. ما پیش بینی eVisa تصویب ممکن است در یک مقیاس بسیار بزرگتر در حال حاضر زمانی که مردم با احتیاط از بودن در شلوغ فضاهای عمومی و ترجیح می دهند به عنوان محدود فیزیکی لمس نقاط که ممکن است.

همچنین بخوانید: ‘گیاهان قدرت’ کمپین توسط Ahimsa اعتماد به آموزش مردم در گیاهی و رژیم غذایی

در حالی که اکثر دولت ها و شرکت های سفر امروز به خوبی به دیجیتال شدن دستگاه سفر این بیماری همه گیر است که یک انگیزه برای تمام کسانی که نمی. ازدواج با فن آوری های نوآورانه برای سفر رفتن به خط مقدم از مسافرت های بین المللی recovery – که اطمینان مسافر ایمنی و امنیت داده ها در اندازه گیری برابر. تبدیل ویزا به در خانه ها امر همچنین به معنی افزایش کوانتومی از اطلاعات شخصی است که در حال حاضر تعامل در ابر. این است unarguably زمان برای کسب و کار به گوشت گاو تا حفاظت دیجیتال خود را و پروتکل های امنیتی به آنها صبر کنید به خوش آمد می گوید این پیش فرض قیام در ‘دیجیتال مسافران در طرف دیگر از این بحران است. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im